Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 19:51:23

    ronny >> Ono to včera dopoledne taky bralo dobře, ale asi jak se měnilo počasí, tak začali bejt ryby opatrný.

      Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 19:43:10

      Bečetka >> u nás pocitej na 100% se dvoudenním

        NJunior2 - Profil | Ne 21.2.2016 19:37:11

        Se potáhnu z Varů na jeden den jako? To snad ne.

          NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 19:36:28

          RADYNEK >> jenomze jestliže ostatní poradatele budou mít ll. Ligu A dvoudenni, musíme mít taky. To nejde dělat jednou tak a jednou onak. A obecne je sklon k 5 hod zavodum = 2 dny

            NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 19:32:28

            Bečetka >> to se musíte domluvit, jestli 3 nebo 5 hod.

              Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 19:30:52

              Bečetka >> nemám slov...

                NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 19:27:45

                skroby >> nemam rad dvoudenní závody

                  Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 19:22:57

                  Bečetka >> doufas že to bude jednodenní?

                    NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 19:19:26

                    skroby >> já doufám, ze jo, ale pochybuju, ze to projde. Treba ale sk. B by mela bejt jednodenní.

                      Nronny - Profil | Ne 21.2.2016 18:43:40

                      emilpesek >> Já jsem s Víťou byl dnes v Týně a bralo to hodně dobře, spíš drobná ryba, byli jsme ale pod Solnicí.

                        Nronny - Profil | Ne 21.2.2016 18:19:18

                        Martin M. >> Ještě k těm miskám na patentku, informace o misce jsem získal na facebooku, je tam napsáno oficiální miska na patentku na závodech v ČR v plavané, to jsem přehlédl, jestli to je ale pravda potvrzené nemám.

                          NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 17:12:34

                          https://www.youtube.com/watch?v=0VXRd8imuSs&feature​=youtu.be

                          Jinak je takhle to video výborný, když si chci mrknout na práci svejch rukou a optimum tahu x švihu při nahazování. V prvním videu nezpomaleně je vidět, že nahazuju jak d-b-l.

                            NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 17:10:03

                            Opět nějaký technikálie. Akce mýho pickera.

                            https://www.youtube.com/watch?v=bBIiYl8s4jc&feature​=youtu.be

                              Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 16:43:28

                              Ještě pár řádek a fotek ze včerejšího chytání v Týně.
                              Sešli jsme se na trati ve 12 hod. s Romanem P. a Lubošem B., kteří chytali už od rána. První zpráva byla že to dopoledne slušně bralo, tak že se asi zachytáme. To ale Roman ještě nevěděl že jsme sebou přivezli špatný počasí a nejspíš i nějakej hnus proti rybám.
                              Prostě od okamžiku našeho prvního nahození se stále (alespoň u mě) opakovalo to samé. Chvilku se nic nedělo, potom vítr jako prase a do toho extrémně jemný, skoro nesekatelný záběry. A to bylo celý 2 hodiny pořád do kola, přerušovaný neustálím zkoušením změn délky forpasů a občas nějakou tou rybou.
                              Jedinej kdo trochu víc tahal byl Luboš Borovka, kterej ve chvíli kdy mu to vůbec nebralo odešel někam telefonovat a potom chytal jednu čudlu za druhou (asi vodníkovi).

                              Nakonec jsme po 2 hodinách skončili s výsledkem: já 6 ryb a přibližně 15 - 20 podělanejch záběrů. Dominik 1 ryba a přibližně stejnej počet neproměněnejch záběrů.
                              Z toho mi vychází že ryby dobrý, ale já bych asi měl vrátit svoje rybářský ruce a zkusit sehnat nějakej lepší model.

                                Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 15:07:26

                                Prozatím je nás přihlášených do Týna nad Vltavou 12 závodníků. Doufám že to ostatní nevzdají a nenechají nás v tom.

                                Přihlášení:

                                Pešek Emil
                                Dvořák Dominik
                                Materna Jan
                                Paulovič Marek
                                Psohlavec Roman
                                Sochor Jaroslav
                                Vančata Vladimír
                                Svoboda Jiří
                                Vančura Jan
                                Borovka Luboš
                                Mikeš Pavel
                                Doležal Jaroslav

                                  Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 15:05:25

                                  Připomínám blížící se termín uzávěrky přihlášek na třetí závod JČ zimní ligy v Týně nad Vltavou (28.2.2016).
                                  Uzávěrka je ve středu 24.2.2016.

                                  Kdo jste ještě nepotvrdil účast, tak to prosím udělejte ať můžu včas připravit bodovací karty a ostatní.

                                  Sponzory závodu jsou Rybářské potřeby Jan Seidl a internetový obchod Spavek.cz.

                                  Mapa tratě: https://mapy.cz/s/slTh

                                    Nkiller1 - Profil | Ne 21.2.2016 11:23:15

                                    Bečetka >> ještě tě to neodfouklo? :D

                                      NFrantišek - Profil | Ne 21.2.2016 11:10:41

                                      Bečetka >> Původně jsem chtěl jít taky, ale teď mám strach abych tam teda něco nechytil :-)

                                        Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 11:06:15

                                        Proč máte pořad u 1.kola 2.ligy 1.5. v závorce? Doufam že to nebude jednodenní?

                                          NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 9:47:08

                                          Bečetka >> to je stejný :-)

                                            Červené karty: Tloustobijec8