Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nryba-de - Profil | Pá 25.9.2015 7:48:22

    RADYNEK >> Tak já jsem spokojenej,2x1,jednou 3,jednou 4,takže 3x bedna

      Nemilpesek - Profil | Čt 24.9.2015 23:57:05

      Martin M. >> To víš, dětičky. Já už si jenom užívám že jezdí se mnou. Starší mi udělá i takovýho malýho břehaře.

        NMartin M. - Profil | Čt 24.9.2015 21:39:43

        Tiky Květák >> asi ne, pro mne je ted celodenni volno vzacnost.

          NBečetka - Profil | Čt 24.9.2015 21:27:34

          Tiky Květák >> to je rozumny, udelal jsem to loni taky tak

            NTiky Květák - Profil | Čt 24.9.2015 21:26:16

            No. . . Právě. :-) Koupit bych ji musel. . . . Počkám na příští rok a pojedu az budu mit celorepublikovou.

              Npectak - Profil | Čt 24.9.2015 21:09:43

              Tiky Květák >> To se dá zařídit :) A pokud bys přijel i na starostu, můžeš vzít rovnou měsíční a máš po starostech :)

                NTiky Květák - Profil | Čt 24.9.2015 20:55:01

                RADYNEK >> jihoceskej feeder jsem měl střevni chorobu. :-) Košíček ne. Nemám tam povolenku.

                  NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 20:47:28

                  Tiky Květák >> to prvne musis postoupit z Divize, abys videl tym :-) Jihoceskej feeder ti nestačil?
                  Co Košíček, prijedes v Vitem?

                    NTiky Květák - Profil | Čt 24.9.2015 20:18:04

                    Martin M. >> A ty nechceš zajet na poslední závody v terminovym kalendáři k nám na Lužnici? Radynek říkal něco o tom, že by se stavil. Tak byste nám mohli ukázat jak chytá poradnej tým. :-)

                      NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 18:40:10

                      Martin M. >> tak jo :-)

                        NMartin M. - Profil | Čt 24.9.2015 18:29:20

                        RADYNEK >> takze na bedne bylo hodne lidi - pokazde nekdo jiny.

                          NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 18:26:41

                          Martin M. >> dvojice se chytaji od roku 2010. Protocilo se na tomhle zavode hodne lidi. Prochazel jsem vysledky a nikdo nedela treba pokazdy do 5. Na bedne se porad nekdo toci. Myslim, dve nebo tri dvojice bednu zoopakovali. Nejvice bylo 26 kg a to zrovna ty :-)
                          Tak asi :-)

                            NMartin M. - Profil | Čt 24.9.2015 16:51:46

                            RADYNEK >> jak jako moc lidi na bedne nebylo a jeste k tomu malokdo zopakoval, to je paradox teda :-)

                              NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 15:12:47

                                NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 15:08:55

                                ryba-de >> no já taky. Moc lidí na bedně nebylo. Některejm pomohl dost los :-) A zopakovat bednu, to je už super úspěch :-)

                                  Nryba-de - Profil | Čt 24.9.2015 12:57:18

                                  RADYNEK >> to je fakt už se těším

                                    NRADYNEK - Profil | Čt 24.9.2015 12:47:05

                                    ryba-de >> pohodovej je urcite, ale tezkej. Prvni kolo se da udelat dobrej vysledek prakticky z kazdeho mista, druhy kolo je hodne o losu.

                                      Nryba-de - Profil | Čt 24.9.2015 9:08:50

                                      RADYNEK >> to byl pohodovej závod

                                        NRADYNEK - Profil | St 23.9.2015 20:50:14

                                        emilpesek >> s ubytovanim zatim nevim. To budu resit tesne pred. Je to moc daleko.

                                          NRADYNEK - Profil | St 23.9.2015 20:46:14

                                          Bečetka >> 15. Ale jeste to projdu po brehu. Minule nas bylo 17, to byl rekord.
                                          Jeden z nejtezsich zavodu co znam.

                                            Červené karty: Tloustobijec8