Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 19:37:51

    Zatím jsem tam nic nepřidával kromě TK a soutěžního + závodního řádu. Na ostatním se potom domluvíme. Stejně by jsme se měli ještě v březnu celej výbor vidět (i se všema co pořádají závody) a stanovit tomu nějakej řád. A taky dát všem relevantní informace, aby nám všechny akce proběhly co nejlíp.

      NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 19:27:20

      emilpesek >> akorát než tam bude prezentovaný něco o jč odboru lru feeder, mělo by to projít grémiem odboru, aby to mělo nějakou strategii - nemůže se do světa pouštět leccos, ale vim, že to víš :-)

        Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 19:13:18

        Bečetka >> Radynek do mě od loňska šil tak dlouho že jsem nakonec překonal svou milovanou lenost a dokopal jsem se k tomu něco vytvořit.

          NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 19:08:25

          emilpesek >> kurňa, ty jedeš

            Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 18:52:43

            Kluci, dám vám sem jeden odkaz, aby jste měli o víkendu na co koukat.

            Uvítám věcné připomínky ke struktuře stránek nebo obsahu, i když neslibuji že je vždy zapracuji do systému.

            V budoucnu doufám že se někteří z Vás zapojí do plnění obsahu zajímavými příspěvky,
            Kdo bude mít zájem o to přispívat pravidelně, tak mu zřídím přístup ke tvorbě článků a vkládání fotek.
            Ostatní můžou poslat texty e-mailem a přiložit fotky a já Vám to tam vložím.

            www.jcfeeder.cz

              NAgny - Profil | Pá 26.2.2016 18:18:43

              Bečetka >> je to na mě moc daleko.
              oukleje mi nevadí,běžně je chytám na 20cm plotice,protože nic jinýho neumim chytit

                Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 18:11:20

                Bečetka >> kupoval, ale co jsem koupil do páru druhý sygnuma 125g, už ho nějak nepoužívám, tak je škoda, aby na něj padal prach.

                  NAgny - Profil | Pá 26.2.2016 18:10:12

                  killer1 >> za kolik?

                    NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 18:08:59

                    killer1 >> Jsem myslel, žes ten aernos LC vůbec ani nekupoval po tom, co jsem ti ho půjčil loni v Tejně. A ty už ho prodáváš :-)

                      NCloud - Profil | Pá 26.2.2016 17:58:37

                      emilpesek >> Kdyby to ted bylo v čb,tak jsem tam určitě!
                      Ted jsem se vrátil od vody,nic moc,od 12 hodin,to bralo tak dvě hodky ,a další dvě hodky skoro bez záběru,ale hodně se měnil tah vody!



                        Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 17:48:20

                        Cloud >> Škoda. Třeba v ČB.

                          Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 17:46:50

                          a ještě bych eventuálně prodal rok starý Shimano Beastmaster CX medium 3.60m, také v bezvadném stavu.

                            Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 17:39:48

                            Ahoj, neměl by někdo zájem o prut Shimano Aernos longcast feeder 3,90M, stav skoro nového..

                              NCloud - Profil | Pá 26.2.2016 17:37:50

                              emilpesek >> Ahojky,
                              omlouvám se ale závodu se nezúčastním! :-(

                                NMartin M. - Profil | Pá 26.2.2016 17:19:53

                                Bečetka >> takovych absurdit tam je prej vice. Treba nepuvodni bass je naopak modla.

                                  NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 17:08:52

                                  Martin M. >> To jsem chtěl původně napsat, proč povolili jen ouklej (původní) a nenařídili místo ní candáta, když není původní a chtějí se ho zbavit.

                                    NMartin M. - Profil | Pá 26.2.2016 17:02:25

                                    Bečetka >> realita je, ze se sumci chytaji treba na candaty.

                                      NBečetka - Profil | Pá 26.2.2016 16:55:20

                                      looool, sumec jen na oukleje, proto tam, Marku, asi nejezdíš :-)

                                        NMartin M. - Profil | Pá 26.2.2016 16:43:10

                                        Tiky Květák >> neco mi rika, ze ve Spanelsku (Ebro) se dokonce candat nesmi poustet zpatky, neni to puvodni ryba. Puvodni je ouklej, sazan a stika. Pokud si pamatuji dobre, tak mistni urady rybareni vubec nezajima a hazou mu jen klacky pod nohy. Napr. sumce smis chytat jen na zizaly, umele nastrahy nebo oukleje, ale nesmis jej pustit zpet - odevzdat uradum :) Uplne presne uz si to take nepamatuji, ale zlate CR. Maji vyhodu, ze jsou tak daleko od CR a Rumunska, jinak uz by tam s tema pravidlama nic nebylo.

                                          Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 16:40:15

                                          Tiky Květák >> S rybářskou stráží a kvalitou výkonu její činnosti (hlavně např. četnost kontrol) máš absolutní pravdu. Nejsou na tom všichni zrovna zle, ale hlavně ti starší už to dneska dělají asi jenom kvůli povolence. Profíci by museli prostě vykazovat výkon (ne v sebraných notách ale hlavně počtu vykonaných kontrol).
                                          Druhá věc je že španělsko a čechy se nemůžou srovnávat ani co se týče přirozené reprodukce ryb. Jejich podnebí je vhodné k vysokému reprodukčnímu výkonu prakticky všech rybých druhů které tam jsou a stejně tak přírůstky jsou úplně někde jinde. Vezmi si třeba sumce. Toho tam vysadili přibližně před 40-ti lety a podívej se jaké množství jich tam dnes je a jakých jsou rozměrů. pokud se nepletu, tak do přehrady Riba Roja byl sumec vysazen někdy v roce 1974 nebo 75 a teprve potom se račal šířit dál po řece a přítocích. A podívej se kde je to dnes. Tam jim ryba jen tak nezmizí. Zato u nás můžeme mít při špatných rozhodnutích a současném způsobu zarybňování za pár let prázdné řeky a rybyčky jenom v akváriu.

                                            Červené karty: Tloustobijec8