Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Ne 4.10.2015 20:15:08

    RADYNEK >> Moc gratuluju. Jste pašáci.

      NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 19:54:40

      kadlan >> Celkem to šlo. Byl jsem tam skoro 5 hodin. Hodinu uprosted mi ryba šla co dvě minuty. Chytal jsem proti proudu nahoře nad Lužnice feeder teamem, tři byli pode mnou a taky jim ryba celkem šla, nejvíc asi Petrovi Š.

        Nkadlan - Profil | Ne 4.10.2015 19:49:23

        Bečetka >> Zdarec. Jak se Vám dařilo v Kolodějích? Já tam byl v týdnu a ryba na hod.

          NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 18:52:27

          RADYNEK >> no zajímavý

            NRADYNEK - Profil | Ne 4.10.2015 18:45:21

            Bečetka >> jednotlibci: Hrabal, Velebny, Srb, Stepnicka Radek a ja.
            Drzstva: Maver, Unicov, Daiwa
            Sesty misto super, s vikendem jsme spikojeni. Spadli: Mivardi, Speedi, Milo, Tondovci, SPRO, Barbus

              NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 18:31:21

              RADYNEK >> tak to jste to po tom 2. kole vytáhli slušně, čekal jsme to horší. A ostatní? Kdo vyhrál jednotlivce? Kdo sestupuje?

                NRADYNEK - Profil | Ne 4.10.2015 18:27:14

                Bečetka >> celkove ja 5, druzstvo 6 :-)

                  NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 18:17:33

                  RADYNEK >> gratuluju - a celkově?

                    NRADYNEK - Profil | Ne 4.10.2015 18:02:14

                    Bečetka >> pisu Jozin :-)
                    My 1+2+6 vcera, dnes 1+1+6, treti misto druzstva a MM druhy 1+1, ja 2+1 4. Misto.

                      NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 17:34:41

                      RADYNEK >> Radši nám sem hoď nějaký výsledky z posledního ligovýho kola.

                        NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 17:33:25

                        RADYNEK >> píšeš Josef nebo Jozef jako bratr Slovák? :-)

                          NRADYNEK - Profil | Ne 4.10.2015 17:19:22

                          Bečetka >> je, ja se tesil na Divizi a vy chytate neco jinýho ? :-)

                            NBečetka - Profil | Ne 4.10.2015 11:35:05

                            Trenuje se na divisi.

                              NDvorka18 - Profil | Pá 2.10.2015 12:01:22

                              Bečetka >> jo to jo neříkám že to nebude brát ale..že se ty ryby už budou chovat jinak

                                NBečetka - Profil | Pá 2.10.2015 9:45:14

                                Dvorka18 >> loni to tam tou dobou celkem bralo (teda jen někomu), ale v tréninku i mně. Uvidíme, jaký na konci října bude počasí. Každopádně narozdíl od Planý je tam regulérní dno. Všude stený a písčitý.

                                  NDvorka18 - Profil | Čt 1.10.2015 23:13:37

                                  Tiky Květák >> každopádně si myslím že to bude nejtěžší závod že všech 4 ..kvůli datumu konání..voda uz bude dost studená..jak si říkal uvidíme:)

                                    NTiky Květák - Profil | Čt 1.10.2015 22:15:21

                                    Uvidíme. :-)

                                      NDvorka18 - Profil | Čt 1.10.2015 22:01:03

                                      Tiky Květák >> Jojo taky si myslim ze to celkem vyrovnany je a ze okoolo toho 5 mista se to jeste muzes dost promichat:)

                                        NBečetka - Profil | Čt 1.10.2015 21:58:51

                                        Tiky Květák >> Podle mě to celkem vyrovnaný je. Rozdíl 1-4 bodů neznamená skoro nic, to se dá nakoupit snadno.

                                          NTiky Květák - Profil | Čt 1.10.2015 21:09:53

                                          Bečetka >> Díky moc. Docela sem byl zvedavej jak to vypadá. Myslel sem, že to bude vyrovnanější.

                                            Červené karty: Tloustobijec8