Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NDvorka18 - Profil | Ne 28.2.2016 19:04:21

    Tiky Květák >> Ryb spoustu, vice nez v plané, na bedne: 3. Petr Musílek, 2. Jaroslav Doležal, 1. Pavel Mikeš..jestli jsem to nepopletl :)

      NTiky Květák - Profil | Ne 28.2.2016 18:59:48

      jaradol >> Skvěle. :) Kolik se chtyalo ryb, a kdo byl na bedně?

        Njaradol - Profil | Ne 28.2.2016 18:40:07

        Tak než sem dá Emil výsledky,dám pár fotek ze dneška

          NRADYNEK - Profil | Ne 28.2.2016 12:44:21

          Tiky Květák >> za chvilu na ně razim ;-)

            NRADYNEK - Profil | Ne 28.2.2016 12:43:53

            darknonmorti >> sz

              NTiky Květák - Profil | Ne 28.2.2016 12:10:00

              RADYNEK >> Celekm dobře znamená co ? :D

                Ndarknonmorti - Profil | Ne 28.2.2016 12:04:38

                RADYNEK >> Je to stoják a ještě pro letošek termín není jestli chceš až bude ozvu se ti.

                  NRADYNEK - Profil | Ne 28.2.2016 11:42:40

                  darknonmorti >> stojak, řeka, kde to je? Kdy to je, datum? Jak velcí kapři se chytají?

                    NRADYNEK - Profil | Ne 28.2.2016 11:39:46

                    Tiky Květák >> mě se dneska daří celkem dobře :-D

                      NTiky Květák - Profil | Ne 28.2.2016 11:32:25

                      Jinak jestli ste někdo online na mobilu, poreferujte, jak se vám daří :)

                        NTiky Květák - Profil | Ne 28.2.2016 11:30:50

                        darknonmorti >> Já bych to říznul hlínou a nekrmil tolik.

                          Ndarknonmorti - Profil | Ne 28.2.2016 11:25:10

                          Lidi chci se zeptat Loni jsme byl na závodech ktere trvali 24hodin a abych řekl pravdu abych udelal dobre krmení tak by mě to zrujnovalo. Měli byste nějakou radu? šlo o chytání cejn tak cca do pul kila a kapři. techniky Plavana feeder.

                            Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 19:24:07

                            Agny >> Vem prostěradlo a sumčák. Placha to jistí

                              NAgny - Profil | So 27.2.2016 19:02:16

                              ryba-de >> díky za tip,už jsem to nafoukl a po půlnoci vyrážím.kdyžtak vylosujte za mě,trochu se bojím toho oleje na hněvkách

                                Nryba-de - Profil | So 27.2.2016 18:56:43

                                Agny >> vem to po vodě,skoro všechny zdymadla jsou funkční

                                  NAgny - Profil | So 27.2.2016 17:18:09

                                  nejedete prosim někdo přes Budějice,nemám se tam jak dostat.díky

                                    Nkiller1 - Profil | So 27.2.2016 16:42:04

                                    nebyl někdo včera nebo dneska to zkusit na zítřejším závodním úseku?

                                      Nronny - Profil | So 27.2.2016 16:16:19

                                      ryba-de >> jo tu 4 komoru.

                                        NCloud - Profil | So 27.2.2016 16:00:37

                                        emilpesek >> ok!

                                          Nemilpesek - Profil | So 27.2.2016 15:55:57

                                          Cloud >> Samolepky budou začátkem léta a trička na objednání taky. Čepice nedělám, tak ty ne. Byly by po pár kusech drahý. Trika jsem schopnej dělat i po jednom.

                                            Červené karty: Tloustobijec8