Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NAgny - Profil | St 2.3.2016 19:07:24

    Přemet:-) >> to jako,že nechceš už bej sk.........nej pražák,?:-)

      NPřemet:-) - Profil | St 2.3.2016 19:03:34

      Pánové, nerad zasírám tuhle diskuzi svýma soukromýma věcma, ale musím. Dnes jsem dal s definitivní platností výpověď z pracovního poměru. Končím k 30.4.2016, takže kdyby náhodou někdo věděl o nějaké pracovní pozici v oboru stavebnictví (stavbyvedoucí, hl. stavbyvedoucí, technický dozor investora atd) tak dejte prosím vědět. Asi se chci přestěhovat z Prahy na jih, tak proto píšu sem... jsem milý, chytrý, přítulný... :-)) Děkuju za případné nabídky :-)))

        NTiky Květák - Profil | St 2.3.2016 11:41:37

        darknonmorti >> Má. Ale připrav se na to, že to dá docela dost práce to nastavit. Když tam dáš tu podlážku, je tam 8 míst, kde se to nastavuje. Navíc na předních nohou musíš nastavovat složitě, protože jak je tam ta podlážka uchycená, musíš to nastavit tak, aby podložka i křeslo byly rovně.

          Ndarknonmorti - Profil | St 2.3.2016 10:56:42

          Má cenu kupovat ke křeslu Korum new accessory chair podlážku????

            Nryba-de - Profil | St 2.3.2016 10:45:37

            Jinak kdo bude ještě chtít to Sensas krmení tak v pátek odesílám objednávku

              Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 20:28:32

              Tiky Květák >> Radek Křenek vydoloval tloušťáka určitě víc jak 50cm.

                Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 20:26:51

                vanvan >> Dole v diskusi jsem ti psal tohle: "Pronajmu Bivak 1+0 6m2 v krásné khaki fasádě po celkové rekonstrukci. Poloha stavby: prostě kam ho šoupneš nam ho máš (nejlépe v Jičních čechách).
                Značka: Pro kamarády z daleké ciziny za 1,-Kč"

                Jak jsi psal že je škoda že je to sem tak daleko.

                  NRADYNEK - Profil | Po 29.2.2016 19:37:45

                  František >> to se stává 😱

                    Ndewar - Profil | Po 29.2.2016 18:58:31

                    co jsem viděl, tak měl pěkného cejna Jarda Doležal, jinak to bylo vše +- stejný.

                      NFrantišek - Profil | Po 29.2.2016 18:43:39

                      RADYNEK >> Ále nic, jen trocha uražené ješitnosti, ale vyřídilo se to ve vší počestnosti, ani na koupel nedošlo :-))

                        Nvanvan - Profil | Po 29.2.2016 18:42:53

                        emilpesek >> to jsem nějak nepochopil to bydlení...

                          NTiky Květák - Profil | Po 29.2.2016 18:41:29

                          emilpesek >> Jen těch větších ryb bylo minimum. Chytl se nějakej mořádnej mrmlák?

                            Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 18:40:24

                            Tiky Květák >> No bylo to dobrý. V prvním kole byla jenom jedna nula a ve druhém 3. To je na zimu slušný.

                              NTiky Květák - Profil | Po 29.2.2016 18:34:58

                              emilpesek >> To je masakr. Víc, než deset ryb na jednoho to je super.

                                Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 18:19:13

                                Co říkáte kluci na počet ulovených ryb? Celkem mazec co?

                                  NRADYNEK - Profil | Po 29.2.2016 18:18:41

                                  František >> co bylo s RS?

                                    Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 18:18:17

                                    vanvan >> Má nabídka ubytování stále platí

                                      Nvanvan - Profil | Po 29.2.2016 18:17:23

                                      František >> Já věděl proč tě zvu :-) i já se na to v Budějkách už teď těším!

                                        NFrantišek - Profil | Po 29.2.2016 18:01:35

                                        Všem díky za skvělou atmosféru, organizátorům obzvláště. Bezvětří, voda tak akorát, spolupracující ryby (se mnou tedy bohužel ne) a ranní komický výstup RS, to prostě nemělo chybu :-)) Už dlouho jsem nemrzl v tak milé společnosti :-). Budějice o Velikonocích musím dát, i kdyby čert na koze jezdil.

                                          Nrybarvlodce - Profil | Po 29.2.2016 12:00:50

                                          emilpesek >> Planou beru taky :-). Tak ať ti všechno klapne

                                            Červené karty: Tloustobijec8