Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NAgny - Profil | Po 14.3.2016 1:52:03

    killer1 >> nic takového!mam je pojmenovaný a spočítaný!
    osobně ti prohledám auto než odjedeš,jestli jsi mi neodvezl karla)))

      Nemilpesek - Profil | Ne 13.3.2016 21:07:58

      Cloud >> Koukni na SZ

        NCloud - Profil | Ne 13.3.2016 16:21:51

        killer1 >> Kapra nechci,ale vyuzenej větší cejn,to je žrádlo!! :-)
        Kapra na Vánoce a vyuzený cejny na Velikonoce!:)

          Nkiller1 - Profil | Ne 13.3.2016 16:12:00

          Cloud >> já chytit v budějcích při těch závodech nějakýho pěknýho jedlýho kapříka, taky bych rozmejšlel, jestli nedostane po palici :D

            Nkiller1 - Profil | Ne 13.3.2016 16:10:54

            Cloud >> no, pokud to stavíme jako neoficiální závody, tedy defakto sraz pár kamarádů ke společnému chytání, tak problém v tom vzít si rybu já osobně nevidím.

              NCloud - Profil | Ne 13.3.2016 15:04:08

              šimpanz >> Raději to nebudu dělat,i když myslímže do 7 kg,bych mohl.
              To byl včera jen takovej můj nápad,na popud Martina,že bych mohl v neděli vyudit na chatě nějaký cejny,chce to po mě už dlouho,a já jako zaměstnanec kauflandu,nemám moc volných dní zasebou.
              No a ted jsem si to zařídil,že bych měl mít volno od soboty do pondělí :-)
              A on má prej malej mrazák :-))Tak mi to nemůže,namrazit.
              Jinak o nic nejde!!!!

                NDvorka18 - Profil | Ne 13.3.2016 14:44:41

                šimpanz >> já bych to radši nedrazdil

                  NAgny - Profil | Ne 13.3.2016 14:36:08

                  šimpanz >> nic takového jsem tam nenašel

                    Nšimpanz - Profil | Ne 13.3.2016 11:13:22

                    Cloud >> ahoj, nechci Emilovi do toho kecat, ale podle pravidel bys mohl si rybu ponechat. Koukni sem. http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=146&Itemid=248
                    Pravidla budou nasledující -bod 8) tam je to napsany

                      NRADYNEK - Profil | Ne 13.3.2016 8:53:39

                      Kdybyste se chtěli kouknout, nějaké foto ryb z Brněnského Priglu http://feedertrebic.cz/index.php/dalsi-foto-z-prigl​u-2016-od-franty-filaka

                        Njaradol - Profil | Ne 13.3.2016 8:14:06

                        Agny >> s těmi svíčkami nebuď detailista,takhle si zase můžeš připadat jako dorostenec

                          Nemilpesek - Profil | Ne 13.3.2016 2:39:27

                          Agny >> Koukám Marku že ty naše holky mají talent. Ten sumec je super. Hold je vidět správná výchova.

                            Nemilpesek - Profil | Ne 13.3.2016 2:37:08

                            Chlapi díky.
                            Po prvním 16-ti letém manželstní jsem si myslel že to už nikdy nezopakuju. Nakonec jsem to zkusil a doufám že to přežiju ve zdraví. Zrovna jsme to rozpustili a zdá se že jsem první den přežil bez úhony. Po čtrnácti letech ale je to asi normální stav. Jenom aby jí nestouplo do hlavy to nové příjmení.

                              NAgny - Profil | So 12.3.2016 21:55:15

                              emilpesek >> taky jsem dostal v neděli od malé Barborky dortík.
                              akorád mi tam dala o 37 svíček méně)))

                                NAgny - Profil | So 12.3.2016 21:37:52

                                emilpesek >> Tak vítej mezi veterány!

                                  NBečetka - Profil | So 12.3.2016 18:51:25

                                  emilpesek >> Snad toho nebudeš litovat :-)

                                    NCloud - Profil | So 12.3.2016 17:51:52

                                    postit se budeme prasátkem,a zároven demostrovat! ? :)

                                      Ndewar - Profil | So 12.3.2016 17:47:31

                                      emilpesek >> Gratulace novomanželům :-)

                                        NCloud - Profil | So 12.3.2016 17:36:43

                                        emilpesek >> ok!!

                                          Nemilpesek - Profil | So 12.3.2016 17:25:22

                                          Cloud >> protože to je závod tak jsme sakovani nedovolili. Je to i z ohledem na to že se soutěží podle závodního řádu.

                                            Červené karty: Tloustobijec8