Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | So 10.10.2015 20:02:42

    kadlan >> kuřici jsem nezkoušel vůbec, jen peletky, koule a plovoucí

      Nkadlan - Profil | So 10.10.2015 19:09:49

      Bečetka >> Method jsem nezkoušel, ale klasiku průběžka s jedním zrnkem kuku pod háčkem. Výsledek 4 ks a miliarda cejnů

        NBečetka - Profil | So 10.10.2015 19:03:13

        kadlan >> na druhej prut s method krmitkem vubec. Zkousels tam method s uspechem?

        Blbost, dneska jsem method nechytal. Kosik s namocenejma peletkama a nastrahu pod hackem.

          Nkadlan - Profil | So 10.10.2015 18:58:57

          Bečetka >> Co kapříci? Povedl se nějaký?

            NTiky Květák - Profil | So 10.10.2015 17:48:01

            Já se tam dost těším. Sice sem tam ještě nebyl chytat, ale strategii už mám vymyšlenou. :-)

              NBečetka - Profil | So 10.10.2015 15:49:27

              Ryby v Kolodějích berou dobře, vody teče jako před tejdnem a listí plave 3 pr----.

                NBečetka - Profil | So 10.10.2015 12:18:34

                Dvorka18 >> a znacku?

                  NDvorka18 - Profil | So 10.10.2015 12:13:18

                  Bečetka >> tak ono mi to skočila nevím třeba 2x do hodiny...takže zanedbatelný..no jinak používám 0,22

                    NBečetka - Profil | So 10.10.2015 8:04:21

                    Dvorka18 >> A neměls moc tlustej kmen? Mně s 0,20 na 36 m držela 40 g bez problému.

                      NDvorka18 - Profil | So 10.10.2015 0:55:04

                      Bečetka >> no už minulý víkend jak jsme byli to celkem řekli občas mi 50ka skočila..takže když zaprsi a budou se vypouštět rybníky tak to bude maso

                        NRADYNEK - Profil | Pá 9.10.2015 21:42:02

                          NCloud - Profil | Pá 9.10.2015 19:28:58

                          emilpesek >> co chytnem,nepouštět,kormoši pak chcípnou hlady a zbytek uletí jinam :-))

                            NBečetka - Profil | Pá 9.10.2015 19:12:43

                            RADYNEK >> no právě že ne, nebo teda nevim, nemám tam tolik odchytáno, třeba to nebude vadit - zejtra tam jdu chytat, tak jsem zvědavej

                              NRADYNEK - Profil | Pá 9.10.2015 19:11:29

                              Bečetka >> to je jako lepsi?

                                NBečetka - Profil | Pá 9.10.2015 19:03:00

                                RADYNEK >> A na Lužnici je mraky rybníků, který se budou vypouštět, začíná teď Rožmberk a Bezdrev = větší průtok a kalnější voda.

                                  NRADYNEK - Profil | Pá 9.10.2015 18:52:45

                                  emilpesek >> po vikendu se ma ochladit, celkem dost. To budou ale tezke zavody. Takova zimni liga.

                                    Nemilpesek - Profil | Pá 9.10.2015 18:47:39

                                    Bečetka >> Jedeme až příští týden

                                      NBečetka - Profil | Pá 9.10.2015 17:38:28

                                      Chystáte se někdo zejtra do Koloděj?

                                        NRADYNEK - Profil | Pá 9.10.2015 10:29:38

                                        Bečetka >> maximalne muzes nalosovat dopredu sektory.

                                          NBečetka - Profil | Pá 9.10.2015 9:39:52

                                          šimpanz >> Je to tak, jak říká Radynek. Losování obou kol najednou by mohlo pro někoho představovat výhodu oproti ostatním. Žádný závody se tak nelosujou. V propozisích na Tejn to byla chyba.

                                            Červené karty: Tloustobijec8