Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | Čt 1.10.2015 20:04:24

    Tady jsou průběžný výsledky. Dělal jsem to přes 3 hodiny. Překontrolujte si radši každej sám sebe, ať to kdyžtak opravim, dokud to není oficiálně zveřejněný na rybsvaz.cz. Ale celkem pečlivě jsem to kontroloval, tak by tam snad chyba bejt neměla.

      NTiky Květák - Profil | St 30.9.2015 21:41:01

      I kdyby si to pořadatele nechávali, neměl bych nic proti. Prace je s tim dost. . ..

        NRADYNEK - Profil | St 30.9.2015 21:31:56

        Martin M. >> kdybych na to měl žaludek, tak si 7 litrů nechám a nikdo nic nepozná :-)

          Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 21:31:18

          Prostě to není o penězích ale o tom jestli tam startovat chci. A když se mi tam líbí, tak ať jim z toho klidně i něco zůstane.

            NMartin M. - Profil | St 30.9.2015 21:26:41

            RADYNEK >> napr. kdyz delame ligu a zbyde nam 7 litru na vyhry a nekde za ty stejne penize nezbyde nic....

              NRADYNEK - Profil | St 30.9.2015 21:08:51

              šimpanz >> jsou závody, kde "troška" zbude za nechtíčkem :-)
              Stačí si spočítat startovný x lidi, oproti poháry, popř. ceny......

                NRADYNEK - Profil | St 30.9.2015 21:07:07

                emilpesek >> tak peníze za závod jdou do pohárů, něco dostane rozhodčí, popřípadě fotograf. Zbytek do cen. Nic nezbyde. Nikdy si nic nenecháváme, maximálně když je to nezbytně nutný výdaj. Teď mi napadá benzín do křoviňáku.
                A navíc kam každej z organizatorů kolem závodů nechá čas, projetej benzín...

                  Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 20:47:58

                  Agny >> Jasně. Mi máme ten závod taky jako záložní plán. Varianta 1. je že pojedeme na noc ze soboty na neděli do koloděj. No a tam máme asi 3 místa v chatce volná. Jenom ještě nepadlo rozhodnutí. Záleží to na Petrovi, jestli nebude v sobotu mít hokej.

                    NAgny - Profil | St 30.9.2015 20:37:01

                    emilpesek >> mejlo,ted´ je to pro mě moc,nějak se to nasčítalo a projevují se ty dva měsíce marození

                      Nšimpanz - Profil | St 30.9.2015 20:11:13

                      Podlé mého názoru není pořádání feedrových závodů výdělečná činost.

                        Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 20:00:08

                        Bečetka >> Jinak Víťo, příští týden je Podzimní košíček a tam je startovné 500 za dva, ale nejsou slevy na mládež a důchodce. A zeptej se kluků jestli si nechají peníze ti co se tomu věnují, nebo připadnou MO Třebíč, maximálně po dohoje si je nechá Feeder Klubu Třebíč a ten je součástí MO. Určitě si je nenechá Radynek jako pořadatel a ředitel závodu.

                          Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 19:49:55

                          Bečetka >> U nás ne, ale každá MO si přece ve svém zájmu peníze hlídá a potom existujou nějaké členské schůre, revizní komice a výroční vyúčtování. A jestli organizace je podepsaná pod takovou akcí, tak její členi by museli být hotový dementi kdyby se neptali po tom kam peníze přišli. Takovým způsobem se chovali kdysi naší MO a skončilo to málem jejím zrušením. Zeptej se na to Květáka. Vždyť je to v podstatě jako firma. A ruce bych urazil tomu co by mě chtěl okrást.

                            NBečetka - Profil | St 30.9.2015 19:06:24

                            emilpesek >> To vyúčtování se určitě tolik nehrotí. A u nás bych se dost divil, kdyby nějaký peníze zůstaly :-)

                              Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 19:02:40

                              Bečetka >> To sice ano, ale MO musí dělat z akcí vyúčtování a to by asi členové těško kousli kdyby peníze spadli někomu jinému. potom by museli napsat že závod je "zaštítěn" MO a ne pořádán. Voni ty lidi zas tak blbý dneska taky nejsou. No a u nás pokud by ze sezony nějaké peníze zůstali, tak si je taky domu vzít nemůžeš.

                                NBečetka - Profil | St 30.9.2015 18:54:32

                                emilpesek >> To se jen tak píše, pořadatel je tam členem. Někdo si k závodům píše k formálnímu zaštínění pořadatele svou MO. Např. naše jč závody jako pořadatele žádnou MO nemaj a jako pořadatel je uvedenej odbor LRU feeder JčÚS.

                                  Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 18:52:28

                                  Bečetka >> Pořadatel je MO ČRS Praha 8-Kobylisy

                                    NBečetka - Profil | St 30.9.2015 18:50:25

                                    emilpesek >> MO ne, pořadatel

                                      Nemilpesek - Profil | St 30.9.2015 18:40:38

                                      Bečetka >> Tak si na tom MO pěkně vydělá

                                        Nunudle - Profil | St 30.9.2015 18:01:11

                                        emilpesek >> Ceny na Mazec Cupu jsou poháry a uzenářké výrobky od sponzora.

                                          NBečetka - Profil | St 30.9.2015 17:40:00

                                          emilpesek >> Určitě? Na jč feederu bylo startovný 300,- a cena žádná, jen poháry.

                                            Červené karty: Tloustobijec8