S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKučík - Profil | Po 6.3.2017 21:43:54

Tady je to jak v jeslích!

    NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 21:14:28

    numen >> Tutti-Frutti od Dynamite!

      Nfheavy - Profil | Po 6.3.2017 21:11:49

      numen >> no a jeste a jeste toho by se naslo,:-)

        Nnumen - Profil | Po 6.3.2017 21:09:31

        René >> ještě možná skopex a umělou plovoucí kukuřici:-)

          NAiwen - Profil | Po 6.3.2017 21:06:52

          xDanielS >> taky se pochlubim prckem

            NRené - Profil | Po 6.3.2017 21:06:33

            numen >> To jsou taky moje top plovky :-) a není nutný tahat jich víc, snad možná banán. :-)

              NAiwen - Profil | Po 6.3.2017 21:03:21

              René >> ja taky... Jeste ze to ma ve slovenstine..

                Nnumen - Profil | Po 6.3.2017 20:57:58

                xDanielS >> nejlepší plovka na větší rybu je broskev od jetfish a na menší ryby do 60cm medová od timára.

                  NKondrakar - Profil | Po 6.3.2017 20:50:07

                  René >> Nj, ale co s tím? Když připočtu, co mám ještě u Libora, tak s mojí spotřebou mám tak na pět let na co chytat.

                    NRené - Profil | Po 6.3.2017 20:44:14

                    Kondrakar >> Drahý vnadění :-) taky jsem toho měl tři kýble co jsem za ty prachy naházel jako krmení do vody :-D

                      Npeto82 - Profil | Po 6.3.2017 20:36:29

                      Kondrakar >> no dva pokusy okukane z UK videi chcem tohto roku vyskusat ale nic viac :)

                        Npeto82 - Profil | Po 6.3.2017 20:33:08

                        René >> marketing ma dobry o tom zadna. sa mi paci jak v jeho videach vzdy po boku vyskocia odkazy na krmivo, nastrahy a bizu co predstavuje. nic "nasilne" ale taka fajn podprahovka hned na kliknutie

                          NRené - Profil | Po 6.3.2017 20:22:42

                          peto82 >> Myslím že to pro něj dělá Jožka Papp co má Top mix, ale nejsem si 100% jist. Gábor si všechno nechává dělat nic nevyrábí, má jen sklad. Umí to prodat za ty prachy a to mu může mnoho obchodníků závidět .

                            NKondrakar - Profil | Po 6.3.2017 20:18:57

                            peto82 >> Já loni experimentoval dost a říkám dost! :-))) bylo pár věcí, co se osvědčilo, zbytek zkrmím vnaděním.

                              Npeto82 - Profil | Po 6.3.2017 20:14:18

                              René >> tak, tak tie moje sa mi dost casto rozpadali pri pokuse ich napichnut. tam asi chvilu stali. ale tiez mam svoje overene nastrahy a uz tolko neexperimentujem ako volakedy.

                                Ntrefcz - Profil | Po 6.3.2017 19:57:08

                                xDanielS >> To musela bejt slušná divočina. :D

                                  NxDanielS - Profil | Po 6.3.2017 18:54:13

                                  herak >> Dá se to, ale jen tam, kde je prostor. Na SR3, ale 360tku, mám nej tuším 87čku.

                                    Nherak - Profil | Po 6.3.2017 18:32:54

                                    xDanielS >> jj - pěkní kousci ze svazovky. Tak ti nevím, jestli pokoušet podobné vazouny s tou Daiwou SR3....:-)

                                      NRené - Profil | Po 6.3.2017 18:21:25

                                      peto82 >> Já si před lety něco nakoupil, a více méně jsem byl zklamaný. Zjevně to na obchodě za ty prachy leželo dlouho. Vysušený to povětšinou bylo na kámen :-( Něco jsem sice na to pochytal ale já už jsem se vyléčil. Mám své favority a to mi stačí :-)
                                      Ono kdyby to možná bylo čerstvě udělaný je to jiný. S tím se setkávám často v obchodech koule 14ky a jsou z nich 10ky,nemáš šanci je rozmáčknout
                                      Co bylo super tak ty Turbo pelety do studené vody do krmítka, sice drahý ale fakt dost dobrý. Pak jsem si začal hrát a zkoušel jsem si je udělat něco podobného sám.

                                        NRené - Profil | Po 6.3.2017 18:02:41

                                        MB >> Dělám i na Slovensku tak bych ti mohl občas něco přeložit :-p samozřejmě zdarma :-D S tím má docela dost lidí problém hlavně děcka. Byl jsem překvapen když ženská které bylo tak 40 při čtení jídelního lístku byla docela v pasti :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj