S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

MB - Profil | Po 6.3.2017 8:54:56

xDanielS >> ok

troška medu a slivovice a bude to cajk :c)

drž se.

    xDanielS - Profil | Po 6.3.2017 8:49:10

    peto82 >> No ale v tom filmu říkal, že jsou absolutně super :-O :-O :-D :-D

      xDanielS - Profil | Po 6.3.2017 8:48:38

      MB >> Padly mi děcka s horečkama. Budu odesílat dnes.

        peto82 - Profil | Po 6.3.2017 8:42:45

        xDanielS >> Tie ananásové plovky možem doniesť na zraz ja. Jednu pikslu som v Maďarsku na skúšku kúpil, ale ani na súkromáku to nič nežralo :-)

          quietJT - Profil | Po 6.3.2017 8:41:16

          numen >> diky za tip,urcite po nem kouknu. Snad se urvu v praci a budu se tak moct podivat v Brne na veletrh a zkusit si ho,snad tam bude

            MB - Profil | Po 6.3.2017 8:37:13

            xDanielS >> je to tak máš ho přečteného :)

            holub už je na cestě?

              xDanielS - Profil | Po 6.3.2017 8:22:27

              MB >> Jsem říkal Rendovi, jak je na DG vidět, jak je trošku rozpačitej z toho, že neměl hned úspěch. Je zvyklej na soukromáky :-) Jo a rozpustný ananasový plovky zatím neobjednal :-D

                MB - Profil | Po 6.3.2017 8:15:02

                René >> video hezké...ale kua zjistil jsem že už té slovenštině vůbec nerozumím

                :c)

                  Aiwen - Profil | Po 6.3.2017 8:06:36

                  René >> zrovna vcera sem se dival... Moc pekne

                    xDanielS - Profil | Po 6.3.2017 7:56:18

                    numen >> Vypadá to spíš jako "Poslední večeře Páně" :-D

                      numen - Profil | Po 6.3.2017 6:41:21

                      abych sem nedával jen ryby ,tady je foto z naší schůze:-)))))))))))))

                        numen - Profil | Po 6.3.2017 6:38:10

                        quietJT >> to zvládneš s obouma. Ale Solith je stavěný trochu více na větší rybu a dál s ním dohodíš.

                          xDanielS - Profil | Po 6.3.2017 6:26:54

                          René >> Kolik už máš objednaných balení rozpustných ananasových plovek? 😃

                            hank - Profil | Po 6.3.2017 0:16:56

                            René >> hlavne ty krasny ricni kapri a ne ty prasata zmutovany co se snima mucka Krasa a dalsi.

                              quietJT - Profil | Ne 5.3.2017 23:45:35

                              numen >> pokud bych potreboval opravdu odhazovat daleko, vezmu kapr delicku. Netusim, na jakou vzdalenost bych byl schopen chytat presneji. Aktualne jsem chytal do 30 metru, rad bych se posunul nekam k padesati az sedesati, ikdyz budu muset hodne pilovat presnost.
                              Chci proutek, na kterym ucitim i mensi ryby, rekneme vetsi cejny a nasadaky, ale s rezervou pro vetsi rybu, a pro moznost zastavit a otocit rybu pred vazkou, s akci v horni tretine az polovine

                                René - Profil | Ne 5.3.2017 23:37:19

                                  numen - Profil | Ne 5.3.2017 23:35:54

                                  Kondrakar >> provokateré. máš štěstí že bydliš tak daleko.sháním někoho kdo by mi s tou mládeží trochu pomohl!

                                    numen - Profil | Ne 5.3.2017 23:34:59

                                    quietJT >> záleží jak daleko chceš házet,jaké akci dáváš přednost. já bych dal přednost 390mh Solithovi,ale jestli máš rád prut co se více ohne ,se zajímavou akcí,krásně zpracovaný,tak si připlať a vezmi si Blackthorna 375 nebo 390.

                                      Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 23:04:03

                                      Kondrakar >> ja v lednu prodal 390H. Protoze mam ty 2lb. Ted hledam neco na aktivni chytacku...

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj