Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Pá 9.10.2015 9:11:17

    Kluci, tohle stojí za to vidět. Na konci už každému musí být jasné proč v posledních letech naše revíry degradují na skoro mrtvou vodu. Je to fakt síla.

    https://youtu.be/iCjyUYMXbLE

      NRADYNEK - Profil | Pá 9.10.2015 7:50:33

      šimpanz >> napad dobrej, ale dle zkusennosti nedoporucuju. Jednou chytal nekdo na stejnym miste a krmil na konci zavodu na druhy kolo. Navic je to Divize, bodovanej zavod a to asi nepujde :-)
      My stihame v prestavce i jidlo, tak bych zase byl v klidu. Casu je dost.

        Nšimpanz - Profil | Pá 9.10.2015 6:39:19

        zdravím, napadla nás s klukama jedna věc. Myslím si, že by bylo pohodlnemjší, když by se na začátku závodu losovala obě kola zároveň. Podle mě i na propozicích z Týna to bylo. Byla by pak příprava na druhý kolo mnohem víc
        V kliku když by po vážení každej jen přenesel svoje věci na další misto, nějaká svačinka a tak. Co vy na to?

          NRADYNEK - Profil | Čt 8.10.2015 19:44:22

          Bečetka >> posilal jsi prihlasku, kdyz nebyly propozice, tak jsem ju smazl. Psal sem z telefonu a nemel jsem to kam napsat. Proto jsem chtel na mail, abych nezapomněl :-)

            NBečetka - Profil | Čt 8.10.2015 16:50:18

            RADYNEK >> Nechápu. Víš, že chci jet, už jsem se jednou přihlásil a stejně musim znova posílat přihlášku? OK...

              NTiky Květák - Profil | Čt 8.10.2015 16:31:48

              RADYNEK >> Jo. Tak já si příště něco vymyslím. :-)

                NRADYNEK - Profil | Čt 8.10.2015 14:07:44

                Tiky Květák >> cekal jsem nejakou lepsi vymluvu, treba, ze hlidas nachlazenyho krecka nebo vezes zenu na mejdan :-) :-)

                  NRADYNEK - Profil | Čt 8.10.2015 14:06:00

                  Bečetka >> to uz je davno smazany, posli plis znovu, at na tebe nezapomenu. Uz jsou tri nahlaseni.

                    NTiky Květák - Profil | Čt 8.10.2015 12:22:47

                    RADYNEK >> To abych si pořídil na příští rok celorepiblikovou abych to mohl všechno objezdit s vámi. :-)

                      NBečetka - Profil | Čt 8.10.2015 12:11:31

                      RADYNEK >> us sem se hlasil :-)

                        Nemilpesek - Profil | Čt 8.10.2015 11:31:28

                        ryba-de >> No sice do 9-ti spávám, ale protože chodím spát pozdě, tak zase běžně pracuju třeba do půlnoci. Mám to prostě nějaký pomotaný.

                          NRADYNEK - Profil | Čt 8.10.2015 10:44:11

                          Bečetka >> uz mame propoSIce na Starostu :-)
                          Hlas se :-)

                            Nryba-de - Profil | Čt 8.10.2015 10:42:28

                            emilpesek >> chrápeš do 9ti jo?no to je hezký

                              Nemilpesek - Profil | Čt 8.10.2015 9:07:16

                              Agny >> No většinou chodím okolo té 2 hodiny do peří. Někdy se to ale nepovede. Ráno se vyspinkám tak do 9 a je to pohoda. Dříve jít spát nemůžu, protože bych vykoukal díru do stropu.

                                NAgny - Profil | Čt 8.10.2015 3:25:46

                                emilpesek >> koukám,že jsi taky nespavec )))

                                  Nemilpesek - Profil | Čt 8.10.2015 2:08:19

                                  Agny >> Potěšils mě. Alespoň nebudu mít takovej mindrák.

                                    NAgny - Profil | Čt 8.10.2015 1:44:21

                                    emilpesek >> oni to tahaj nějak jinak.kamarád vzal před 14 dnima holku na stan´kovák s voblerem,tak nejdřív přitáhla za sako kapra asi 60 pak regulérně suma albína 110 a aby toho nebylo málo tak candáta 76.on nic

                                      Nemilpesek - Profil | St 7.10.2015 21:32:35

                                      RADYNEK >> Tak víš jaký jsou v tomhle věku puberťačky. Dneska dobře zabodovala na vláčce. U kamaráda na rybníku okouna 35 a 3 štičky okolo 60. Pěkně mi narthla trenky. Já se musel spokojit s jednou rybou. No a celou cestu domů jsem musel poslouchat že jsem z feederu už tak zblbnul že už ani vláčet neumím.

                                        NRADYNEK - Profil | St 7.10.2015 14:59:53

                                        emilpesek >> jj, jako naše Lucka, ty je o rok víc.

                                          Nemilpesek - Profil | St 7.10.2015 14:31:19

                                          RADYNEK >> 12 a je to děsná drštička nevymáchaná.

                                            Červené karty: Tloustobijec8