Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NCloud - Profil | So 12.3.2016 16:55:07

    Jen hloupej dotaz,je možno vkládat ryby do saku,během závodu,

    Máme ryby a své zdraví rádi,a rádi by jsme si nějaký úlevek vzali??

    Povolují to,pravidla závodů???

      NCloud - Profil | So 12.3.2016 16:32:42

      emilpesek >> Tak moc gratuluji!!
      Pěknej povedej dort,ale ty rybky bych dal k sobě trošku blíže! :-)

        Nemilpesek - Profil | So 12.3.2016 15:50:54

        Tak už to mám za sebou. Nikolka nám udělala svatební dort. Sama s babičkou.

          Nemilpesek - Profil | Pá 11.3.2016 13:52:46

          JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA

          Poslední, 4. kolo - Č. Budějovice 26.3.2016

          POSLEDNÍ 4 VOLNÁ MÍSTA !!!

          SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:
          http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=134&Itemid=252

            Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 23:04:21

            RADYNEK >> Radku díky. Zachytali jste pěkně. A Pepa vás válcuje taky pěkně.

              NDvorka18 - Profil | St 9.3.2016 22:42:20

              Agny >> minulej rok :D

                NAgny - Profil | St 9.3.2016 22:22:05

                šimpanz >> kdy si byl chytat naposledy?

                  Nvanvan - Profil | St 9.3.2016 21:36:13

                  šimpanz >> už ne.. teď na rohlík

                    Nšimpanz - Profil | St 9.3.2016 21:19:57

                    Byl jste někdo chytat teď v Budějcích nebo někde jinde? Já jestli se od tý doby co jsem nebyl chytat něco nezměnilo, třeba jestli pořád chytáte na červy :)

                      Nšimpanz - Profil | St 9.3.2016 21:18:21

                      1. kolo krajského poháru se blíží proto je na stránkách www.jcfeeder.cz článek (ode mě :))) jak začít se závodním feedrem. Odkaz zde http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=148&Itemid=250
                      Jinak už se moc těšim na Budějce :)))

                        Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 20:33:25

                        Přemet:-) >> Jasně. S těma reklamama to nebude tak horký, ale do budoucna by měly pokrýt kompletní provoz. Za sví to táhnout nechci. Dám tomu už potom jenom práci.

                        No a když něco zůstane, tak systém přerozdělení je: 70% FT Lužnice : 30% závod na stojáku + ZL.
                        Tak že já z toho zase vyjdu na prázdno. Jenom že bez peněz to tady pořádně nerozjedem. Zatím se zdá že když trochu mákneme, tak máme šanci že se udrží (spíš zlepší) kvalita závodů i se zvýší počet závodníků.
                        Jediný co mě momentálně trápí ale nejvíc je že letos už asi nebudu mít čas na náborový DĚTSKÝ závody. Chtěl bych jedny připravit na příští rok i za cenu že by byly jenom 3 kola KP + 2 divize a jeden stoják. To by za to stálo. Když nebude potěr, tak za pár let se budeme na závodech scházet všichni o fr. holích. A tady na Jihu je o feeder mezi mladejma relativně malej zájem (zatím).

                          NPřemet:-) - Profil | St 9.3.2016 20:23:30

                          emilpesek >> byl bych nerad, kdyby sis ten predchozi zapis vysvetloval nejak spatne... Ja to nemysle nijak jizlive, ale tak jak jsem to napsal... :-) Proste kdyby to hodiloTobe nejakou kacku, tak by to za tu praci preci stalo, ne? ;-)

                            NPřemet:-) - Profil | St 9.3.2016 20:21:10

                            emilpesek >> ja nemyslel tyhle reklamy, to je mi jasny, ze jsou sponzoru, ale myslel jsem treba sarfix, sensas atd... :-) To uz by za neco stalo... :-)
                            Jinak je mi naprosto jasny, ze te to stalo a jeste bude stat plno casu a taky i tech penez. Ale kdyby to nakonec generovalo nejak zisk, tak by to byla takova ta tresnicka na dortu... :-)

                              Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 20:10:37

                              vanvan >> NZ. Vláďo, když to neuděláme, tak budeme bobkařit samy na Lužnici. Ale na druhou strarnu se tu delší dobu zapomíná na to kdo to všechno před dvěma lety spunktoval. Tak že je to na všech. I na Vás co jezdíte a utrácíte svých těžce vydřených 50,-Kč za startovný. Bez Vás by nás taky u tý vody sedělo možná jenom 5. Tak že tady dík a těším se na Budějovice.

                              Jo jen tak mimochodem je nás už 24 kusů.

                                Nvanvan - Profil | St 9.3.2016 20:02:25

                                emilpesek >> Emile dík za všechno co ty a ostatní děláte!

                                  Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 19:56:06

                                  Přemet:-) >> Kamaráde, ty reklamy jsou sponzorů. Talk že já z toho mám jeden navijáček kterej sem si vyhrál v Písku. Mě to jenom stálo prachy a schválně si někde nech stránky postavit a zároveň spravovat s několika vstupama denně. Myslím že by se ti z té částky protočili panenky.
                                  Nemyslím to nijak zle, to jenom kté poznámce k přivídělku. Je to pro nás, ne pro mě. Já to jenom vlastním.

                                    NPřemet:-) - Profil | St 9.3.2016 19:23:35

                                    emilpesek >> jenom ja jsem tam byl asi 20x... Ne, je to dobry, mne se to moc libi. Ono az se totak nejak ustali a rozjede, tak to bude fajn. Pak uz jen narvat tam reklamu a muzes mit peknej prividelek... :-)

                                      Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 19:04:25

                                      Pánové, tak za 12 dnů od spuštění www.jcfeeder.cz je tam 2000 shlédnutí.

                                        Nemilpesek - Profil | St 9.3.2016 14:42:41

                                        ryba-de >> No to určitě bude. ještě budu muset pořešit ceny pro 2 vítěze sektoru. S tím se nějak nepočítalo. A v létě Planou vidím taky na 3.

                                          Červené karty: Tloustobijec8