S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 21:25:24

Emilooo >> po 18:00 hod. Ok.

    NEmilooo - Profil | Út 7.3.2017 21:24:07

    fheavy - V poho,ale až na večer.Já ti zavolám.

      Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 21:19:59

      Kondrakar >> v tom pripade aspon 2 rumy nebo si dej radsi 3!)))

        NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:19:07

        René >> Že si zpátky si nepsal.

          Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 21:19:06

          Emilooo >> jee tebe sem uplne prehlidl zitra dame "fén"/viz.inspektor cluzo telefon=tele fén../

            NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:18:44

            fheavy >> Střízlivej až to neni hezký :-)))

              Njohny1 - Profil | Út 7.3.2017 21:14:40

              René >> Jo jinak dík za ty esence, se po něčem podívám a něco vezmu....Musím to taky trošku protřídit a soustředit se na tyto drobnosti....

                Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 21:12:06

                Kondrakar >> Ondro uz si to nedavej ani ředěný:-) :-)

                  Njohny1 - Profil | Út 7.3.2017 21:11:52

                  René >> No snad jo, by se mi hodně odlehčilo.... Jsem na stejném místě 10 let a potřebuju trošku něco klidnějšího a změnu....Se naskytla příležitost, ale rozhoduje o tom vedení...

                    NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:09:25

                    xDanielS >> Nedělej :-DDD

                      NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:08:51

                      Kondrakar >> Vždyť už jsem ti psal :-p a ty mě taky :-) už to nehul :-D
                      Nebyl jsem chytat, ale tento týden jdu :-) konečně.

                        NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 21:06:20

                        fheavy >> Si papkal vtipnou kaši, viď :-)))

                          NRené - Profil | Út 7.3.2017 21:06:07

                          johny1 >> V klidu, hlavně ať ti to dobře dopadne :-) pak už to bude jen dobrý :-)

                            NMB - Profil | Út 7.3.2017 21:04:52

                            Martin M. >> dík za info

                              Nagig - Profil | Út 7.3.2017 20:59:49

                              René >> Ahoj napsal jsi to moc pěkně když už jsem otrávený z boilie kdy týdny nemám záběr rád si ho zpestřím fídrem protože se vždy něčeho menšího dočkám když nejdou větší vezmu za vděk jakým koli záběrem hlavně když se něco děje a někdy může být i překvápko 70+ i to se občas poštěstí ;-)

                                Nskroby - Profil | Út 7.3.2017 20:56:49

                                Čau, vy jste tu znalci, neznate někdo plovky od splashbaits? Díky

                                  NxDanielS - Profil | Út 7.3.2017 20:55:12

                                  René >> S čím zase? :-D

                                    NEmilooo - Profil | Út 7.3.2017 20:54:12

                                    fheavy -To smočil na dovolené.-))

                                      Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 20:52:54

                                      Kondrakar >> spis neco jinyho nez silony:-) )))

                                        NKondrakar - Profil | Út 7.3.2017 20:50:23

                                        René >> A že se ani neozveš :-))) už si byl smočit silony?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj