S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Po 6.3.2017 17:54:08

Aiwen >> Má ty videa udělaný pěkně, rád na ně koukám.

    NRené - Profil | Po 6.3.2017 17:52:06

    xDanielS >> Já nemusím já už ho vidím :-D objednal jsem ti troje :-DDD stačí ti to :-P

      NRené - Profil | Po 6.3.2017 17:50:20

      hank >> Nesníš být na ně tak zlý :-)))

        NquietJT - Profil | Po 6.3.2017 16:23:03

        Pokud by mel nekdo z vazenych kolegu jeste jiny tip,nez mi daval numen na muj dotaz ze vcerejsiho vecera,sem s nim😁

          Ndamoz - Profil | Po 6.3.2017 16:14:10

          xDanielS >> přiště už se snad kapříka dočkám.. :D

            Ndamoz - Profil | Po 6.3.2017 16:13:55

            Dědek >> živé červy..:)

              NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 15:57:29

              damoz >> Hoj, pěkný, gratulace :-)

                NDědek - Profil | Po 6.3.2017 15:56:03

                damoz >> Chytal jsi na umělé červené červy, nebo to byla živá?

                  NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 15:55:50

                  herak >> Pěkní kousci :-)

                    Ndamoz - Profil | Po 6.3.2017 15:40:15

                    Tak jsem vyrazil na zdejší Jizeru, bohužel kapřík se nekonal ale chytl jsem asi 15 ryb, zábava skvělá.
                    Krmení sem použil kapra od Lorpia. Nutno podotknout, návnada dipovaná od Sensasu fungovala skvělě. Byl jsem jediný kdo měl záběry a pánové od vedle bez ryby, kteří chytali na 12ku vlasec. Já chytal čistě na 18ku.

                      Nherak - Profil | Po 6.3.2017 14:28:46

                      Škoda, že pořádaná akce je v termínu, kdy se nemohu zůčastnit a získat další zkušenosti a cenné rady - třeba někdy příště.

                        Nherak - Profil | Po 6.3.2017 14:18:47

                        Kapr na feeder - lońské adrenalinové zážitky mě zaujaly natolik, že v tomto nastaveném trendu hodlám setrvat i do budoucna.
                        "Tak o kolik mi letos kluci (86,87) povyrostou" ? :-)

                          NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 14:17:28

                          Dědek >> Já jsem v rychlosti tu otázku napsal aj tam :))..No je to s těma velikostma divočina.Díky Luboš

                            NDědek - Profil | Po 6.3.2017 13:04:38

                            Luboš22 >> Luboši, koukni i tady

                            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=739600

                              Nvaereckoff - Profil | Po 6.3.2017 12:57:41

                              xDanielS >> ta naše potvora mrnava nic :D....... Ta prostě nepotřebuje... Po obědě.... Ani nemluvím jaká to je práce ji uspat :D mě by nikdo přemlouvat nemusel, se těším až usne a založím to taky :)

                                Nvaereckoff - Profil | Po 6.3.2017 12:56:14

                                xDanielS >> škoda... Mám dlouhé týden v době konání srazu jinak bych zajel... Ale možná se tam aspoň podívám v pondělí na kukačku ráno... A ještě otázka... Sháním sonubaits předvrtané boilies Ananas.. V Čechách ho nikdo nemá... Nevíš kdo by nebo ty, třeba že svých ohromným zásob :)

                                  NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 12:54:29

                                  vaereckoff >> Malá když je unavená, tak to ohlásí a jde si lehnout. Od mala. Usínání má po mně. Lehne a než se přikryje, spí :-D

                                    Nvaereckoff - Profil | Po 6.3.2017 12:50:36

                                    xDanielS >> to já mám zase doma malou gangsterku :) nejmladší z mojí 4clene smečky děti, ta zas spát vůbec nechce :)

                                      NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 12:18:36

                                      xDanielS >> Díky za rady.Luboš

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj