Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    ryba-de - Profil | St 9.3.2016 12:40:02

    emilpesek >> Ty vo.e to bude na 3 sektory

      emilpesek - Profil | St 9.3.2016 11:29:02

      JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA

      Poslední, 4. kolo - Č. Budějovice 26.3.2016

      SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH !!!!

      http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​​w=article&id=134:prih&catid=78:zl-vy&Itemid=​252

        ryba-de - Profil | St 9.3.2016 10:22:45

        emilpesek >> Ok dík

          emilpesek - Profil | St 9.3.2016 9:57:14

          ryba-de >> Dobře. Připíšu ho a kdyby nemohl, tak písni.

            ryba-de - Profil | St 9.3.2016 9:21:39

            emilpesek >> No ještě by měl Lukáš Man,napiš si ho z otazníkem,můj spolubojovník

              emilpesek - Profil | St 9.3.2016 9:19:19

              ryba-de >> Ptal jsem se tě v Tejně. No a myslím že ještě budou nějaký lidi z ČB a taky nejsou přihlášeni všichni co už s náma v zimě chytali. Tak uvidíme jaký bude výsledný číslo.Hlavně doufám že pár chlapů s náma přeskočí i do KP a že léto odchytáme s více jak 20-ti lidma.

                ryba-de - Profil | St 9.3.2016 7:50:22

                emilpesek >> Ty jo to už je tolik přihlášených?Ani se nepamatuju že bych se přihlašoval:D

                  emilpesek - Profil | Út 8.3.2016 20:38:59

                  vanvan >> díky

                    vanvan - Profil | Út 8.3.2016 20:29:36

                    emilpesek >> Milevsko přece :-)

                      emilpesek - Profil | Út 8.3.2016 19:40:17

                      vanvan >> Jakou máš MO?

                        emilpesek - Profil | Út 8.3.2016 19:39:20

                        vanvan >> Napíšu tě tam. Je to v propozicích

                          vanvan - Profil | Út 8.3.2016 19:33:43

                          emilpesek >> Emile taky se hlásim nějak nemůžu najít kde se hlásit.

                            emilpesek - Profil | Út 8.3.2016 19:10:23

                            JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA

                            Poslední, 4. kolo - Č. Budějovice 26.3.2016

                            SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH !!!!

                            http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=134:prih&catid=78:zl-vy&Itemid=252

                              emilpesek - Profil | Po 7.3.2016 23:22:23

                              Agny >> To byla poznámka od Petra.

                                Agny - Profil | Po 7.3.2016 22:45:39

                                emilpesek >> pěkně jsi to napsal, a ted´ už vím, proč mi to za tečkou a čárkou hlásilo chybu. ))))

                                  emilpesek - Profil | Po 7.3.2016 16:37:14

                                  Tak se mi povedlo zplodit konečně článek z 3. kola zimní ligy v Týně nad Vltavou.

                                  Je pověšen na stránkách Jihočeského feederu. Na mrku bude později.

                                  http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=147:clanektyn&catid=78:zl-vy&Itemid=21​9

                                    emilpesek - Profil | Ne 6.3.2016 21:01:49

                                    dewar >> Poslal jsem objednávku na lepší počasí. Jenom doufám že dojde včas

                                      dewar - Profil | Ne 6.3.2016 20:55:19

                                      emilpesek >> i já přijedu, objednej počasí ať tam nemrznu :-)

                                        emilpesek - Profil | Ne 6.3.2016 18:12:25

                                        Cloud >> Dobře, píšu tě, jenom když by ti to zase nevyšlo, tak dej vědět.

                                          Červené karty: Tloustobijec8