Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Čt 31.3.2016 23:57:23

    Víťa už má hotové Propozice na 1. kolo Krajského přeboru a 1. kolo Divize v Hluboké nad Vltavou 16.4.2016

    Odkaz na propozice:
    http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=154:11&catid=69:poha-pro&Itemid=258

      NBečetka - Profil | St 30.3.2016 22:09:21

        NAgny - Profil | St 30.3.2016 20:39:10

        dewar >> kecáš woe, větší jak 47 neexistuje!

          Nemilpesek - Profil | St 30.3.2016 19:27:53

          rybarvlodce >> Martine, díky. přidám to na Rajče

            Ndewar - Profil | St 30.3.2016 17:32:35

            Agny >> Tak já mám z loni jesena 55 a 52cm na halibutku :-)Jsou už to sakra ryby

              Nrybarvlodce - Profil | St 30.3.2016 14:19:48

              Tak opožděně, ale přece posílám odkaz pro stažení fotek z 26.3.2016: http://leteckaposta.cz/799195735
              Ještě jednou díky organizátorům za povedený závod a Vám všem za dobrou náladu.

                NAgny - Profil | St 30.3.2016 1:27:37

                Včera se mi podařilo chytit jesena 47cm.
                Bohužel jsem neměl fot´ák, moc pěkná rybka, jikrnačka přes celej podběrák

                  Nemilpesek - Profil | Út 29.3.2016 18:51:14

                  Dvorka18 >> Radek má pravdu. A tady jde hlavně o naěe závody. Pokud někdo bude startovat jinde, tak si to vyřídí.

                    Nšimpanz - Profil | Út 29.3.2016 18:46:07

                    Agny >> Parádní video :)
                    Plec hore :)

                      Nryba-de - Profil | Út 29.3.2016 18:45:51

                      Dvorka18 >> to nevím

                        NDvorka18 - Profil | Út 29.3.2016 18:43:31

                        ryba-de >> no jasný, já to chapu, jenom kdyby někdo chtěl vyjet i jinam

                          Nryba-de - Profil | Út 29.3.2016 18:41:44

                          Dvorka18 >> Ale když to nebude nic se nestane je to jen blbej výmysl a na našem krajáku naše věc,když to někdo nebude mít neznamená to že nemůže závodit

                            NDvorka18 - Profil | Út 29.3.2016 18:39:31

                            emilpesek >> Émile, ještě si zapomněl že každý s tím průkazem musí dojít na svou MO a musí si nechat dat razitko

                              NBečetka - Profil | Út 29.3.2016 18:10:10

                              emilpesek >> Známka je nutná i na MiČR nebo obě Grand prix ČR a Moravy.

                                Nemilpesek - Profil | Út 29.3.2016 13:36:28

                                PRŮKAZY SPORTOVCE

                                Ahoj, mám tady informace pro ty, kdo se chtějí zúčastnit závodů LRU KP. Jak už psal Víťa, musí být na závodech KP průkaz sportovce. Slíbil jsem, že zjistím podrobnosti, tak tady to je.

                                Pro závody uvedené v termínovém kalendáři je NUTNÉ mít průkaz sportovce, ale nemusí být zakoupená známka. Známku musí mít vylepenou pouze členové družstev v Divizi, 2. a 1. lize.

                                Zařídil jsem u pí. Hnízdilové, že vystaví průkazy hromadně a já vám je jenom rozdám na závodech.

                                Kdo chce, může si zažádat sám a v registračním formuláři jenom nechá NEZAŠKRTNUTÉ políčko "Zaslat známku sportovce". Průkaz mu přijde domů na dobírku.

                                Odkaz na registraci (Žádost o registraci/evidenci nového závodníka):
                                http://www.rybsvaz.cz/?page=rada%2Fregistrace_zavod​niku&lang=other&fromIDS=

                                Kdo má zájem o zařízení průkazu, tak pošlete požadované údaje na e-mail zavod@rybarinatabor.cz

                                Titul před jménem:
                                Příjmení:
                                Jméno:
                                Pohlaví: muž žena
                                Datum narození: (formát datumu dd.mm.rrrr)
                                Ulice:
                                Č.p.:
                                Město:
                                PSČ:
                                Název Místní organizace:

                                Uvádějte údaje prosím v pořadí jako je to tady!!!

                                Žádosti o průkazy mi zašlete nejpozději do 7.4. aby bylo možné je vystavit ještě do závodu v Hluboké.

                                  Nemilpesek - Profil | Út 29.3.2016 13:07:54

                                  Agny >> Marku, díky. Jseš rozenej dokumentarista.

                                    NAgny - Profil | Út 29.3.2016 7:17:56


                                    https://www.youtube.com/watch?v=BLbI93uJzj8
                                    Tady je video z 4.kola ZFL v Č.Budějovicích


                                      Nemilpesek - Profil | Po 28.3.2016 21:34:36

                                      Cloud >> Není zač. A příští sezonu doufám zase znova.

                                        NCloud - Profil | Po 28.3.2016 19:34:23

                                        emilpesek >> Moc děkuji všem za fajn závod!!!!

                                          Nemilpesek - Profil | Po 28.3.2016 18:05:37

                                          Fotky z Č. Budějovic, Týna a Písku jsou nahrané na Rajče. Na naše stránky budu dávat potom jenom výběr.

                                          http://jcfeeder.rajce.idnes.cz/

                                          Prozatím závěrečná společná fotka.

                                            Červené karty: Tloustobijec8