Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NMaachal - Profil | Po 28.3.2016 17:33:18

    Něco málo z mého fleku v prvním kole. J.S.

      Njaradol - Profil | Po 28.3.2016 15:51:14

      kdo by chtěl,jsou moje fotky na Ulož to
      http://uloz.to/xtanFqQp/zimni-liga-cb-rar

        Nemilpesek - Profil | Ne 27.3.2016 22:04:08

        Dík také patří našim sponzorům. Bez jejich ochoty věnovat nám do závodů ceny by určitě nešlo udržet celkem vysokou úroveň celého ročníku ZL.

        internetový obchod SPLÁVEK.CZ - http://www.splavek.cz/
        Ráj rybářů - Jan Seidl - http://www.uvydry.cz/

        Sanger - MS Range - http://saenger-eshop.cz/
        Infinity Baits - Petr Pudil - http://www.infinitybaits.cz/
        rybářské potřeby U Jordánu - http://www.chata-jistec.estranky.cz/
        rybářské potřeby Vlasta Tůmová - http://rybarskepotrebytumova.cz/
        rybářské potřeby Top Carp - http://www.top-carp.cz/
        Fishstar.cz – Petr Musílek - http://www.fishstar.cz/
        ARTprint - http://tisknilevne.eu/
        Restaurace na Mýtě - http://www.penzionnamyte.cz/
        Pivovar Kněžínek - http://www.knezinek.cz/

          Nemilpesek - Profil | Ne 27.3.2016 21:21:47

          JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA
          Poslední, 4. kolo - Č. Budějovice 26.3.2016

          Ahoj, děkuju všem, kteří se včera zúčastnili posledního závodu ZL a i těch předešlých. Byl nejúspěšnější co do účasti, tak i co do počtu ulovených ryb. Atmosféra jako vždy skvělá a příprava se Markovi povedla taky super (u mě má za 1). Poděkování patří samozřejmě všem, kteří celou sezonu pomáhali s přípravou závodů (stavba trati, sčítáním bodů, vyřizováním povolení a Barušce za to že nás krmila). Nejmenuji, abych na někoho nezapomněl.

          Jo a ještě jednou Vám všem děkuju za svatební dárek. Vážně jste mě udělali velkou radost a Janě samozřejmě taky. Slibuju že se letos zkulturním, jak jen to bude možné.

          Dneska jsem dodělal celkové výsledky, tak se můžete pokochat. Závod byl na některých místech bodově dost vyrovnaný, tak byl velký počet shody bodů a musel jsem přepočítávat počty ryb.
          Pár fotek dám zítra na stránky a ostatní na Rajče.

          Článek doufám stvořím příští týden a potom už nezbývá než začít připravovat letní závody a těšit se na další ročník ZL.

          Výsledky:
          http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=133&Itemid=213

            Nšimpanz - Profil | Ne 27.3.2016 15:22:51

            Agny >> Agny děkujem za super závod :)

              NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:43:02

              Díky moc Emilovi Peškovi ART PRINT
              a všem klukům co mi s tím pomáhali.
              Jirka Míchal
              Jarda Doležal
              Martin Hošek
              Petr Šimánek
              Dominik Dvořák
              A díky mojí Barušce za gábl

                NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:30:21

                Děkujeme
                1. českobudějovické minipivovaru Kněžínek

                  NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:26:08

                  Díky Janu Stlukovi
                  Vlasta Tůmová - Rybářské potřeby a Sport

                    NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:21:26

                    Díky ing. Davidu Kolouškovi
                    Obchodnímu řediteli zastoupení firmy SAENGER Czech and Slovak republic a MS-Range

                      NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:11:19

                      Děkuji všem sponzorům, kteří nám dali ceny do soutěže.
                      JAN SEIDL A RÁJ RYBÁŘŮ

                        NAgny - Profil | Ne 27.3.2016 8:01:18

                        Tak hoši, máme to za sebou!
                        Díky Vám všem co jste se zúčastnili v hojném počtu.
                        Počasí nám přálo a ryby braly a nechyběla ani dobrá nálada.
                        Tady je pár momentů od vody

                          Ndewar - Profil | So 26.3.2016 23:01:00

                          Tiky Květák >> jak komu a v jakém kole :-) Ryb se chytlo celkem dost.Chytalo se hodně na krajích, střed mohl tiše závidět :_)

                            Nryba-de - Profil | So 26.3.2016 21:37:54

                            Jedna vydra

                              NTiky Květák - Profil | So 26.3.2016 21:34:07

                              Tak jak to šlo Pánové?

                                Ndewar - Profil | So 26.3.2016 5:49:07

                                Tal kluci vyrazim.Doufam ze to bude trochu tahat ,-)

                                  Nemilpesek - Profil | Pá 25.3.2016 15:09:54

                                  Bečetka >> Já se zrovna vrátil z Protivína ze Zoo. Dneska jsem musel povině s holkama vykonat výlet.

                                    NBečetka - Profil | Pá 25.3.2016 15:02:22

                                    emilpesek >> uz jo :-)

                                      NBečetka - Profil | Pá 25.3.2016 15:00:55

                                      emilpesek >> tys ještě nekoukal do mailu :-)

                                        Nemilpesek - Profil | Pá 25.3.2016 15:00:40

                                        Bečetka >> Tak dobrý, zrovna mi to od Tebe přišlo do mailu. Díky.

                                          Nemilpesek - Profil | Pá 25.3.2016 14:58:36

                                          Bečetka >> Ten divizní formulář na na ČRS je bianco. Mám to teda vyplnit do toho loňskýho a zaplatit na stejnej účet?

                                            Červené karty: Tloustobijec8