Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NTiky Květák - Profil | Pá 26.2.2016 16:24:57

    Hodně se to obhajuje tí, že je to všude po světě běžný. . Zapomínají, že všude po světě je běžná taky profesionální RS. Která se se sankcema moc nemaže. . A to je hodně znát. Navíc si nemyslim, že např. takový španělsko (myslím to šílený masení candátů) nebude dlouhodobě udržitelný a prostě se to vychytá. Voda není bezedná. Čili to, že je to tak jinde po světě, nepovažuju za argument.

      Nryba-de - Profil | Pá 26.2.2016 13:40:39

      emilpesek >> taky beru v Norsku jen limit a za tu pokutu co někteří dostali to nestojí

        Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 13:33:50

        ryba-de >> Co jsem se zatím dočetl, tak by takovej "rádoby rybář" měl veškerá práva jako my. Tak že nejspíš z toho bude pěkná masařina. Jako když češi jezdili do norska pro metráky ryb. Nebo ve švédsku jsem zažil němce co vezli ve 3 lidech 300kg štik (do tý doby jsem si myslel že něco takovýho ani není možný). Já si vezmu sebou do čech 10 kusů a to máme celá rodina včetně rodičů na celej rok a v čechách už žádnou neberu.

          Nryba-de - Profil | Pá 26.2.2016 13:15:28

          emilpesek >> No když to bude bez ponechání ryb tak budiž jinak to bude masakr a nekontrolovatelný pytláctví

            Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 13:12:33

            Zajímalo by mě jestli i povolenky budou za peníze za které by měly být. To znamená: cena povolenky + adekvátní část členského příspěvku + část brigád + příspěvek na zarybnění (některé MO ho mají) a samozřejmě nějakej příspěvek za to že není řádným členem ČRS.

            Například v Jižních čechách vůbec nemáme stanovenou cenu povolenky pro nečleny na jeden měsíc. Máme nejvíce 17-ti denní známku nebo roční. Jak pak tohle pánové chtějí řešit to teda nevím. A to pan Šíma píše že očekávají zavedení už TOTO léto!!!!!

            A ta cena mě zajímá taky. Když půjde někdo na soukromák, tak tam za 4 týdny utratí klidně 10.000,-Kč (2500 za týden). To asi povolenka na naše vody tolik stát nebude. A nám budou vody rabovat lidi který to maji jenom na několika denní pobavení a potom se většina z nich bude řídit heslem "A po mě potopa".

              Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 12:47:20

              killer1 >> Nejhorší je že to zdůvodňujou "lepším přístupem veřejnosti k rybářskému sportu" ale o nic jinýho než o prachy tady evidentně nejde.

                Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 12:43:39

                emilpesek >> v době, kdyby to naopak chtělo zpřísnit pravidla se dělají furt nějaké ústupky, to mě fakt poser..

                  Nkiller1 - Profil | Pá 26.2.2016 12:42:29

                  emilpesek >> výplod choré mysli, jinak bych to nenazval...

                    Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 9:56:29

                    Ještě pro ty co neradi čtou celé články jsem výraznil kdo to má na svědomí.

                      Nemilpesek - Profil | Pá 26.2.2016 9:40:25

                      Ještě jednou rybářské lístky

                      Všiměte si pasáže na popud KOHO vzniknul tento úžasný nápad, vydávat povolenky každému lufťákovi který si chce ulovit svojí rybu.

                      odkaz mi sem nejde dát ta dávám fotku

                      Můžeme polemizovat o omezení stávajících (a převážně posctivých) rybářů, například rušením 24 hod. lovu nebo nad nařízením JČ územního svazu že RS MUSÍ zadržovat povolenky v případě že si rybář ZAPOMENE zapsat docházku a má to být posuzováno jako lov bez povolenky (což je úplná absutdita).
                      Mám pocit že na poctivě platících, brigády dělajících letitých rybářích už vlastně ani nezáleží.
                      To že běžný člen ČRS si za pár let díky takovému nápadu možná ani nesáhne na rybu nejspíš naše panstvo nezajímá. A to že budeme mít dvojí metr na stejnou činnost asi taky ne (SAKRA ZROVNA MĚ NAPADLO ŽE BYCH CHTĚL ŘIDIČÁK NA AUTOBUS NA 30 DNŮ).

                      Tak že názor si každý může udělat sám. Mě osobně se takové řešení vůbec nelíbí.

                        Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 22:58:42

                        Koukám že neumím česky. Musím se Honzovy Seidlovi omluvit za to měký i.

                          Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 22:25:39

                          Tak je venku finální verze Termínového kalendáře 2016.

                            Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 21:46:26

                            Za tři dny tady máme závod v Týně. Dneska dorazila živá a zítra se tisknou bodovačky, tak že vše je připraveno. Počasí nám také hlásí pěkné, tak že už jeno aby jsme se sešli všichni a ryby byly kamarádi.
                            Dnes jsem přivezl ceny od Honzi Seidla (Ráj Rybářů). Je to vesta, mikina a triko Sensas. Jak už psal Honza Materna, je ještě spousta dalších cen od Splavku.cz, tak že máme o co soutěžit.

                            Sponzory závodu jsou Rybářské potřeby Jan Seidl a internetový obchod Spavek.cz.

                            Mapa tratě: https://mapy.cz/s/slTh

                            Příjezd k trati od Týnského mostu: https://mapy.cz/s/sWII

                            Přihlášení (19):

                            1 Pešek Emil
                            2 Dvořák Dominik
                            3 Paulovič Marek
                            4 Mácha Jan
                            5 Křenek Radek
                            6 Materna Jan
                            7 Klouda Michal
                            8 Doležal Jaroslav
                            9 Psohlavec Roman
                            10 Mikeš Pavel
                            11 Svoboda Jiří
                            12 Borovka Luboš
                            13 Musílek Petr
                            14 Podlaha František
                            15 Zeman Michal
                            16 Brejsta Tomáš
                            17 Vančura Jan
                            18 Vančata Vladimír
                            19 Sochor Jaroslav

                              Nemilpesek - Profil | Čt 25.2.2016 21:31:24

                              ryba-de >> Právě proto jezděj rybyřit k nám. Doma by si pravidla porušit nedovolili. A tady se chovaj jako Dánský parchanti na zimních prázdninách.

                                NMaachal - Profil | Čt 25.2.2016 20:52:11

                                ryba-de >> Jo ty velký 20g a dvě normální 40g se spodní zátěží. Dík J.

                                  Nryba-de - Profil | Čt 25.2.2016 20:26:20

                                  Maachal >> ty velký jo?

                                    NDvorka18 - Profil | Čt 25.2.2016 19:50:39

                                    Bečetka >> O 120 jsem taky premyslel nakonec jsem vzal ty 100. Me kabat o ty 120 rikal ze uz je trochu zvejka oproti te 100 ale nevim co je na tom pravdy, kazdopadne jak si rikal ty pruty se chovají jinak nez pruty s podobnou gramazi..ale ty pruty jsou vyhovujici, nahodis s tim presne a kdyz potrebujes tak i pekne daleko.

                                      NTiky Květák - Profil | Čt 25.2.2016 19:29:35

                                      RADYNEK >> Jojo. Tak to je. :) Já sem hranice zkoušel u Greyse G-teca. . 100 gr krmelec na cca 25 m. Tahem to šlo. A kupodivu pod tlakem proudu se ten prut nijak nebortil...

                                        NRADYNEK - Profil | Čt 25.2.2016 19:27:31

                                        Tiky Květák >> musíš vyzkoušet hranice :-D To byl jeden závod. Ale ideální jsou 40 -50 krmelce.

                                          NTiky Květák - Profil | Čt 25.2.2016 19:08:59

                                          RADYNEK >> :D Seš masochista.. . . .. Ale proud adekvátní 80g krmítku už ten prut podle mě moc nedává. . Tomu že se to s trochou umu odhodit dá, věřim.

                                            Červené karty: Tloustobijec8