Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NCloud - Profil | So 27.2.2016 15:36:07

    emilpesek >> nemáš za co!Fakt povedenej,doufám, že splní očekávání,a přitáhne to co nejvíce lidí k Ohlým špičkám!

    A na propagaci,už máš taky samolepky,čepice,tryčka s logem?? :-))

      Nryba-de - Profil | So 27.2.2016 15:32:59

      emilpesek >> no to je hustý:D

        Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 15:23:59

        ryba-de >> Jana má MRK zakázaný. Pohrozil jsem jí že jí budu lustrovat počítač. Na porno ať si chodí, ale sem se mi vrtat nebude.

          Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 15:22:52

          RADYNEK >> Radku, možná že přímo "nešil" ale těch hovorů o potřebě něco podobného spáchat bylo požehnaně. Ještě jednou díky.

            Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 15:21:26

            Cloud >> Díky

              Nryba-de - Profil | So 27.2.2016 14:20:52

              emilpesek >> Ještě že to tu nečtou

                Nryba-de - Profil | So 27.2.2016 14:20:05

                ronny >> jasan..tu čtyřku že?

                  NRADYNEK - Profil | So 27.2.2016 13:50:26

                  emilpesek >> dobrá práce!! Neřekl bych šil. Ale každou práci, kterou dobře neprodaš, tak je poloviční. Web je dobrá cesta :-)

                    NCloud - Profil | So 27.2.2016 13:27:44

                    emilpesek >> super webík!!!

                      Nronny - Profil | So 27.2.2016 12:58:13

                      ryba-de >> Radku ten futrál mi vezmeš nebo ne, ptám se kvůli prachům.

                        Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 11:10:46

                        ryba-de >> Neboj, to já si od práce občas odskočím a dám trochu horizontálního relaxu a potom můžu v klidu pokračovat. No a znáš to, ženská většinou spí po první seriálu, tak že chlap už má potom klid.

                          Nryba-de - Profil | So 27.2.2016 10:25:22

                          emilpesek >> Ty nestrádala tvá budoucí žena,když jsi ležel hodiny na tom jak udělat tenhle skvělej Web,místo na ní?:D

                            NTiky Květák - Profil | Pá 26.2.2016 21:07:35

                            Martin M. >> Candáti se smí pouštět, sumci ne. Ale myslím si, že ta voda stejně nemůže vydržet ten kopr co dostává. Až jim to dojde, bude pozdě. Nechci, aby se něco podobnýho stalo i tady. Směřuje to tam už dýl ( přesazování kaprem atd. ) Ale o tom už sme se bavili.

                              Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 20:27:04

                              vlale >> Jo, tak toho jsem si nevšimnul. Mám ho ale origoš, tak to přepíšu a změním. Díky

                                Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 20:19:48

                                vlale >> v pohodě, o tom vím, aspoň to nebude kdyžtak na mě :D

                                  Nvlale - Profil | Pá 26.2.2016 20:08:17

                                  emilpesek >> já myslel v termínovém kalendáři na zavody na Otavě 2

                                    Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 19:56:51

                                    vlale >> Lepší?

                                      Nvlale - Profil | Pá 26.2.2016 19:54:14

                                      emilpesek >> oprav Honzíkovi příjmení

                                        Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 19:49:29

                                        Bečetka >> OK. Až bude volnějc tak se domluvíme. Stačí ke konci března. Do té doby můžeme drobnosti probrat v privátu

                                          NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 19:46:17

                                          emilpesek >> klidně, minimálně bysme se měli poradit o nákupu nějakýho přístřešku pro pořadatele, losování atd. Ten by to chtělo. Ale to můžeme řešit v privátní diskusi odboru.

                                            Červené karty: Tloustobijec8