Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    emilpesek - Profil | St 30.9.2015 17:22:54

    Bečetka >> Tam to je vždycky tolik. Zase toho dost nacpou do cen.

      Bečetka - Profil | St 30.9.2015 16:55:38

      emilpesek >> Hm, 400,- startovný za jednokolovej 4h závod...

        emilpesek - Profil | St 30.9.2015 15:34:25

        Agny >> Ahoj, jednodenní povolenka stojí 250Kč

          Agny - Profil | St 30.9.2015 14:03:04

          emilpesek >> čau přidal bych se k vám,ale nelpatí mi tam povolenka

            emilpesek - Profil | St 30.9.2015 10:52:51

            Chlapi, jedeme s Petrem na Mazec Cup 2015 (17.10.2015). Chytá se to v Ratajích nad Sázavou a máme jedno volné místo v autě, kdo by k nám chtěl v Táboře přiskočit, tak se přihlašte. Odjezd z Tábora je v 5,30.

            Závod je to jednokolový na 4 hodiny a pořádá to Míra Stejskal a J. Ouředníček.

            Tady jsou propozice: http://www.rybsvaz.cz/pages_cz/rada/odd_sport_mlade​z/feeder/kalendar_1994_p1.pdf

              Bečetka - Profil | Út 29.9.2015 12:23:21

              Tiky Květák >> spro inspiration 140 g 390 cm. Taky už se nevyrábí a neprodává. Výbornej prut. Inspirationy chytá i numen. Podle mě je ale blbě konstruovanej a díl s rukojetí je přetěžovanej. Je to spravený. Ještě jsem na to nechytal, ale stejně čekám, že to zase jednou praskne.

                Tiky Květák - Profil | Út 29.9.2015 11:36:59

                Bečetka >> Co si zlomil za prut?

                  Bečetka - Profil | Út 29.9.2015 11:33:57

                  Tiky Květák >> ale já jsem zlomil i prut :-) při nahazování 40 g krmítka na 40 m. šlo to snáz než špice.

                    emilpesek - Profil | Út 29.9.2015 10:39:55

                    Tiky Květák >> Stačí do 15. -20.10.. Budeme tam mi (Lužnice), asi ty, možná Radek K. a doufám že se přidají další. Celkem máme možnost 14-ti míst. Za jednoho je to 180,-Kč a na trať v Kolodějích cca 6km.

                      Tiky Květák - Profil | Út 29.9.2015 9:49:26

                      emilpesek >> Do kdy ti mám dát vědět? A kdo všechno tam bude?

                        emilpesek - Profil | Út 29.9.2015 9:48:04

                        Tiky Květák >> Jo Honzo prý s náma asi pojedeš do těch Koloděj už v pátek 30.10.. Jestli jo, tak mi dej vědět abych zamluvil další postel.

                          emilpesek - Profil | Út 29.9.2015 9:46:32

                          Tiky Květák >> Tak to mě mrzí. Posledně jsem si zrovna říkal že ten prut opravdu miluješ. Mluvil jsi o něm s takovým zápalem že je mi jasný že se s ním budeš těško loučit. No ale nezoufej. ještě určitě narazíš na lepší (časem).

                            Tiky Květák - Profil | Út 29.9.2015 9:21:20

                            Bečetka >> Ale já sem nezlomil špičku . :-D :-P

                              Bečetka - Profil | Út 29.9.2015 9:19:31

                              Tiky Květák >> to nasere, tak te vitam mezi lamace

                                Martin M. - Profil | Po 28.9.2015 22:27:23

                                Tiky Květák >> tech videi tam jsou desitky, nektere fakt velmi pekne a ani ne moc komercni.

                                  Tiky Květák - Profil | Po 28.9.2015 22:24:48

                                  Martin M. >> Nevím jak ted, ale určitě mela co nabídnout. :-) Ten prut vazil ve 390cm 176 g. Byl to multi feeder. 11, 12 a 13 stop. Byl hodně rychlej a takova semiparabola. V ruce neskutecne prijemnej a nahazovací vlastnosti suprovy.
                                  . .
                                  Video z kouknu az tim nebudu nikoho doma rusit. :-)

                                    Martin M. - Profil | Po 28.9.2015 22:17:09

                                    Tiky Květák >> tento prut neznam. Znacka Shakespeare je na nasem trehu prakticky neviditelna, pretoze jiste ma co nabidnout. Libi se mi i jejich feeder filmy na YouTube.
                                    https://www.youtube.com/user/ShakespeareFishingTV/v​ideos

                                      Tiky Květák - Profil | Po 28.9.2015 22:02:14

                                      Martin M. >> Nevím jestli si měl tenhle prut v ruce. Shakespeare super team. Ale pro me to bylo to nejlepší co jsem kdy měl. Proste mi absolutne vyhovoval. Už se nevyrábí ani neprodává. A vzhledem k tomu, že ten kus který se přetahuje přes spodnejsi dil upadl do vody, tak to pravděpodobně nepůjde ani opravit.

                                        Martin M. - Profil | Po 28.9.2015 21:57:18

                                        Tiky Květák >> to jsou ty prvni lasky... az jich vystridas tolik co Radynek, tak uz si je nebudes pamatovat ani jmenem.

                                          Tiky Květák - Profil | Po 28.9.2015 21:28:29

                                          Jo. . . Vycukaval jsem krmítko z vázky a patrně jsem to přehnal. Spis jsem ho moc zaklonil. . . . Je mi do breku. Ten prut sem mel strasne rad a už ho nesezenu.

                                            Červené karty: Tloustobijec8