Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Bečetka - Profil | Pá 25.3.2016 10:57:34

    Připomínám novinku letošního roku. Všichni, kdo se budou chtít zúčatnit závodu z termínovýho kalendáře LRU feeder (vyjma dětskejch a náborovejch závodů), musejí bejt registrovanými sportovci LRU. Pro nebodovanej závod (KP a další) stačí jen registrační karta, na bodovaný závody (divize, II. liga a další) je potřeba si ještě zaplatit tuším 200,- registrační známku. Vyřizuje to pí. Petra Hnízdilová a veškeré instrukce jsou na odkazu níže. Vše vám bude zasláno poštou po platbě předem na účet.

    http://www.rybsvaz.cz/?page=rada%2Fregistrace_zavod​niku&lang=other&fromIDS=

    Divizáci si nezapomeňte vyřídit registraici+zaplatit známku a krajáci si nezapomeňte vyřídit tu registraci. Neměli byste bez toho bejt připuštěný do závodu.

      emilpesek - Profil | Čt 24.3.2016 16:56:15

      rybarvlodce >> Díky za zprávu. A ryby to určitě taky potěší. Už se tě nejspíš bojí.

        rybarvlodce - Profil | Čt 24.3.2016 14:33:53

        Tak dnešní test na závodním úseku a dobrá zpráva na sobotu. Bere to, dnes i vetší rybky. Chytal jsem dál od břehu, protože průtok už umožňuje chytat na celou šířku řeky. Na začátku sněhová přeháňka, ale pak už to docela šlo. Stav 106 cm, průtok 19,1, teplota vody 5,9 st. Za 2 hodiny 14 ryb. Počasí na sobotu přeje: 8 st, polojasno, bez srážek, vánek, předpoklad průtoku 16,2 kubíku.
        PS: zítra NEJDU :-)

          rybarvlodce - Profil | St 23.3.2016 16:21:25

          Dneska trochu dříve a o cca 200 m po proudu, jiné krmení, vyzkoušená montáž a o něco zkrácenej forpas. Průtok 23,1. Za dvojnásobnou dobu (4 hodiny) "pouze" 12 podouství, 1 cejn. Druhý prut kuku na vlas bez ryby.Tak zase zítra .... má téct 18 kubíků.

            emilpesek - Profil | St 23.3.2016 16:15:15

            rybarvlodce >> Tak že vlastně pěkná rybačka. Teda jenom ty pejskaři mě tam vždycky pruděj.

              rybarvlodce - Profil | St 23.3.2016 16:06:37

              Ahoj. Tak včera stejný místo, doba a krmení, ale na jeden prut a ideální montáž za 2 hodiny 17 ryb.
              Stav vody 107cm, průtok 25,4, teplota vody 5,9 stC, aprílové počasí: déšť, krátké sněžení, slunce, větřík, pejskaři :-)

                emilpesek - Profil | St 23.3.2016 13:02:15

                Feeder Open Tour 2016 - STRHANÁ HRÁZ

                Termín závodu je s panem majitelem definitivně sjednán na původně plánovaný první říjnový víkend. Domluvený je i pobyt od pátku 30. září. V pátek odpoledne a večer bude posezení s dobrou baštou a pitím. Je zajištěno spaní pro cca 10 lidí za mrzký peníz v chatkách (není problém sebou vzít lepší polovičky nebo děti). Kdo bude mít zájem, tak může zůstat až do neděle (připlatí si jeden den chytání).

                Podrobnosti na www.jcfeeder.cz

                  emilpesek - Profil | St 23.3.2016 0:19:32

                  JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA
                  Poslední, 4. kolo - Č. Budějovice 26.3.2016

                  Tak se nám to pěkně zaplnilo.

                  Máme poslední 2 volná místa !!!

                  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH !!!!
                  http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​​​w=article&id=134&Itemid=252

                  PROPOZICE !!!!
                  http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​​​w=article&id=146&Itemid=248

                    emilpesek - Profil | Po 21.3.2016 21:37:20

                    Kluci, zítra je poslední den na objednání živé.

                      Cloud - Profil | Po 21.3.2016 19:46:56

                      rybarvlodce >> Martine zítra při lazení,vem sáček a ty hovna prosím posbírej!
                      Možná ti zítra pomohu!

                        rybarvlodce - Profil | Po 21.3.2016 15:07:08

                        Tak dnešní test závodního úseku přinesl celkem dost záběrů hlavně od podoustve (23-27 cm), ale i plotic a slušnýho cejna. Stav 110 cm, průtok 30 [m3s-1], teplota vody 6,1 stupňůC. Chytal jsem na malou vzdálenost kuli průtoku, průběžku i pátera. Zítra budu ladit nejúčinnější montáž. K vodě je větší spád a na krmítku se chytal dost bordel. PS: V sobotu pozor na psí exkrementy!

                          ryba-de - Profil | Po 21.3.2016 13:45:26

                          misel >> Podebíral tak byl v klidu chvilku

                            misel - Profil | Po 21.3.2016 12:36:06

                            ryba-de >> To se divím, že jsi s tím malým škodilem vůbec něco chytil :)

                              emilpesek - Profil | Po 21.3.2016 10:37:05

                              ryba-de >> Pěkný, něco si nech na sobotu

                                ryba-de - Profil | Po 21.3.2016 8:41:18

                                Tak včera u chajdy Velkej perlín,velké plotice a cejni a urvanej kapr,krásně to bralo

                                  ryba-de - Profil | So 19.3.2016 22:27:31

                                  dewar >> vole to nemůžeš to to neprojde

                                    Agny - Profil | So 19.3.2016 21:04:56

                                    ryba-de >>14. dopoledne to spustili a odpoledne to bylo v normálu a ryby braly pekně.

                                    kdyby to v sobotu chtěl někdo bojkotovat,skočíme do aut a odchytáme to na Hluboký

                                      jaradol - Profil | So 19.3.2016 20:11:12

                                      dewar >> doufat můžeš,to nic nestojí

                                        dewar - Profil | So 19.3.2016 20:08:02

                                        jaradol >> tak doufám, že jste nenarvali vezírky na zavináče a něco tam zbylo :-)

                                          jaradol - Profil | So 19.3.2016 19:58:59

                                          no, pánové poslední zprávy z Budějovic. Ještě nějaké ryby tam jsou a dokonce i berou,dnes jsem tam byl s Markem a na chvilku i p. Kašparem,většinou se chytaly podoustve a plotice,občas nějaký cejn.Docela táhla i voda,nechytal jsem nijak daleko a stejně jsem měl problem udržet 40 krmítko na jednom místě. Sem,tam mi poskočila i 50

                                            Červené karty: Tloustobijec8