Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NAgny - Profil | Po 19.10.2015 3:09:41

    připojím se k bohu,to bude fain

      NMartin M. - Profil | Ne 18.10.2015 21:35:35

      Bečetka >> ty Ivancice nejsou jeste jisty.

        NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 20:48:39

        emilpesek >> klidně, o nic nejde

          Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 20:42:36

          Bečetka >> Já bych na to připravil nějakej jednoduchej letáček a dal bych to do RP v Táboře. Máme tady pár lidí kteří slušně chytaj a mohli by se přidat. Pokus nás nic stát nebude.

            Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 20:40:48

            Tiky Květák >> Mě to ta potvora dělá taky a nemůžu jí naučit že to tak nechci. A nařezat se jí bojím. Nevím jak až je nárazuodolná.

              Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 20:39:33

              Tiky Květák >> Super!!! Bude s náma chytat i BŮH Květák.

                NTiky Květák - Profil | Ne 18.10.2015 20:29:38

                Bečetka >> Jo. . . Za to muže automaticka úprava textu. Pisu z mobilu.

                  NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 20:27:30

                  Tiky Květák >> chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, cos chtěl říct :-)

                    NTiky Květák - Profil | Ne 18.10.2015 20:25:01

                    Já bůh to asi taky zkusil. :-)

                      Nšimpanz - Profil | Ne 18.10.2015 20:24:46

                      Mohlo
                      By to být dobrý ta liga. My bysme to klidně připravili tu ligu zimní

                        NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 20:23:38

                        emilpesek >> no tak fajn, tak by nás bylo zatím šest

                          Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 20:20:48

                          RADYNEK >> To by jsme všichni pěkně cálovali. No a vy by jste v zimě za naše prašulky jezdili do teplíčka.

                            NRADYNEK - Profil | Ne 18.10.2015 20:14:00

                            emilpesek >> skoda, ze jsme na Zimni ligu neudalali patent :-)

                              Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 20:03:25

                              Bečetka >> Vítku, mi jsme s klukama chtěli udělat dva až tři zimní závody na způsob zimní ligy, ale jenom ve formátu "kdo přijede, chytá". Zrovna včera jsme o tom s Petrem mluvili. Tak že tři lidi od nás + ty, asi Květák a pár dalších se určitě ještě najde. Jo a koukám že i Honza Materna se hlásil.

                                Nemilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 19:59:19

                                Bečetka >> Jo. Radek říkal v Planý že patentka bude.

                                  NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 19:05:20

                                  ryba-de >> Nebo se tam můžem na pevno domluvit v pár lidech (cca aspoň 5) a někdo se určitě pak přidá.

                                    Nryba-de - Profil | Ne 18.10.2015 19:02:15

                                    Bečetka >> tak to v Kolodějích proberem a když bude zájem tak proč né

                                      NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 18:47:00

                                      ryba-de >> právě tam jezdit nechci a radši bych chytal u nás. Mohli bysme chytat tam, kde nedovolej normálně sakování, např. na Otavě v Písku. Nebo na Novej dvůr.

                                        Nryba-de - Profil | Ne 18.10.2015 18:26:51

                                        Bečetka >> to tam chce spát v zimě hrozný cesty

                                          NBečetka - Profil | Ne 18.10.2015 18:16:29

                                          ryba-de >> jenže první kolo z.l. se plánuje do Ivančic

                                            Červené karty: Tloustobijec8