Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nšimpanz - Profil | Po 29.2.2016 11:59:47

    rybarvlodce >> hele stou jednou nohou😂😂😂to bylo dobry:)

      Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 11:10:48

      rybarvlodce >> Doufám že alespoň jednou se tam dostanu. Budu toho mít teťkon hodně. Svatba, malování ve firmě a do toho nám přivezou novou mašinu na mikrolaminaci vizitek. Tak že na nějaký ten týden mám o zábavu postaráno.
      A to jsem už taky chtěl vytáhnout kayak a začít trénovat. Mám už od prosince pěkně stuhlý tělo, tak se musím začít trochu hejbat.
      Ale kdyby bylo nejhůř, tak můžeme dát nějaký chytání v Planý. To bych asi stíhal.

        Nrybarvlodce - Profil | Po 29.2.2016 10:54:17

        emilpesek >> Takže si ji doufám sundáš taky, protože jsme si slíbili, že potrénujeme společně :-)

          Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 10:49:14

          Tak jsem konečně dodělal poslední resty po závodech a můžu se zase věnovat práci.

          Ještě jednou díky všem za účast a pohodový závod.
          Samozřejmě taky děkuji všem kteří pomáhali s přípravou a průběhem závodů. Bez vás by to nešlo.
          No a sponzoři, kteří nám zůstávají věrní si zaslouží taky palec nahoru.

          Těším se na příští závod v Českých Budějovicích. Marek na tom poctivě zapracoval.
          No a mě už zbývá jenom sesmolit článek (to bude vopruz).

            Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 9:58:40

            Mám hotové součty ulovených ryb ze závodu z Týna. Ty čísla jsou na zimní závod super.

            http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=133:let&catid=75:zl-vy&Itemid=235

              Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 9:11:35

              Maachal >> Díky za fotky, přidám je na stránky

                Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 9:09:40

                rybarvlodce >> Tak že budeš mít nepovolenou výhodu. Ta se penalizuje zákazem používání posledního dílu prutu (špičky) v prvním kole

                  Nrybarvlodce - Profil | Po 29.2.2016 9:05:15

                  Ahoj chlapy. Gratuluju vítězům. Kouknul jsem na fotky, přečetl komentáře a jsem rád, že Vám to bralo. Štve mě, že jsem nebyl. Na závod v ČB dorazím i kdybych tam měl "doskákat na jedný noze" :-) Před závodem tam budu skoro denně (budu vám podávat report), takže pokud by se chtěl někdo přidat a zatrénovat, budu rád.

                    Nemilpesek - Profil | Po 29.2.2016 8:35:07

                    vanvan >> Pronajmu Bivak 1+0 6m2 v krásné khaki fasádě po celkové rekonstrukci. Poloha stavby: prostě kam ho šoupneš nam ho máš (nejlépe v Jičních čechách).
                    Značka: Pro kamarády z daleké ciziny za 1,-Kč

                      NDvorka18 - Profil | Po 29.2.2016 7:49:09

                      Taky něco prihodim, hlavně ty otravny labutě :)

                        NMaachal - Profil | Po 29.2.2016 7:18:17

                        Také něco mám...

                          Nvanvan - Profil | Po 29.2.2016 6:58:56

                          Kluci díky za fajn den u vody! Sám sebe jsem překvapil výsledkem. Šlo mi o to vyzkoušet si to na nějakých závodech. Jen škoda že je to daleko.

                            NAgny - Profil | Ne 28.2.2016 22:35:16

                            kluci díky za pěknej napínavej závod,musím přiznat,že jsem přijel pěkně vymrzlej.

                            rovnou vás zvu na 4.kolo zimní feeder ligy do Českých Budějovic,bude 26.3. 2016.
                            to snad už počasí nenaruší.

                              Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 22:04:32

                              killer1 >> Fotky máš v mailu

                                Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 21:24:18

                                Nahrál jsem všechny fotky co jsem fotil na naše stránky. Tak můžete jít koukat a kochat se


                                http://jcfeeder.cz/index.php?option=com_content&vie​w=article&id=144:f&catid=95:fo&Itemid=245

                                  Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 21:23:11

                                  jaradol >> Pravda. Našli se jedinci co měli na kahánku.

                                    Njaradol - Profil | Ne 28.2.2016 21:13:40

                                    emilpesek >> a taky zimou,všechno bylo krásně teplé a tak to pěkně zahřálo

                                      Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 21:10:12

                                      A nesmím zapomenout na naší Báru.

                                      Barčo, díky za záchranu většiny našich životů. Nebýt tvých pochutin, tak je nás teť už polovina mrtvá hlady.

                                        Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 21:08:22

                                        Jedna společná aby bylo vidět jaký krasavci to vlastně všichni jsme

                                          Nemilpesek - Profil | Ne 28.2.2016 21:06:45

                                          První tři

                                            Červené karty: Tloustobijec8