S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 19:24:21

xDanielS >> vsak ja vim jak vypada,:-)
Nic jemnejsiho bych uz videt nechtel ,:-)

    NMartin M. - Profil | Út 7.3.2017 19:24:03

    Aiwen >> bez napoved

      Nagig - Profil | Út 7.3.2017 19:22:56

      René - >> Ahoj nejsem zarytý fídrař jsem hlavně boilisák ale pro zpestření na fídr občas chytám loni jsem měl celkem úspěch na robin red pelety velikost 16 na vlas udělal jsem si loni i osobák 71 cm krásná tahanice jináč většinou tahám kapříky od 45 cm do 55 cm je to supr relaks na ten fídr se toho víc děje proto ho vozím vždy sebou ;-)

        Ntrefcz - Profil | Út 7.3.2017 19:17:37

        kubah >> Ten klip vypadá parádně, kdyby pasovala cívka z toho zauberu na protarget tak by to bylo super. :D

        Nemá někdo tušení, jestli se dá koupit solo klička na arcticu vel. 3000? Mam CF a nebaví me jí pořád odšroubovávat.

          NAiwen - Profil | Út 7.3.2017 19:16:23

          Martin M. >> to je zadni kacenak? Nechci tu psat mesto abys mi nenadal ze to zverejnuji...3

            Nkubah - Profil | Út 7.3.2017 19:11:51

            Martin M. >> hlavně i ten klip

            Ale svojí flotilu měnit nebudu :-))

              Nkubah - Profil | Út 7.3.2017 19:11:13

              Martin M. >> hodně pěkný naviják :-)

                Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 19:07:06

                xDanielS >> tak to jo ,uz sem se lekl:-)

                  NMartin M. - Profil | Út 7.3.2017 19:05:17

                  xDanielS >> bez kapra... milion cejnu 30-40cm na 10mm robin red peletu a jeden pekny karas.

                    NxDanielS - Profil | Út 7.3.2017 18:46:32

                    fheavy >> On zase tak jemný není a tenčího jsem nic zrovna doma neměl :-D

                      Nfheavy - Profil | Út 7.3.2017 18:36:35

                      xDanielS >> ty ten comercial s tou 20 kou jednou zku...vis,:-)

                        NxDanielS - Profil | Út 7.3.2017 18:32:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Martin M. >> Jo a jinak jsi nebyl moc daleko.....
                        Dnes komplet výprava se swištěma, musel jsem je vyvenčit, nebo bych je musel zabít :-D
                        Chyceni 4 kapříci +- 45cm, nějaký cejn k tomu, což považuju za extra výkon s těma dvěma pekelníkama na břehu.
                        Sestava: Team Daiwa Commercial 9,6ft, Shimano Stradic 4000 CI4+, Shimano Technium 0,20mm, krmítko NGT 20g, návazec kroucenka cca 10cm + Milo Ghost 0,12mm cca 20cm, háček Owner Pinhook v12, návnada 1kg Sensas Black Carp + 1kg Bruda Feeder black + 0,3kg Sensas TTX jemné + plechovka rozmixované bonduelky + spařená řepka, nástraha masňáci (kuku nefungovala)

                          NBrian - Profil | Út 7.3.2017 17:53:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nedělní chytačka na řece u nás v Tovačově. Záběry připomínaly spíš plotice, ale po záseku docela slušný odpor a ,,cukání" hlavou. Ven se podíval krásný padesátník a pak dva menší (47) kapříci. Záběry přicházely pouze na červíky, na kuku, ani na rohlíček nic. Použil jsem letos poprvé nový prut Okuma Carbonite Slim ( špičku jsem použil Mivardi 1 oz., zbroušenou),k tomu vlasec Raptor 0,18, návazec 0,14, háček Hayabusa 12, krmení od Konopáska, kapr, černou barvu do studené řeky. Včera na to samém místě nic, pravděpodobně změna počasí.

                            NxDanielS - Profil | Út 7.3.2017 17:32:54

                            Martin M. >> A kde jsou? Takhle ti "skvělý zápis" dát nemůžu :-)

                              NMartin M. - Profil | Út 7.3.2017 16:14:50

                              trefcz >> povoluju. Navijak je novy zauber.

                                Ntrefcz - Profil | Út 7.3.2017 16:09:29

                                MB >> Není to nějaký Riyobi podle těch teček?

                                  Ntrefcz - Profil | Út 7.3.2017 16:08:29

                                  Martin M. >> Moc pěkný místečko, ten rákos vzadu vypadá výživně. Martine asi blbej dotaz, ale povoluješ u tohohle stylu lovu brzdu, a nebo věříš, že zareaguješ včas?

                                    NMB - Profil | Út 7.3.2017 16:06:46

                                    Martin M. >> jj to je ten prut co jsi měl tehdy v pce..fajný proutek..

                                    tuto kroutí neznám...lepší našteluj ...čti vyfoť tak aby byl vidět typ a výrobce :c))

                                    dík

                                      NMartin M. - Profil | Út 7.3.2017 16:02:19

                                      MB >> za prouti mam maver a za krouti mam totok.

                                        NMB - Profil | Út 7.3.2017 15:53:33

                                        Martin M. >> co to máš za proutí?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj