Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Cloud - Profil | Ne 6.3.2016 16:57:09

    emilpesek >> přislibuji účast na 95% :-)

      emilpesek - Profil | Pá 4.3.2016 9:40:30

      JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA

      Tak tu máme propozice na poslední, čtvrté kolo Jihočeské zimní Feeder ligy.

      Tentokrát se koná v Českých Budějovicích 26.3.2016 a bude spojeno s VYHLÁŠENÍM CELKOVÝCH VÍTĚZŮ celé JČ zimní ligy.

      Doufám že březen k nám už bude milosrdný a nepřipraví nám žádné překvápko s počasím nebo velkou vodou.

      Podrobnosti a celé propozice najdete na WWW.JCFEEDER.CZ

      http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=146&Itemid=248

        emilpesek - Profil | Čt 3.3.2016 21:50:52

        Tiky Květák >> Jarda má skvělá domácí kuřata.

          emilpesek - Profil | Čt 3.3.2016 21:50:30

          Tiky Květák >> O Jardovim. Zkus ho ochutnat a už jinýho chtět nebudeš.

            Tiky Květák - Profil | Čt 3.3.2016 21:36:32

            O jakych ptacich se tu bavite? Sou k jidlu?

              Agny - Profil | Čt 3.3.2016 21:32:22

              jaradol >> jardo to s tim ptákem,rozhlašuji po budějkách už od ledna,fakt moc dobrý

                jaradol - Profil | Čt 3.3.2016 20:49:45

                emilpesek >> díky za pochvalu,těší mě,rostou takhle sami,stačí jim dát to co jim chutná v takovém množství,co sežerou.A ještě si vem,že jsem ti dal takovou tu střední velikost.
                Ty jsi také udělal,aspoň podle mne moc pěkný stránky jihočeskýho feedru,no a každý umíme něco

                  RADYNEK - Profil | Čt 3.3.2016 20:21:57

                  dewar >> dle mě jiná třída

                    skroby - Profil | Čt 3.3.2016 19:30:30

                    dewar >> máš SZ

                      Bečetka - Profil | Čt 3.3.2016 19:21:58

                      dewar >> saenger.e-shop.cz

                        dewar - Profil | Čt 3.3.2016 19:18:55

                        skroby >> kdo ho má a jaká cena?

                          šimpanz - Profil | Čt 3.3.2016 19:18:44

                          Jednoznačně ms range econ feeder, super prut za ještě lepší penize👍🏽

                            skroby - Profil | Čt 3.3.2016 19:15:59

                            dewar >> nevím jaké info by sis představoval, ale chytal jsem s ním i 80g krmítka, ale ideál je pro něj 60g,nebo menší 70g,jde spíš do paraboly.Řekl bych,že je dost podobný shimanu

                              dewar - Profil | Čt 3.3.2016 18:57:15

                              skroby >> dej víc info :-)

                                emilpesek - Profil | Čt 3.3.2016 18:45:31

                                dewar >> Petře SZ

                                  skroby - Profil | Čt 3.3.2016 18:38:31

                                  dewar >> a nebo Preston Competition Pro MH,řekl bych,že je to něco mezi beastmastrem médium a heavy.Popřípadě bych věděl o někom kdo ho prodává :)

                                    Bečetka - Profil | Čt 3.3.2016 18:37:58

                                    dewar >> Až přestaneš bejt ortodoxní šimanista, tak uvidíš, jak se ti uleví :-) Daiwy moc neznám, ale v řadě Windcast klasický medium nenajdeš a jejich 120 g 360ka je parabolický kopyto s krátkou rukojetí, který sice snese hodně, ale taky jsem s tím extra dálku nehodil. Můj econ medium pošle 55 g velký krmítko na 60 m jako prd (s vlascem kmenem). Mohu demonstrovat. Ale nekupoval jsem si ho kvůli tomu.

                                      emilpesek - Profil | Čt 3.3.2016 18:37:46

                                      Bečetka >> To mi povídej. Já to přivezl domů a žena myslela že je to slepice na polívku.

                                        dewar - Profil | Čt 3.3.2016 18:29:44

                                        Bečetka >> to je právě ono, že už je to moc. Když dám pak větší krmelec 50gr narvu to futrem, tak je to na ten proutek moc. Ještě jsem přemýšlel nad nějakou Daiwou. nejhorší je že já jsem ortodoxní Shimanista a tak už jen kvůli tomu si mě do ničeho jiného nechce.

                                          Bečetka - Profil | Čt 3.3.2016 18:18:44

                                          dewar >> Moje doporučení prutu už asi znáš :-) odpovídající kvalita za odpovídající cenu, i když na něj asi taky nemáš velkoobchod, tak i za maloobchodní cenu je to OK. Ale je to holt špičková akce. Beastmaster medium zvládal i větší 60 g krmítko s krmením bez problému a zvládl by i víc, ale už to není ono.

                                            Červené karty: Tloustobijec8