Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Ndewar - Profil | So 19.3.2016 9:43:55

    ryba-de >> zase to má výhodu, stejně nic nechytnu, tak to svedu na vodu :-)

      Nryba-de - Profil | So 19.3.2016 9:41:01

      dewar >> Mrkni na ten zub 14.3. to když se stane tak pár dní nechytáš:
      http://www.pvl.cz/portal/SaP/cz/pc/Mereni.aspx?id=V​LCB&oid=1

        Ndewar - Profil | So 19.3.2016 9:37:38

        ryba-de >> a když to Agny neudrží, tak si máme vzít broďáky a keser a půjdeme na ně? :-)

          Nryba-de - Profil | So 19.3.2016 9:21:54

          dewar >> Né zatím jen tuto,je třeba hlídat vejšku jezu,jak se dostane po 60 je problém,pak bude muset naběhnout Agny a držet to zádama aspoň 2 dny

            Ndewar - Profil | So 19.3.2016 9:13:02

            ryba-de >> a nějakou dobrou zprávu máš? To zase bude bezrybka závod :-)

              Nryba-de - Profil | So 19.3.2016 8:41:06

              dewar >> jen aby tam nějaká voda byla,pouštěj jez nahoru dolů,asi něco opravují,může se stát že tam bude 30 čísel vody a je po závodech

                Ndewar - Profil | So 19.3.2016 8:29:02

                emilpesek >> Emile, kdybych měl přes 38, tak nedojedu ani do ČB, už dojet z práce domu byl masakr :-) Dnes už je to trochu lepší. Ale chtělo by to aby se voda trochu ohřála

                  Nemilpesek - Profil | So 19.3.2016 0:19:59

                  Agny >> tak tam v pondělí hodíme Petra a on nám vodu do soboty ohřeje

                    Nrybarvlodce - Profil | Pá 18.3.2016 22:12:35

                    Nebo alespoň ty podoustve na závodním úseku :-))

                      NAgny - Profil | Pá 18.3.2016 21:42:27

                      dewar >> už aby tolik měla voda

                        Ndewar - Profil | Pá 18.3.2016 20:24:36

                        Ja jsem dnes chytil miroveho bacila :-?

                          NAgny - Profil | Pá 18.3.2016 11:26:48

                          rybarvlodce >> jaký hovnochyti?vždyt´ to bralo na hod!

                          akorát mezi hody , byla hodina a půl pauza

                            Nemilpesek - Profil | Pá 18.3.2016 11:23:57

                            rybarvlodce >> Jestli ty ryby koukaj z vody na břeh, tak se nedivím že vzali roha. Jsme to ale fešáci.

                              Nrybarvlodce - Profil | Pá 18.3.2016 11:18:22

                              Ahoj. Tak posílám pro Emila a Agnyho fotky nás hovnochytů z Plané n.L. 17.3. Čau všichni na závodech.

                                Nemilpesek - Profil | Pá 18.3.2016 11:10:09

                                Přemet:-) >> Tak když ti to vyjde, napiš. Stačí do čtvrtka, nebo i pátka. Já už tu nednu bodovačku lehce dodělám.

                                  NPřemet:-) - Profil | Pá 18.3.2016 11:07:11

                                  Agny >> ty víš, jak nalákat... :-))
                                  Docela bych i rád, ale vše je odvislé od toho, co mi dneska večer řekne řemeslník, jestli příští týden dorazí, nebo ne...

                                    NAgny - Profil | Pá 18.3.2016 10:39:47

                                    Sehnal jsem ještě jednoho sponzora.
                                    Pivovar Kněžínek nám dává do závodu luxusní pivko.



                                    Tak co Přémo,dorazíš?

                                      NAgny - Profil | Pá 18.3.2016 10:36:20

                                      ted jsem se vrátil ze závodního ůseku a jak říká tiky, ryba na hod.
                                      dost to táhlo, ale voda je vyčištěná, bez bordelu.

                                        NAgny - Profil | Pá 18.3.2016 10:33:44

                                        vanvan >> svatá pravda!!!))))

                                          Nvanvan - Profil | Pá 18.3.2016 9:51:15

                                          ryba-de >> Není špatného počasí na rybách.... je jen špatně oblečený rybář!!

                                            Červené karty: Tloustobijec8