Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NTiky Květák - Profil | Út 20.10.2015 21:09:34

    Bečetka >> Jak je ta hospoda s terasou.

      NBečetka - Profil | Út 20.10.2015 21:06:27

      Tiky Květák >> v kterej pasážis chytal?

        NTiky Květák - Profil | Út 20.10.2015 20:53:17

        Kdyby nebyla zima, byla by to dneska fajn rybacka. Hodne druhu ryb, kromě cejnu to na svoje druhy vždy byly slušný ryby. Kdyby to takhle šlo o závodech, byl bych spokojenej. Brali i kapři. Pet kousků tak po dvou kilech.

        Dlouho mi trvalo najít ideální delku návazce, aby mi ryby nepadaly. Chytal sem relativně daleko, cca ve 2/3 řeky. Kupodivu se mi dařilo presne nahazovat. Krmení jsem měl Lorpio Magnetic roach Fine s červy a kroupami. Do závodu ale půjdu s jiným.

          NRADYNEK - Profil | Út 20.10.2015 19:31:36

          Cloud >> pokud to bude jen na tento zavod, tam muzu pujcit.

            NCloud - Profil | Út 20.10.2015 18:22:15

            zdravím,

            Měl bych mít poslední týden v měsíci volno,tak na závod se doufám dostavím!
            Zmizeli mi měrné misky,kde je nejlépe sehnat?

              Nkiller1 - Profil | Út 20.10.2015 18:09:29

              emilpesek >> ahoj, já bych si taky vzal litr pinek, pokud by to šlo, díky.

                NBečetka - Profil | Út 20.10.2015 17:20:04

                Agny >> Marku, ty už nám taky kurvíš jazyk? :-)

                  Nemilpesek - Profil | Út 20.10.2015 13:44:35

                  Tiky Květák >> Já tam jezdím na kayaku v listopadu na candoše. Prý už se to vyčistilo, tak by to mohlo být dobrý. V září to bylo zelený že tam nepropadnula guma

                    NTiky Květák - Profil | Út 20.10.2015 13:37:10

                    emilpesek >> Nepojedu. To me ceka celodenní vlacka na trnavce.

                      Nemilpesek - Profil | Út 20.10.2015 13:20:01

                      Tiky Květák >> Hele Bože, nepojedeš s náma v sobotu?

                        NTiky Květák - Profil | Út 20.10.2015 12:48:09

                        Kdyby chtěl někdo vidět boha, jak trénuje na trati v kolodejich, bude tam k sastizeni dnes do cca 16:00.

                          Nemilpesek - Profil | Út 20.10.2015 11:05:58

                          Kluci, zítra objednávám pinku a červy. Kdo ještě chcete, tak se přihlašte do středy asi 11,00 hod..

                            NAgny - Profil | Po 19.10.2015 22:10:45

                            Bečetka >>ty vít´o, nechci být hnidopich,ale už zase začínáš s tim svým s ))

                              Nemilpesek - Profil | Po 19.10.2015 19:36:16

                              Bečetka >> Já to dělal taky tak když byli holky tak do 5-ti let. potom už jezdili se mnou, tak to bylo v pohodě. Zastav se alespoň na pokec.

                                NBečetka - Profil | Po 19.10.2015 19:11:07

                                Já se nezúčastnim, jelikož A) bydlim 5 km od trati a za B) minimalisuju počet nocí mimo domov kvůli malejm dětem.

                                  NAgny - Profil | Po 19.10.2015 18:56:57

                                  emilpesek >> no ještě to zvážím

                                    Nemilpesek - Profil | Po 19.10.2015 18:49:49

                                    Agny >> Marku, tohle nebude určitě o pití. Uděláme masíčko, posedíme a pokecáme. Jenom na závěr sezony prostě posedět. Já taky skoro vůbec nepiju a mí kluci jsou ještě mlaďoši.

                                      NAgny - Profil | Po 19.10.2015 18:28:36

                                      emilpesek >> díky za pozvání,ale jel bych jen kdyby to bylo u vody.svuj soudek jsem už vypil a ted jsem blbej abstinent.tak se pijatikám vyhejbám.

                                        Nemilpesek - Profil | Po 19.10.2015 9:33:11

                                        Agny >> Připisuju tě na seznam. A prasátko bude v pátek večer. Tak s náma pojeď na noc.

                                          NAgny - Profil | Po 19.10.2015 3:13:14

                                          emilpesek >> čau emile vemu si litr pinky a s párečkama taky se mnou počítej,aspon s sebou nemusím tahat z domova prase.

                                            Červené karty: Tloustobijec8