Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nryba-de - Profil | So 17.10.2015 9:30:39

    Bečetka >> Já taky i s brráchou po o na chatě

      NBečetka - Profil | So 17.10.2015 8:48:51

      emilpesek >> já hlídám dítě

        Nemilpesek - Profil | Pá 16.10.2015 21:46:55

        Tak ráno mažeme s Petrem do Koloděj. Přidá se někdo?

          NRADYNEK - Profil | St 14.10.2015 22:12:22

          emilpesek >> predbezne jsem domluvenej s pectakem. Ale resit to budeme tesne pred.

            Nemilpesek - Profil | St 14.10.2015 22:08:22

            RADYNEK >> Máme zamluvenou zatím jednu chatu pro šest. Tak pokud s náma pojede Květák, tak ještě dvě místa máme. Není problém ale objednat pro 8 a nebo dvě. Tak že místa bude dostatek. Cena 180 peněz za jednoho.

              NRADYNEK - Profil | St 14.10.2015 21:22:02

              emilpesek >> to nevím, já to myslel obráceně :-)
              Máte ještě místo v tom penziónu?

                Nemilpesek - Profil | St 14.10.2015 21:15:54

                RADYNEK >> Myslíš jako že vítěz platí všem? Nikča už vymejšlí ža musíme vzít dva vařiče aby nikdo nemusel čekat. Tak to vypadá že povezu malou polní kuchyni.

                  NMaachal - Profil | St 14.10.2015 20:02:52

                  emilpesek >> Se mnou taky můžeš počítat...

                    NRADYNEK - Profil | St 14.10.2015 19:59:08

                    Tiky Květák >> zavod "o Kolodejskej grocek" :-)

                      NTiky Květák - Profil | St 14.10.2015 19:56:29

                      emilpesek >> Já si dam taky. Místo groku cajik. . . Řidič, ten tvrdej chleba má.

                        Nronny - Profil | St 14.10.2015 19:50:24

                        emilpesek >> Groček a párek je super nápad já si určitě dám.

                          Nryba-de - Profil | Út 13.10.2015 12:29:32

                          emilpesek >> na závod jdu...tento

                            Nemilpesek - Profil | Út 13.10.2015 11:14:44

                            ryba-de >> Myslíš na závod, nebo tento víkend?

                              Nryba-de - Profil | Út 13.10.2015 11:00:07

                              emilpesek >> to je ještě daleko,no jestli nebudu mít v sobotu na chajdě mladýho tak si tam půjdu zachytat

                                Nemilpesek - Profil | Út 13.10.2015 10:23:12

                                ryba-de >> Kor jestli se jim povede předpověď. To si dám grog i já. A to jinak v průběhu dne nikdy nepiju. Jenom že zmrznout taky nechci.

                                  Nryba-de - Profil | Út 13.10.2015 10:11:11

                                  emilpesek >> No páreček a groček určitě bodne

                                    Nemilpesek - Profil | Út 13.10.2015 0:20:53

                                    Ahoj kluci, tak do Koloděj máme catering. Budou párečky a groček. Vítek zase dodá pivko alko i nealko, tak že můžeme udělat párty. Na návrh Víťi vzala naše Nikča kšeft pod podmínkou že si něco přivydělá hlavně si dala podmínku že s náma pojede už v pátek. Prej nás večer bude hlídat aby jsme se moc nezlinkovali. V průběhu závodu by roznesla pití nebo jídlo když se jí řekne. Napište mi prosím kdo budete nějaký to jídlo chtít, abych měl alespoň trochu představu kolik toho mám nakoupit.

                                      NBečetka - Profil | Ne 11.10.2015 16:35:16

                                      Tiky Květák >> včera, viz nize

                                        NTiky Květák - Profil | Ne 11.10.2015 15:29:49

                                        Byl ste někdo přes víkend v kolodejich?

                                          NDvorka18 - Profil | So 10.10.2015 23:19:09

                                          Bečetka >> vlasec mám od Sangeru

                                            Červené karty: Tloustobijec8