Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Ndewar - Profil | Čt 3.3.2016 18:12:10

    Bečetka >> no a to já právě chci, s beastem je to tak do těch 45 m. Nechci si ho zase urazit, na to mi stačí levnější varianta. Psal jsem na bazarové speedemastry hard, ale ty chtěl prodat jen v páru.

      Ndewar - Profil | Čt 3.3.2016 18:10:08

      RADYNEK >> no o tom jsem přemýšlel, ale nemám na něj velkoobchod a nechci ho zařizovat, kvůli jednomu proutku. Trabanta budu mít za nákup :-)

        Ndewar - Profil | Čt 3.3.2016 18:08:18

        skroby >> Ten jsem měl a vůbec mi neseděl, Pak jsem místo něj koupil BeastMaster XHard 150g a to už bylo hrozné kopí

          NPřemet:-) - Profil | Čt 3.3.2016 16:57:05

          Bečetka >> to je jednoduchy, predpokladam, ze to kure neroste do konzumni velikosti za pet tydnu jako na farme, je ziveno a chováno s láskou, kazdý večer před spaním mu Jára přečte pohádku, každé to kuře pohladí po čelíčku a dá pusinku na zobáček... :-))
          A pak šup, sekyra, kuře opařit a hurá s ním na pekáč... :-)

            NBečetka - Profil | Čt 3.3.2016 16:40:59

            emilpesek >> jo, jardovo prase domácí s kridlama je dobry. Jen by mě zajímalo, cim se dosahuje ty pstrosi velikosti :-)

              NBečetka - Profil | Čt 3.3.2016 16:38:51

              dewar >> mne trabant vadil ciste subjektivně :-) objektivně mi na něm jen vadilo, ze to z něj hur litalo nad 45 m i při celkove vyladenej sestavě na dalekej hod.

                Nemilpesek - Profil | Čt 3.3.2016 16:10:31

                jaradol >> Jardo, tak od včerejška všude po Táboře říkám že máš nejlepšího a největšího ptáka v jižních čechách.
                Udělal jsem to obr kuře s dobrou nádivkou a všichni se po něm mohli utlouct. Do Budějovic mi přivez prosím tě zase alespoň dvě.

                  Nskroby - Profil | Čt 3.3.2016 7:21:29

                  dewar >> popřípadě kdyby jsi chtěl zůstat u shimana tak Aernos 3,6m 90g 70g se s ním dá hodit,myslím,že by zvládl i menší 80g

                    NRADYNEK - Profil | Čt 3.3.2016 5:50:04

                    dewar >> a co Maver Diamond 3,6 M, 90 g?

                      Nkiller1 - Profil | Čt 3.3.2016 5:40:04

                      Tiky Květák >> s tou rukou do ohně mohu jenom souhlasit.

                        Nemilpesek - Profil | St 2.3.2016 22:09:32

                        Tak já sice zatím neměl na stvoření článku z Týna čas, ale jeden článeček bych přece jenom měl. Je to od našeho sponzora SPALVEK.CZ

                        Odkaz na článek je na našem webu.

                        http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=145:naps&catid=78:zl-vy&Itemid=219

                          NTiky Květák - Profil | St 2.3.2016 21:59:50

                          dewar >> Trabant je moc dobrej. :) Ale napiš do diskuze : Klub fanoušků trabucco. Tam budou vědět, tam to maj zmáknutý. Já tenhle prut neznám. Ale za svoje trabucca dám ruku do ohně.

                            Ndewar - Profil | St 2.3.2016 21:54:07

                            Kluci potřebuji radu.V neděli jsem zjistil, že moje BeastMastry jsou super, ale při větším zatížení už to není ono. Chytal jsem 50gr krmelec+futro a už jsem se necítil dobře. Hledal jsem další záložní proutek, ale od Shimana teď není nic v hardu.A další je ta cenu u nových modelů, to už můžu skočit do Sportexu :-) Leží mi tam na krámě Trabucco Precision Pro Feeder 3603(3)H 3,60m/110g. Vím že Trabanta tady měl Bečetka a moc spokojený nebyl, ale já ho chci jako záložní na větší krmelce. Díky za rady :-)

                              NTiky Květák - Profil | St 2.3.2016 21:13:06

                              šimpanz >> A nepřijde ti to nastavování jaksi složitý? :D

                                Nšimpanz - Profil | St 2.3.2016 21:11:19

                                darknonmorti >> ahoj, hele rok ji mam a je to pecka👍🏽

                                  NPřemet:-) - Profil | St 2.3.2016 19:52:45

                                  Cloud >> ok, zkusim, dekuju za radu... :-)

                                    NCloud - Profil | St 2.3.2016 19:47:59

                                    Přemet:-) >> zkus napsat : rybarvlodce

                                    Ten by se ti mohl zeptat,je z oboru!

                                      NPřemet:-) - Profil | St 2.3.2016 19:15:26

                                      ryba-de >> tak vedouciho, vedouciho, pokud neco jednou delas, tak asi nechces spadnout niz... :-) Prace v cb koukam, to je jasny... :-)

                                        NPřemet:-) - Profil | St 2.3.2016 19:14:20

                                        Agny >> presne... :-)

                                          Nryba-de - Profil | St 2.3.2016 19:08:39

                                          Přemet:-) >> Hned vedoucího no hezký...zkus práce v CB

                                            Červené karty: Tloustobijec8