Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Bečetka - Profil | St 23.9.2015 20:41:29

    RADYNEK >> Těžko se můžu nahlásit, když nemám druhýho do týmu :-) kolik je kapacita?

      RADYNEK - Profil | St 23.9.2015 20:40:49

      Bečetka >> tak se na Kosicek nahlas, nebo bude plno. Navic to jsou dvojice :-)

        Bečetka - Profil | St 23.9.2015 20:27:39

        Přemet:-) >> Ideálně tam přespat ve stanu už v pátek večer. Ale tak to prostě je - když chceš na závod mimo kraj, je to komplikovanější a jen pro srdcaře. Ale zbejvaj do konce sezony posledn tři relevantní závody: košíček, starosta třepíče a naše KP/divize. Tak bych rád před koncem objel všechny.

          Přemet:-) - Profil | St 23.9.2015 20:07:12

          Bečetka >> ja bych celkem i jel, ale na tohle datum mam uz naplanovany kapry s brachou... ;-( To je tak vyrazit uz v patek a nekde tam prespat...

            Bečetka - Profil | St 23.9.2015 19:44:16

            http://www.feedertrebic.cz/index.php/propozice-na-p​odzimni-kosicek-2015-zavod-dvojic

            Nechte se se mnou někdo podívat na závod dvojic k Třebíči? Standartní závod, vážení. Stoják. Proposice výše.

              Dvorka18 - Profil | Út 22.9.2015 22:16:42

              šimpanz >> no sorry :D ale chatová oblast někde v lese..jezapadakov

                šimpanz - Profil | Út 22.9.2015 21:42:42

                Dvorka18 >> Si myslíš, když jsi z Tábora, že je zbytek světa zapadákov:))))))))))

                  Dvorka18 - Profil | Út 22.9.2015 21:30:23

                  My jsme zde s Emilem byli ..nebyli jsme teda v ty "chatce ale ta hospodou ve stanu..ale hospoda hodně příjemná..na takovej zapadakov ..dobře vařili..je zde WiFi..plazma....a za tu cenu pěkný:)

                    šimpanz - Profil | Út 22.9.2015 21:29:49

                    Vypadá to dost dobře Emile:) myslím, že by bylo dost fajn, kdyby nás tam takhle před závodem přespalo co nejvíc:), večer by se krásně pokecalo a ráno by jsme nemuseli tak brzo vstávat:))
                    Takové pěkné zakončení :))))

                      emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 21:26:08

                      RADYNEK >> Dobře. Hodí se každý kontakt na ubytování.

                        emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 21:25:39

                        ryba-de >> No pivíčko tam mají skvělé.

                          RADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 21:12:24

                          emilpesek >> nene, pak ti ju ukážu.

                            ryba-de - Profil | Út 22.9.2015 21:10:55

                            emilpesek >> to vypadá dobře nebezpečně

                              emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 21:09:42

                              RADYNEK >> Jestli to je ta u tratě, tak ty to prý zavírají kvůli topení 15.10.

                                RADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 21:04:36

                                emilpesek >> v Koledějích když máme ligu, chrápeme v moc pěkný chaloupce s pergolou a zahradou. Na jednu noc to ale není.

                                  emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 21:02:38

                                  RADYNEK >> V Kolodějích nic není. Mi jsme to v létě projezdili s Dominikem a ani místní o ničem neví.

                                    RADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 20:41:25

                                    emilpesek >> vypadá to dobře. Zkusím se domluvit, dám vědět. Já myslel v Kolodějích :-)

                                      emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 20:33:35

                                      Tady to máme zamluvený: http://www.ziznive-udoli.wbs.cz/

                                        RADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 20:31:45

                                        emilpesek >> ok. Kterou hospodu myslis?

                                          emilpesek - Profil | Út 22.9.2015 20:12:07

                                          ryba-de >> Radku, tak jsem zamlouval ubytování ze 30. na 31.10. do těch Koloděj a je to 180,-Kč na osobu. Zatím je zamluvených 6 míst, tak že máme tři volný. Je možný přiobjednat ještě jeden apartmán. Hospodu nám otevřou. Skvěle pan majitel vaří. Pokud by s náma teda chtěl ject ještě někdo další už v pátek, tak by jsme si mohli udělat perfektní zakončení sezony. Jo a je to asi 5km od Koloděj. To platí taky pro Třebíčáky. Nemusel bys Radku jezdit tak brzo z domu.

                                            Červené karty: Tloustobijec8