Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 9:42:28

    Bečetka >> omg, poprchava

      NBečetka - Profil | Ne 21.2.2016 9:00:35

      Na místě dnesniho lovu fuci poprcava. Jdu na to.

        Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 0:41:08

        Martin M. >> Martine, díky za info. Já myslel že je to stejný jako miska se sítkem, jenom s tím rozdílem že to má víčko. No nevadí, i tak se to hodí alespoň na udržení patentky v kondici.

          NMartin M. - Profil | So 20.2.2016 23:14:26

          emilpesek >> nova miska je derovana ze vsech stran, vodu v ni neudrzis. Naopak celou misku i s nastrahami vhodis do kyble s vodou a nastrahy by tak mely lepe vydrzet cekani na kontrolu. Po kontrole uz si je muzes dat kam chces, treba vysypat do daleko vetsi misky s vodou.

          Miska je oboustrana, ale je k ni jen jedno vicko - bud pouzijes jednu stranu, nebo druhou, ktera je rozdelena na 2 casti, pokud bys asi mel 2 ruzne druhy patentek.

          Nejvetsi paradox? Na mezinarodnich soutezich muzes mit 500ml velkych patentek a tahle miska je ti k nicemu.

            Nšimpanz - Profil | So 20.2.2016 22:17:49

            Jojo pravidla jsou základ, to musím jako hokejový rozhodčí potvrdit. Bohužel jsem je loni taky neznal a to byla zásadní chyba která se vymstila:))

              Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 21:12:28

              jaradol >> Svatá pravda. Přece jenom by jsme mohli vědět podle čeho vlasně závodíme. Já sice takový věci čtu, ale někdy jenom v rychlosti a nebo z poloviny a potom nestačím zírat co všechno vlasně nevím i když bych rozhodně měl.

                Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 21:09:13

                ryba-de >> Jo Radku a tímto si teda prosím tě objednávám dva kousky pro sebe a Dominika. Díky.

                  Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 21:08:20

                  Jinak pokud jde o tu misku na velkou patentku tak já to hodlám dělat pěkně po staru. Ke kontrole do 0,125 ofiko misky předložím rozhodčímu a potom půjdou pěkně do téhle nové která je pokud se nepletu s dvojitým dnem a dá se do ní dát voda pro lepší uchování patentky. No a je to hotový. Žádný nervy ani stres a patentka si bude pěkně plavat ve vodičce. Hotovo, finýto a není co řešit.

                    Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 20:57:30

                    Bečetka >> Jo, ty jsi zvyklej na ty 3oz a víc. Neboj, zvykneš si i na tenčí. Já si taky zvyknul. Jenom mě to stálo pár kaček navíc.

                      Njaradol - Profil | So 20.2.2016 20:33:33

                      Drobné upozornění --dnes jsem byl v Praze na republikové radě a byli jsme tam upozorněni na dooržování některých ustanovení řádu,krom jiného a tak chci pány kolegy z naší jihočeské ligy upozornit na to ,že většina z nás za pár týdnů bude začínat už 3 rok v závodění a někteří z nás trochu plavou v znalosti a dodržování závodního a soutěžního řádu.Takže připomínám,že za krátkou dobu vyjde znění těchto řádů pro tento rok a je nutno se s ním seznámit.Nezapomeňte,že přihlášením na závody a zaplacením startovného s ním souhlasíte

                        NJunior2 - Profil | So 20.2.2016 20:30:25

                        Bečetka >> Ona to je blbost,ale prostě není nikde ofiko napsaná.

                          NBečetka - Profil | So 20.2.2016 20:19:20

                          Junior2 >> Pokud podá protest, řešila by to jury danýho závodu, jestli se nepletu. A nevíš dopředu, jak by rozhodla. Ale jistý je, že protest proti litru kvůli takovej prkotině nikdo nepodá.

                            NJunior2 - Profil | So 20.2.2016 20:14:08

                            Bečetka >> To může dávat kolik chce protestů. Prostě neuspěje. Neni nikde oficiálně napsaná.☺

                              NBečetka - Profil | So 20.2.2016 20:10:49

                              Junior2 >> A pokud dá kauci 1000,-, může proti tomu protestovat :-)

                                NJunior2 - Profil | So 20.2.2016 20:08:44

                                pectak >> No koukám,že sem to napsal jak jantar.😆 Důležité je že si mě pochopil.☺Mě pokud někdo předloží tuhle misku při kontrole,tak mu dám napomenutí.

                                  NBečetka - Profil | So 20.2.2016 20:04:46

                                  pectak >> Budou reagovat asi překvapeně, vzhledem k tomu, že o eventuálním užití nový misky víte asi jen vy 4: ty, Radynek, Petr B. a Milan Š. Za daný situace je předložení misky ke kontrole podle mě obdivuhodný :-)

                                  Já to vidim tak, že do našich závodů do proposic obrázkem jasně sdělíme, jaký misky jsou povolený ke kontrole.

                                    Npectak - Profil | So 20.2.2016 20:04:41

                                    jaradol >> S tím určitě souhlasím, já jen napsal, že nám bylo řečeno, že jsou povoleny. To, že to není nikde napsáno zaskočilo i mě.

                                      Njaradol - Profil | So 20.2.2016 20:03:29

                                      pectak >> v tom máš pravdu,jenže u soutěží nejde čekat co na to rozhodčí,je asi třeba počkat až tyhle misky tím pádem někdo ,,oficielně'' uzná a potom se až mohou ,podle mne použít.Myslím tedy,aby bylo jasno písemně uzná,někde

                                        Npectak - Profil | So 20.2.2016 19:58:07

                                        Junior2 >> Říká se to obráceně ... co není zakázáno, tak je dovoleno :) Ale o těhle miskách jsme se bavili na minulé schůzi a Milan s Petrem řekli, že se smí používat. To že to není nikde napsáno tohle nepopře ... ale chci vidět, jak na to potom budou reagovat rozhodčí.

                                          Červené karty: Tloustobijec8