S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 22:03:25

chřenovák >> Kolik za kolik?

    Nchřenovák - Profil | Út 7.3.2017 21:53:27

    Kondrakar >> Budeš chtít tu řepku?

      Njohny1 - Profil | Út 7.3.2017 21:53:16

      René >> Tak ti to k tomu nemusím víc psát, už to znáš z vyprávění jiných:-)))....Já taky, bylo by trošku s jiným zaměřením,ale o hodně klidnější než jsem teď....

      S esencemi dám vědět, papíry bych měl mít asi příští pondělí a to už bych vyrazil nahodit, pokud bude trošku solidně...

        NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:48:57

        Kučík >> Dík moc. Na ff, jsem teda koupil novou jako náhradní :-)))

          NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:47:49

          René >> Nene. Dvě, tři na spaní a do pelechu. Ráno v pět vstávam.

            NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:44:03

            Kondrakar >> Dej si za Renouše jedno :-) nebo raději šest já totiž na jedno jít neumím :-p se ti prodražím :-D

              NKučík - Profil | Út 7.3.2017 21:43:46

              Kondrakar >> OK

                NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:43:19

                Emilooo >> Hoj, dej nějak včas vědět zda dojedeš na sraz. Abych si pro to kdyžtak dojel.

                  NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:41:56

                  René >> To brzy ty pacholku :-)))

                    NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:41:19

                    agig >> Jj, kamarád je kaprař do morku kostí, ale vyznává teleskopy a to hodně tvrdý. Teďka pokukuje po nějakejch 360/180. Párkrát jsem s nim vyrazil. Mejm feedrům se směje, že jsou ohnutý při plnym krmelci, ale uznává je. Kvůli odhozu i akci. Každej nějak chytáme. On se mi směje, že mam špejle na drbání zad, já zas jemu, že tim může mlátit divočáky. A fungujem.

                      NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:41:04

                      Kondrakar >> Tak Ondrášu poslušně hlásím, jsem zpět :-)

                        NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:39:07

                        johny1 >> Mám kamarádů dost u sboru, jezdím s nima na Orlík. A to je mazec :-D Každý z nich řešil něco podobného. Držím palce.
                        Pak dej info jak ti to jde s esencema, chce to krůček po krůčku a výsledek určitě přijde :-)

                          Nagig - Profil | Út 7.3.2017 21:36:16

                          Kondrakar >> Hlavně si užívám práci prutu co ty pruty vydrží a jak se dokážou ohnout to je až neskutečný to si fakt hodně užívám to u 3 lb kapráku toho si člověk moc neužije ;-)

                            NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:31:37

                            agig >> To máš recht. Taky se povedlo pár pěknejch ryb na na feeder a byl to mazec :-)

                              NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:30:34

                              fheavy >> Rozkaz! Akorát jdu do knajpy :-)))

                                Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 21:29:39

                                Kondrakar >> tak si dej par 12tek:-)

                                  Nagig - Profil | Út 7.3.2017 21:28:59

                                  René >> Jo jo tahat něco většího na fídr je opravdu lahůdka to si opravdu člověk užije ;-)

                                    NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:28:37

                                    fheavy >> Rum nepiju. Radši pívo :-)

                                      NEmilooo - Profil | Út 7.3.2017 21:25:50

                                      fheavy - Jo.

                                        NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:25:32

                                        agig >> Díky. My taky chytáme boilis všech velikostí, nebojíme se toho :-) Pro ty překvápka to děláme. Špička nám k tomu pomáhá. Umíme i pořádně přitvrdit a mnoho kluků tu opravdu vytáhlo spoustu nádherných kaprů :-) což je pro nás ta pravá třešinka na dortu :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj