Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NRADYNEK - Profil | St 7.10.2015 14:05:50

    emilpesek >> kolik je Nikolce ? :-)

      NBečetka - Profil | Út 6.10.2015 6:10:26

      RADYNEK >> mechanizmus, organizmus atd. Se "z"je teprv par let stary pravopisny novum a ja to pouzivat odmitam. Uznavam, ze divise a proposice jsou trochu muj vystrelek, ale neni to pravopisne spatne. Jen archaicky.

        NRADYNEK - Profil | Út 6.10.2015 5:57:08

        emilpesek >> hlavne, te si zachytame :-) Pokud jsou propozice verejny, jdou na www.rybsvaz.cz a k nam na feedetrebic.cz, tak by mely mit uroven. Jinak mi je to fuk :-)
        Neco propozic a clanku jsem se nadelal a byly me opraveny ruzny "moje" specialnosti.

          NAgny - Profil | Út 6.10.2015 2:46:30

          emilpesek >> emile,ty máš,taky štěstí,že sem det´ Nikolka nechodí ))))

            Nemilpesek - Profil | Po 5.10.2015 23:47:29

            RADYNEK >> hlavně že sem teť nechodí moje Nikolka. Bojím se že by se připojila. Na češtinu je děsnej pedant. Ale na druhou stranu i podle proposic to třeba odchytáme. Hlavně si zarybařit a dobře se pobavit. Vitku, nic ve zlem. Je to jenom šťouchnutí.

              NRADYNEK - Profil | Po 5.10.2015 21:56:03

              Bečetka >> no potěš :-)

                NBečetka - Profil | Po 5.10.2015 21:16:01

                pectak >> ok, budeme psát všechno tak, jak to slyšíme :-)

                  Npectak - Profil | Po 5.10.2015 21:13:13

                  RADYNEK >> a i to divisní bys mohl přepsat :-)

                    NBečetka - Profil | Po 5.10.2015 21:07:50

                    RADYNEK >> to se zamítá :-)

                      NRADYNEK - Profil | Po 5.10.2015 21:04:46

                      Bečetka >> akorát opravím "propozice" :-)

                        NBečetka - Profil | Po 5.10.2015 21:01:15

                        RADYNEK >> klidně, vlastně to můžeš zkopírovat přímo z webu, aniž bych ti musel posílat vérd

                          NRADYNEK - Profil | Po 5.10.2015 20:59:02

                          Bečetka >> chceš to dát k nám na web?

                            NBečetka - Profil | Po 5.10.2015 20:02:46

                            Proposice na poslední kolo:
                            http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/?id=8235

                            Budou brzy i na rybsvaz.cz

                              Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 21:07:32

                              Naše nové teamové špičky. Viditelnost i pro slepé. Jenom fotky stojí za prd.

                                Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 21:05:47

                                Tááákovou sem chytil podoustev

                                  Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 21:05:21

                                  A taková byla skutečně

                                    Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 21:04:30

                                    Tak takhle jezdíme trénovat. Přemejšlím o nějakém kamiónu.

                                      Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 20:43:55

                                      RADYNEK >> Uf. Je to pořádná štreka. No ale zase jedete z dobrou náladou.

                                        NRADYNEK - Profil | Ne 4.10.2015 20:33:05

                                        emilpesek >> dik. Ted jsem dorazil dom. MM ceka jeste hodka :-)

                                          Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 20:17:40

                                          Bečetka >> To je fakt. Slušně jsme zachytali, ale Petr nám pořád někam utíkal.

                                            Červené karty: Tloustobijec8