S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 12:07:51

Luboš22 >> FC je tužší a má menší nosnost, proto ho v menších průměrech nepoužívám. Pletenka je nejvíce ohebná, nejvíce nápadná a v malých průměrech řeže. Pletenku nebo FC hodně používám při chytání s MF krmelci.

    NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 12:04:29

    xDanielS >> Jo bezva, moc díky za radu.A prosím tě, jaký je rozdíl v používání FC,běžného vlasce a pletenky? Je to jenom o zvyku, nebo to má v něčem zásadní vliv?

      NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:45:48

      Luboš22 >> Jo a na návazce používám ve slabších průměrech v podstatě jen MILO Ghost. Pak už cokoliv z klasické kaprařiny podle potřeby a podmínek. Od FC, přes olověnky až po svlíkačky.

        NMB - Profil | Po 6.3.2017 11:42:51

        xDanielS >> dobře ty!

          NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:41:48

          Luboš22 >> Taky používám jenom háčky s očkem. Třeba teď chytám takovou klasiku, Owner Pinhook ve velikosti 12. Stačí na masňáka a kukuřičku k němu. Bohužel se ale při teplejší vodě ohýbá, nedá se do něj opřít. Takže pak chytám Preston PR39, vetšinou velikost 10 a 12. Je tlustší, ale ještě pořád na něj jde napíchnout masňák, aniž by se roztekl. Když chytám "na háčku" používám je celý rok. Na vlasový přívěs je už milion variant. Nejradši asi mám Korum Specimen a háčky od Starbaits, či Gamakatsu.

            NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:34:50

            Dědek >> Jsou to strašný opice. Jestli je brzo nevyženu ven, skočím z okna. :-D

              NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 11:33:13

              xDanielS >> Na kapříky bych něco potřeboval. Na klasickou položenou používám jenom háčky s očkem, ale feeder bych asi koupil očko a aj s lopatičkou...Jako návazcový vlasec přemýšlím nad tímhle http://www.tropicliberec.cz/vlasec-asso-ultra-25m/.​..Mohlo by být?

                NDědek - Profil | Po 6.3.2017 11:32:17

                xDanielS >> Dane krásné fotky. Není nic milejšího, jak naše krásné děcka :-)))

                  NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:31:07

                  Dědek >> Nemusí nutně. Je to jen o tom, jak moc chce být jemný, jakou chce chytat rybu, jestli bude chytat kuku, nebo masňáky, nebo pod háčkem, není to moc složitý :-D

                    NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:28:25

                    MB >> A jak umím malýho krásně uspávat :-D

                      NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 11:27:49

                      Dědek >> :))))))

                        NDědek - Profil | Po 6.3.2017 11:24:57

                        Luboš22 >> nevybereš, zblázníš se z toho :-)))

                          NMB - Profil | Po 6.3.2017 11:23:48

                          xDanielS >> celý tatínek a to tě ani neznám :c))))

                            NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:18:56

                            MB >> Možná je nahážu do popelnice. Nudí se a dělají strašný lotroviny. :-D

                              NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 11:18:19

                              Luboš22 >> No a co sháníš. Sice tady chytáme asi každej něco jinýho, ale třeba si něco z toho vybereš :-)

                                NMB - Profil | Po 6.3.2017 11:15:17

                                xDanielS >> jasné budou spat jak miminka a navíc se hezky vypotí....

                                :c))))

                                tak néé no :c)

                                  NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 11:01:49

                                  xDanielS >> Aha tak to je bezva, takže něco objednám a podle toho se budu orientovat.Díky

                                    NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 10:57:38

                                    Luboš22 >> Každý jiné a aby to bylo ještě zajímavější, tak jsou rozdílné velikosti u feedrových háčků, plavačkových či kaprových.

                                      NLuboš22 - Profil | Po 6.3.2017 10:55:34

                                      Chci si objednat nejaké háčky na feeder a měl bych dotaz. Velikosti, které udávají výrobci jsou jednotné, nebo má každý jiné? Díky

                                        NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 9:25:12

                                        MB >> Děckám? :-D

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj