Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | So 20.2.2016 19:55:48

    RADYNEK >> To máš pravdu :-) Ale je tu aspoň nějaká precedentní praxe rozhodčích a všichni vědí, který misky jsou oficiálně uznávaný. Takže já si počkám, jak budou reagovat na novou misku rozhodčí u prvních odvážlivců.

    Jinak co je na tej misce tak výhodnýho? Že se daj patentky na sítku vyjmout a pod nima se vymění čerstvá voda?

      NRADYNEK - Profil | So 20.2.2016 19:50:37

      Junior2 >> ono co jsou cejchovane misky, taky nikde nic konkrétního není :-)

        NJunior2 - Profil | So 20.2.2016 19:45:50

        pectak >> Nemůžu říct co se řeklo na podzim. Ale dnes o žádných miskách nebyla žádná zmínka. To znamená,že co není psáno není dovoleno.

          NBečetka - Profil | So 20.2.2016 19:45:48

          pectak >> To je možný a nemám důvod vám nevěřit. Ale ze stávajícího SŘ možnost jejího použití vůbec nevyplývá a já si sám nelajznu to ke kontrole předložit. Zatím je to jen v úrovni co někde někdo něco řekl. A závaznej je řád.

            NRADYNEK - Profil | So 20.2.2016 19:44:40

            Bečetka >> dotaz na tuhle patentkovou misku jsem dával já :-)

              Npectak - Profil | So 20.2.2016 19:43:22

              Bečetka >> Teď jsem to řešil s Radynkem a ten mi potvrdil , že ačkoliv to není nikde v řádu, tak nám na schůzi potvrdili, že se ta miska smí používat.

                NBečetka - Profil | So 20.2.2016 19:36:44

                pectak >> To se mi nezdá. To bych mohl místo třeba litrový schválený použit jakoukoliv opticky menší a automaticky ji používat s argumentem, že je menší a není třeba schválení. Jenže tak to nejde, tak se zavedly jen jediný schválený, o kterejch každej na první pohled ví, jakej maj přesnej objem.

                Jinak si opravdu nepamatuju, že by se to na zasedání řešilo v oficiální diskusi, takže můj osobní výklad v tomhle momentě je, že níže uvedená miska není pro kontrolu možná a je potřeba se řídit aktuální úpravou ZŘ.

                  Npectak - Profil | So 20.2.2016 19:24:20

                  Bečetka >> Napsal jsem to špatně ... je to v MÉM zápisu ze schůze :)

                    Npectak - Profil | So 20.2.2016 19:23:39

                    Bečetka >> Tak jsem to teď řešil, ta miska se smí používat automaticky, protože je menší než ta klasická. Prostě je schválená i bez jakéhokoliv zapsání.

                      NBečetka - Profil | So 20.2.2016 19:21:29

                      pectak >> Tak to jsem byl asi duchem nepřítomnej a asi jsem i slepej. Vůbec nevim, že by se to na zasedání řešilo a v zápise z podzimu to taky nevidim.

                        Npectak - Profil | So 20.2.2016 18:59:40

                        Martin M. >> Ano, na poslední schůzi se to schválilo ... ale po pravdě to nemůžu teď nikde najít v novém Soutěžním řádu, takže se asi budeme muset obrátit na Broumáka , protože je to i v zápisu z poslední schůze, že se to schválilo, takže by se ta miska směla používat.

                          NBečetka - Profil | So 20.2.2016 18:58:18

                          emilpesek >> Tak to na ně zejtra vyzkoušim novej kaprákopicker. Očekávám ale, že po skončení lovu mi zbyde nula špicí z původních dvou. Jsou moc tenký.

                            Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 18:50:04

                            Bečetka >> Chytali jsme 2 hodinky a já vyšťoural 6 ryb (cejni a plotice) a dobrejch 15 jsem jich nesek. Hrozně jemný záběry a v kombinaci se silným větrem to bylo vražedný. Dominik taky podělal spustu záběrů a nakovec skončil s jednou rybou.
                            Tak že rozsudek zní: ryby berou, ale naše ruce stojí za ho..o.

                              NBečetka - Profil | So 20.2.2016 18:37:27

                              emilpesek >> jak jsi dneska v tejně dopadl?

                                NJunior2 - Profil | So 20.2.2016 17:41:22

                                . Z živých nástrah jsou povoleni červi, kukly, larvy, žížaly a patentky. Max. povolené množství 2,5l na jedno kolo. Max. množství malé patentky je 0,5l na jedno kolo závodu. Množství velké patentky je stanoveno na 0,125 l, tj. nejmenší odměrná nádobka v sadě měrných misek (0,125 l tj. nad rámec povolených 2,5 l živých nástrah). Celkové množství povolených živých nástrah může omezit pořadatel v propozicích, avšak nesmí žádný druh zakázat..

                                  Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 17:00:12

                                  ronny >> S futrálem počítám a asi Diamond 360 70g,možná tu 330 a vlasec na návazce mají kalibrované od 0,07

                                    NBečetka - Profil | So 20.2.2016 16:44:45

                                    ronny >> Podle mě tahle miska na patentku nepodlejhá žádnýmu schválení a pořád jsou schválený jen ty klasický cejchovaný, co máme všichni. Vlasec a nůžky si píšu do telefonu.

                                      NMartin M. - Profil | So 20.2.2016 16:25:05

                                      ronny >> uz je to u nas schvaleny? Ja mam za to, ze lidi berou 125ml velke, aby s tim mohli krmit, a tohle ma tusim jen 50ml.

                                        Nronny - Profil | So 20.2.2016 15:51:52

                                        ryba-de >> Co si budeš brát za prut? S obalem Haldorado počítáš doufám.

                                          Nronny - Profil | So 20.2.2016 15:50:43

                                          Bečetka >> Možná se zítra kouknu do Týna, tak sebou vezmi vlasec a ty nůžky, já ti ho vezmu taky.

                                            Červené karty: Tloustobijec8