Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NRADYNEK - Profil | Po 28.9.2015 21:14:55

    Tiky Květák >> sejkspira?

      NTiky Květák - Profil | Po 28.9.2015 21:06:50

      To ja kdybych radši sedel doma na zadku. . . . Zlomil sem si nejlepší prut. . . . :-(

        NBečetka - Profil | Po 28.9.2015 19:27:57

        Agny >> :-)

          NFlying trout - Profil | Po 28.9.2015 19:25:09

          Bečetka >> já mám rád plotice, ale sežeru jich málo, letos jsem žádnou kloudnu nechytil, kapra tolik nerespektuju, tak ho používám taky v kuchyni, ale nejdou mi! Snad se to podzimem zlomí

            NAgny - Profil | Po 28.9.2015 19:14:13

            Bečetka >> máš to stejně hozený jako jirka

              NBečetka - Profil | Po 28.9.2015 18:59:24

              hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 28.9.2015 18:13:44 >> Mně taky nejdou, ale to mi vadí jen proto, že nemám co do kuchyně. Jinak jakákoliv větší bílá ryba je pro mě cennější než kapr.

                NFlying trout - Profil | Po 28.9.2015 18:13:44

                Bečetka >> mě letos kapři obecně nejdou, samá bílá, cejnů stovky, možná i víc.

                  NBečetka - Profil | Po 28.9.2015 17:48:05

                  hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 28.9.2015 16:15:29 >> Ne. Za hodinu jsem 3 nahodil a bez záběru jsem pak odjel.

                    NFlying trout - Profil | Po 28.9.2015 16:15:29

                    Bečetka >> co method? Přinesl změnu v podobě kapra?

                      NBečetka - Profil | Po 28.9.2015 16:09:53

                      Trenink na Luznici 1. Zdejsi standartni cejni 35 cm sli od zacatku na hod. Ted jsem presel na method krmitko.

                        NBečetka - Profil | So 26.9.2015 14:47:04

                        Dvorka18 >> Až ji vytvořim :-) zatim nemám kdy.

                          NDvorka18 - Profil | Pá 25.9.2015 14:52:01

                          Ahoj, nevite nekdo kdy bude tabulka celkove poradi po vsech 3. zavodech? nebo ji nekde dohledam?

                            NRADYNEK - Profil | Pá 25.9.2015 12:42:55

                            emilpesek >> vo tom to je. Mladi makaji a kmeti musi taky :-)

                              Nemilpesek - Profil | Pá 25.9.2015 12:40:40

                              RADYNEK >> Jasně že nadsázka. Alespoň ta výměna. Ale je fakt že kluci jsou dost dobrý. Pěkně mi šlapou na paty.

                                Nryba-de - Profil | Pá 25.9.2015 12:25:46

                                RADYNEK >> to jo pokaždé s jiným

                                  NRADYNEK - Profil | Pá 25.9.2015 11:33:15

                                  emilpesek >> to teda vi(y)dis moc tvrde :-)

                                    NRADYNEK - Profil | Pá 25.9.2015 11:32:12

                                    ryba-de >> ale s jinym partakem :-)
                                    Ja pocitam stejnou sestavu :-)

                                      Nemilpesek - Profil | Pá 25.9.2015 8:56:53

                                      ryba-de >> To mi povídej. já to vidím na těch mejch klukách. Jsem s nima půl sezony a je vydět jak jsou čím dál tím lepší. A to jak nad vším přemejšlí a berou to fakt vážně je super. Jenom že to znamená že mě možná časem budou dávat pěkně na zadek a nevím jestli s tím něco budu schopnej udělat. No doufám že s nima udržím krok, Aby mě za jednu či dvě sezony neposlali do důchodu a neohlíželi se po někom výkonějším.

                                        Nryba-de - Profil | Pá 25.9.2015 8:48:34

                                        emilpesek >> nn měl jsem vždy dobrej los,jinak by mě tam ty mlaďasové pěkně seřezali,jsou lepší a lepší

                                          Nemilpesek - Profil | Pá 25.9.2015 8:23:43

                                          ryba-de >> Tak to je dost dobrý. Ještě tě tam vůbec chtěji. Aby ti Radynek příště neposlal pohár rovnou domu před závodem.

                                            Červené karty: Tloustobijec8