S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

johny1 - Profil | Út 7.3.2017 20:50:16

René >> Ahoj Rendo,

no budu doufat že to dobře dopadne a já se budu moct k vám na nějaký den připojit.... :-)))

    René - Profil | Út 7.3.2017 20:49:44

    xDanielS >> Lumpe :-p vyprdnul jsi se na Renouše :-)

      fheavy - Profil | Út 7.3.2017 20:49:27

      johny1 >> vsak o tom mluvim,takze si tady nestezuj dokud nebudes mit jasny rozkazy,zadny kdyby neni,az ti tvuj nadrizeny zaveli tak teprve dej vedet čus:-)

        johny1 - Profil | Út 7.3.2017 20:48:20

        xDanielS >> To je taky možnost, jenže by to znamenalo znovu zabřednout a studovat VŠ a pak přijet na pořádným prasacku s demižonama v ruce:-)))) A ani to by asi nepomohlo, taková místa se neopouští jen tak....

          René - Profil | Út 7.3.2017 20:47:43

          johny1 >> To má Daňour pravd :-)

            johny1 - Profil | Út 7.3.2017 20:46:29

            fheavy >> To platí pořád, jen že ten rozkaz od Dana by asi neprošel, na to mám jiné hlavy pomazané:-)))

              René - Profil | Út 7.3.2017 20:46:23

              Kondrakar >> Od soboty jsem doma :-) Škvařit jsem se ve stínu :-DDD já to nemusím.

                xDanielS - Profil | Út 7.3.2017 20:45:10

                johny1 >> Musíš se dostat tam, kde budeš plánovat ty.
                Je to na tobě, my tady chceme, aby ses dostavil.....

                  fheavy - Profil | Út 7.3.2017 20:44:55

                  johny1 >> Jo napred se musi splnit rozkaz,a teprve potom si muzes jit stezovat))
                  Naopak to nefunguje,aspon takhle to bylo na vojne:-) :-)

                    johny1 - Profil | Út 7.3.2017 20:42:01

                    xDanielS >> Opušťák bych snad vyjednal, malý zádrhel je ta moje změna, kterou mají v rukou velící a to už ovlivnit nemůžu.... A na té změně závisí všechno až po plánování směn apod..... A křišťálovou kouli nemám, jinak bych to neřešil:-)))

                      Kondrakar - Profil | Út 7.3.2017 20:41:11

                      René >> Zdar, předsedo, tak už zpátky v naší uplakané kotlině nebo ještě škvaříš bůček na pláži?

                        René - Profil | Út 7.3.2017 20:39:09

                        agig >> Ono je to vlastně jen o to že se něco děje. Mnoho kaprařů chytá stejně menší kapry jako my. Ty větší +70 se prostě nechytají denně a už vůbec ne na krátkých 3 - 6 hod. vycházkách. Ne každý kaprař může sedět víkendy nebo týdny u vody prostě si chtějí taky zachytat.
                        Kaprařina s feederem je prostě varianta která velice dobře funguje. Špička prozradí i jemné záběry které kaprař ani nezaregistruje a pro nás je to ryba na víc.
                        Velkých nástrah se taky nebojíme a používáme je.
                        Někdo si chce zachytat a někdo chce jen rybu + 10kg. Každý to máme nastavené trochu jinak.
                        Ať se daří :-)

                          Emilooo - Profil | Út 7.3.2017 20:31:57

                          xDanielS - L už má 6 stupnů.

                            xDanielS - Profil | Út 7.3.2017 20:17:27

                            johny1 >> No na srazu přece...... Ještě máš cca měsíc a nějaký drobný na rozhodnutí a zařízení si opušťáku

                              johny1 - Profil | Út 7.3.2017 20:15:59

                              xDanielS >> Hoj, kde že se mnou počítáš:-))) Já jen abych nesliboval....Jen ještě maličkost, že asi budu měnit své působiště a o tom se bude rozhodovat v nejbližších dnech možná týdnech, takže sám nevím jak to se mnou bude....Proto se zatím nemůžu blíže vyjádřit...

                                xDanielS - Profil | Út 7.3.2017 20:12:55

                                fheavy >> Tak to je jiná :-D Ten je fakt dooost jemnej :-D

                                  fheavy - Profil | Út 7.3.2017 20:05:38

                                  xDanielS >> dobra myliti se je lidske, ja sy to spletl asi s coregone nejak se mne posledni dobou micha houno s mozkem:-)

                                    xDanielS - Profil | Út 7.3.2017 19:58:18

                                    fheavy >> Karle fakt není, má dost tuhou páteř, dost mi připomíná vláčáky.

                                      xDanielS - Profil | Út 7.3.2017 19:57:35

                                      Martin M. >> Já zkoušel všechno možný a jedině masňák měl úspěch. Ryby na fleku, přejezdy, potahy, nějak se jim moc nechtělo...

                                        agig - Profil | Út 7.3.2017 19:35:27

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj