Jihočeská Feederliga . | MRK.cz

Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NJunior2 - Profil | So 2.4.2016 14:22:04

    Čík >> To je dobrá cena.3osoby v patek prijezd v nedeli odjezd

      NČík - Profil | So 2.4.2016 13:33:36

      Junior2 >> To je tak na turistickou ubytovnu a tu na na Hluboký těžko pohledáš.Zkus mi napsat kolik Vás bude a přesný termín(datum a počet nocí).Kámoš má penzík,tak se ho zkusím pozeptat.Ale počítej stejně tak 300-350 za noc .A to je na Hlubokou solidní cena.

        Nskroby - Profil | So 2.4.2016 13:10:38

        Junior2 >> to sou jen výmluvy :) tak snad tam nebudem spát sami

          NJunior2 - Profil | So 2.4.2016 12:35:21

          skroby >> Mám v teamu i starší pány. A beru ohled i na ně.😂Přeci jen bude teprv konec dubna.

            Nvanvan - Profil | So 2.4.2016 12:23:49

            Tak registrační průkaz dorazil. Trvalo to necelý týden a zadara. Je tam kolonka pro razítko ZO je nutné? Jen se ptám....

              Nskroby - Profil | So 2.4.2016 12:21:59

              Junior2 >> ty nejses narocnej, to ti nestačí stan?

                NJunior2 - Profil | So 2.4.2016 12:02:08

                Čík >> Čim míň tim líp. Potřebujem sprchu a postel. Nic víc.☺Nejsme náročný.

                  NČík - Profil | So 2.4.2016 11:36:43

                  Junior2 >> Co je pro tebe dobrej peníz?

                    NBečetka - Profil | So 2.4.2016 10:26:32

                    Junior2 >> Na Hlubokej je pensionů dost, ale o ničem konkrétním netušim. Musíš si vlézt na stránky města Hluboká a obvolat si to.

                      NJunior2 - Profil | So 2.4.2016 9:52:28

                      Bečetka >> Je tam blízko nějaký pension za dobrej peníz? Ještě nevíme jestli budem spát u vody. Dík

                        NBečetka - Profil | So 2.4.2016 9:14:06

                        Včera mi volal jeden účastník II. ligy A ohledně 1. kola a ohl. 1. kola našeho KP. Zároveň jsou od předvčerejška na rybsvazu propozice obou závodů, kde je vše potřebné, tak tam další zájemci můžou nahlídnout.

                        http://www.rybsvaz.cz/?lang=other&fromIDS=&test=0&a​rchiv=&archiv_uroven=&archiv_vnoreni=&vnoreni=1&tkr​ok=&page=rada%2Fodd_sport_mladez%2Fterminovy_kalend​ar&oddeleni=feeder

                          NBečetka - Profil | So 2.4.2016 7:05:59

                          emilpesek >> on myslel tím místem mail, SZ, diskusi atd. :-) ze se pak ty přihlášky musej sbírat odevšad.

                            Nemilpesek - Profil | Pá 1.4.2016 22:50:42

                            RADYNEK >> Radku, souhlasím. Jeden závod = jedna přihláška. Kluci, berte ohled na Viťu. Byl by v tom jenom bordel a spousta práce navíc.

                              NRADYNEK - Profil | Pá 1.4.2016 21:44:02

                              Bečetka >> já mám moc rád, když se mi lidí hlásí na více míst , tak se přidělává práce 😂

                                Nryba-de - Profil | Pá 1.4.2016 19:51:38

                                Bečetka >> já se hlásím

                                  NBečetka - Profil | Pá 1.4.2016 19:48:53

                                  dewar >> mne staci jen prihlaska na 16.4. :-)

                                    Ndewar - Profil | Pá 1.4.2016 17:09:19

                                    Bečetka >> Ja chci jet na vsechny kola ale jak pise Radynek tezko rict jestli budu v cervenci zivy

                                      NRADYNEK - Profil | Pá 1.4.2016 13:17:55

                                      Bečetka >> ideální je kazdý další kolo potvrdit, jestli přijedu. Pak je v tom guláš. Prázdný místa...atd

                                        NBečetka - Profil | Pá 1.4.2016 12:50:35

                                        Kluci, hlašte se mi pokud možno co nejdřív na ten kraják. Buď jen na první kolo, nebo na všechny 4 kola. Termín je 9.4. Do tý doby potřebujeme co nejpřesnější přehled, kolik nás bude kvůli včasnýmu zajištění cen a pohárů.

                                        Respektive nebylo by dobrý, kdybyste automaticky počítali s tím, že s váma automaticky počítám, což bych sice rád, ale vedlo by to k tomu, že bych před závodem musel nepřihlášený lidi obvolávat, jestli přijedou.

                                          Červené karty: Tloustobijec8