Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 20:02:46

    emilpesek >> jaká je tam hloubka a jaký dno?

      Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 19:59:33

      Tak jsme dali s Dominikem a Petrem dneska tři hodinky v Planý, ale tentokrát pod jezem. Já s Dominem jsme si super zatahali, skoro na hod šli pěkný cejni a plotice (když nepočítám mých minimálně 10 záseků do prázdna). Petr zahájil utrženou sestavou a potom už se mu smůla pepila na paty celou dobu. Každopádně pěkný odpoledne u vody.

        NRADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 18:32:44

        Dneska jsem se utrhl z práce a hura na ryby. Ale vubec nechcou kousat. Aspon jsem si umyl vsechny misky :-)

          NRADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 18:12:04

          Bečetka >> asi tak nejak. Hlavne se nevi, kolik kam spadne druzstev z I. ligy. Zbytek se bude doplnovat.

            NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 18:04:19

            RADYNEK >> Ten princip už měl bejt spíš vyřešenej. Protože na různejch divizích už byly vyhlášený postupující do 2. ligy, vždy divizní vítěz. A teď těm týmům na dalších místech se v prosinci oznámí, že jestli chtěj, postupujou taky, protože nebyla naplněná kapacita 2. ligy?

              NRADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 17:48:37

              Bečetka >> muze postupit i vice tymu z Divize, to se bude resit podle konkretnich cisel v listopadu v Praglu.

                NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 17:40:25

                Tak jsem přečetl soutěžní řád i jeho výklad a o postupu z letošních divizí do 2. ligy 2016 se tam nepíše nic ohledně toho, jestli letos postoupí z 1 divize 1 tým nebo víc týmů, až do zaplnění max. možnýho počtu 12 týmů. Asi se to bude řešit na podzimním nebo únorovém zasedání LRU feeder v Praze.

                  NMartin M. - Profil | Út 22.9.2015 13:19:59

                  Bečetka >> bude se poradat i KP, tak pokud tam bude aspon jeden tym, tak se tim splachne i divize. ... hele ale je mi to tak nejak uz jedno ;-)

                    NDvorka18 - Profil | Út 22.9.2015 13:03:46

                    Tyjo hosi..pekne se ztracim :) a moc nepobiram jak to vlastne bude s druhou ligou..

                      Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 12:59:05

                      Bečetka >> Tak v tom začínám mít pěknej guláž

                        Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 12:58:45

                        Přemet:-) >> Díky

                          NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 12:55:28

                          Martin M. >> ma to jen ten nedostatek, ze 2. liga je uzavrena a pokud by nebyla plna a zaroven 0 tymu v JM divizi, byla by pro prvni a treba jedinej novej tym jedina cesta, jak postoupit: samotni odchytat jeden rok JM divize. Jedine pak spojit divize SM a JM a udelat z nich jedinou, napr. uz o 2 tymech. To rad umoznuje.

                            NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 12:47:37

                            Tak jeste jednou vitez sektoru B...

                              NMartin M. - Profil | Út 22.9.2015 12:44:52

                              Bečetka >> jednoduse pristi rok budeme mit v MRS + SMS dohromady 12-14 tymu, ktere mame rozdelit to dvou divizi a jedne druhe ligy. Treba 2. liga 6 tymu a v divizich po 3 tymech. To je podle mne lepsi udelat jen nasi druhou ligu s 12-14 tymy a divize vubec neotvirat, dokud se neobjevi nove tymy, ktere se do druhe ligy uz nevlezou.

                              Nevidim smysl delat druhou ligu pro 4-6 tymu a pak ji 3-4 roky plnit na maximalni pocet a soubezne snizovat pocet tymu v divizich az na nulu.

                                Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 12:17:51

                                Přemet:-) >> Můžeš tam znova nahrát toho Dominika. Aby kvůli mě na tom nebyl bit. Díky

                                  NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 12:11:53

                                  Martin M. >> Úplně ti nerozumim, ale doma se podívám do řádu.

                                    NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 12:04:51

                                    emilpesek >> Už jsem to skryl, akorát jsem s tím bohužel skryl i Dominika.

                                      Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 12:00:19

                                      Víťo, vymažeš to prosím, abych nestrašil tam kde nemám co dělat?

                                        Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 11:59:30

                                        Přemet:-) >> Dobře. Díky.

                                          NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 11:57:59

                                          emilpesek >> zdar, uz to bohuzel vymazat nejde, ted uz musi jen Vita...

                                            Červené karty: Tloustobijec8