Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    ryba-de - Profil | Ne 18.10.2015 18:07:54

    Bečetka >> Třebíč 160 z Vodňan z Týna 140

      RADYNEK - Profil | Ne 18.10.2015 17:38:15

      Bečetka >> pozdrav na Jih Cech , online :-)

        killer1 - Profil | Ne 18.10.2015 17:31:56

        Bečetka >> se mnou rozhodně počítej, super nápad.

          Já ll - Profil | Ne 18.10.2015 17:00:42

          Bečetka >> Tady máš něco na přemýšlení.:o))
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

            Bečetka - Profil | Ne 18.10.2015 16:26:46

            Uvažuju nad jednou věcí. Chtěl jsem se zúčastnit nějaký zimní ligy. Jednu pořádaj třebíčáci 175 km daleko, druhou Petr Kabát 170 km daleko někde na Labi. Byl by tady u nás zájem o "zimní ligu"? Obě výše uvedený mají neoficiální a jednoduchej formát. Žádný sakování, jen měření - úplně stejně, jako jsme závodili loni jihočeskou feederligu. Sešli bysme se jen v případě, že by byl zájem aspoň 10 lidí, počet závodů podle toho, kolik by bylo lidí. Něco jako zimní tréninkový chytání ve víc lidech. Vše nezávazné. Startovný např. 50,- a hrálo by se o bank.

              Bečetka - Profil | Ne 18.10.2015 15:53:50

              emilpesek >> S Radkem ohledně patentek?

                emilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 14:18:30

                Bečetka >> OK. Píšu si to. Zatím jsem se domlouval s Radkem. Ještě mu pro jistotu písnu.

                  Bečetka - Profil | Ne 18.10.2015 10:21:03

                  emilpesek >> Takže se podle mě definitivně nemusíme bát, že by tam na konci října nebraly.

                    Bečetka - Profil | Ne 18.10.2015 10:09:59

                    RADYNEK >> v pohodě, já to zvládnu ráno

                      Bečetka - Profil | Ne 18.10.2015 9:48:47

                      emilpesek >> Mě prosím půl litru pinky.

                      Kdo bude objednávat malou a velkou patentku? Radek K.?

                        emilpesek - Profil | Ne 18.10.2015 0:35:03

                        Tiky Květák >> OK. Už to píšu. Jo Honzo jedeš s náma už v pátek?

                          Tiky Květák - Profil | So 17.10.2015 23:28:30

                          emilpesek >> Me vezmi litr pinky.

                            emilpesek - Profil | So 17.10.2015 23:04:01

                            V týdnu budu objednávat pinku a kosťáky na závody. Jestli někdo chcete, tak napište. Pinka - 1l za 180 Kč. kosťáci - 1l za 150 Kč. Je v tom rozpočítaná i pošta. Můžu to dát po 0,5l když to vyjde na počet lidí. Na závody to vozím už v krupici a den dopředu rozběhaný.

                              emilpesek - Profil | So 17.10.2015 22:55:41

                              Bečetka >> Byly jsme skoro na konci (u toho motoráku). Super rybačka. Už dlouho jsem si tak nezachytal. První hodinu jsem se trápil se třema cejnama, ale potom následující dvě hoďky jsem to dochytal na číslo 17. Petrovi to bralo průběžně celou dobu a měl nakonec 18. Trochu jsme museli upravovat montáže a taky krmení, ale vždycky to pomohlo.

                              Potom jsme dali ještě 1,5 hodiny a to jsem to rozjel ve velkým. Až na pár vyjímek ryba na hod. A končil jsem zase číslem 17. Petr asi 6. Tak že já dělal za 4,5 hod. 34 kusů a Petr asi 24.

                              Ryby od 0,30 do 1kg (větších bylo víc) a dobrá dr. pestrost. Cejni, cejnci, plotice, perlíni a dost podouství.
                              Prostě super den ba rybách. Kdyby to takhle bylo na závodech, tak by to byl masakr.

                                RADYNEK - Profil | So 17.10.2015 21:05:25

                                Bečetka >> no dyt, proto nabizim :-)

                                  Bečetka - Profil | So 17.10.2015 21:02:54

                                  RADYNEK >> Dík za nabídku, ale zvládnu to ve svém ferrari ráno. U tvý holky bys mě stejně spát nenechal, ale díky za nabídku. Jste plantážíci, že jste začátek dali na 6:30, protože sami chcete k nám jezdit vždycky aspoň na sedmou :-)

                                    RADYNEK - Profil | So 17.10.2015 20:55:32

                                    Bečetka >> ok, tady mas rybky.
                                    Budes chtit prespat?

                                      Bečetka - Profil | So 17.10.2015 20:55:20

                                      emilpesek >> Jak se vám tam dnes dařilo a jak daleko nad mostem jste chytali?

                                        Bečetka - Profil | So 17.10.2015 20:20:37

                                        RADYNEK >> jj, to mám z článků v malíku :-)

                                          RADYNEK - Profil | So 17.10.2015 19:49:53

                                          Bečetka >> takto vypada breh na Starostovi

                                            Červené karty: Tloustobijec8