Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NRADYNEK - Profil | Po 22.2.2016 20:12:38

    Bečetka >> v létě je moc teplo :-)

      Nemilpesek - Profil | Po 22.2.2016 19:47:20

      Bečetka >> Možná že o tom neví. Ale ono to bude letos zase o něco lepší. Musíme být trochu optimisti. Bude to už 3 sezona, tak se to určitě hne dopředu

        NBečetka - Profil | Po 22.2.2016 19:40:41

        emilpesek >> plno neznámejch jmen. Proč nejezdej i v létě? :-)

          Nemilpesek - Profil | Po 22.2.2016 19:32:37

          JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA
          Třetí závod - Týn nad Vltavou: 28.2.2016

          Tak se nám seznam přihlášených rozrůstá. Už je tam 17 lidí.

          Pešek Emil
          Dvořák Dominik
          Paulovič Marek
          Křenek Radek
          Materna Jan
          Doležal Jaroslav
          Psohlavec Roman
          Mikeš Pavel
          Svoboda Jiří
          Borovka Luboš
          Hošek Martin
          Zeman Michal
          Brejsta Tomáš
          Vančura Jan
          Vančata Vladimír
          Sochor Jaroslav
          Podlaha František

            NJunior2 - Profil | Po 22.2.2016 15:49:53

            Petr Havlíček >> My by sme stejně přijeli v pátek a až v neděli dom.

              NPetr Havlíček - Profil | Po 22.2.2016 15:42:07

              Junior2 >> klukům od nás (dva manšafty) se jednodenní závod taky nelíbí. Pojedou dálku, celý den chytat a večer domů, to je dobrý na usnutí v autě.

                NJunior2 - Profil | Ne 21.2.2016 22:18:49

                skroby >> Nemůžeš 😂

                  NJunior2 - Profil | Ne 21.2.2016 22:18:34

                  RADYNEK >> Mě dochází určité věci až dnes. Kdyby mě to napadlo včera dalo se to řešit. 😕

                    Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 22:09:03

                    Junior2 >> to je mi jasný, že s tím nic neudelam, ale snad můžu říct svůj názor...

                      NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 22:08:10

                      Junior2 >> dobrá otázka. Podle novýho řádu by to tak mělo být, ale to se nedalo za jeden den stihnout :-) Asi v tomto případě zvítězí selskej rozum a druhý kolo budeš mít prostě nachystaný věci z prvního kola :-) Nějak se to ošetří :)

                        Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 22:07:12

                        RADYNEK >> dobře tak z Moravy a východních Čech ne,ale většina to bude mít 150km+...i té úrovni už je to věc názoru...

                          NJunior2 - Profil | Ne 21.2.2016 21:58:19

                          RADYNEK >> Ale je pravda,že mě napadla teď jedna věc ohledně přípravi. Když budu chytat v jeden den obě kola.A přípravu můžu dělat až při vstupu do sektoru. To znamená,že si to musim všechno zbalit a připravit si opět až v přípravě na druhé kolo?

                            NJunior2 - Profil | Ne 21.2.2016 21:49:01

                            skroby >> Je napsáno v řádu,že to de v jeden den. Takže i když mě osobně se to také nelíbí,abych jel dálku kvůli jednomu dnu,pokud to tak pořadatel udělá nemůžeme stím nic dělat.

                              NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 21:45:34

                              skroby >> podle mě je to o domluvě. Z celý republiky ne, když je 2. Liga rozdělena na dvě skupiny. Když se chytá 2x3 hodiny, neznamená to, že má menší úroveň.

                                NPitrís31 - Profil | Ne 21.2.2016 21:39:02

                                skroby >> Moje řeč...

                                  Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 21:15:02

                                  RADYNEK >> to je možná škoda... Podle mě, pokud má mít 2.liga nějakou úroveň, tak by měla být klasicky dvoudenní. Nehledě na to,že se tam budou sjíždět lidí z celý republiky.

                                    NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 21:08:35

                                    skroby >> to asi ne.

                                      Nskroby - Profil | Ne 21.2.2016 20:46:57

                                      A nemělo se tohle řešit včera na zasedání?

                                        NRADYNEK - Profil | Ne 21.2.2016 19:53:59

                                        Bečetka >> mi to je jasný a taky jedno ;-)

                                          Nemilpesek - Profil | Ne 21.2.2016 19:53:46

                                          Bečetka >> Já bych třeba i divizy uvítal dvoudenní. Bylo by to zajímavější

                                            Červené karty: Tloustobijec8