Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 11:44:18

    Tiky Květák >> Jo tak to je jiná. já jenom že mi sem na MRK chodí i Nikolka a nerad bych aby to začala opravovat ona. Je to děsnej prudič. U mejch zápisů to občas dělá.

      NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 11:43:05

      emilpesek >> Já vím. :-) To jsem to zkusil po Ostravsku.

        Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 11:41:23

        Tiky Květák - 22.9.2015 11:40:12 >> Honzo!!!!!! ani "napicu" nebo "napycu" ale NA PICU

          NMartin M. - Profil | Út 22.9.2015 11:41:19

          ja ta pravidla 7 mesicu nevidel a jeste se o tom bude 2x zasedat... I kdyby sestoupil plny pocet 6 tymu z 1. ligy jen do MRS a SMS (coz se nestane), tak to je u nas dohromady na pristi rocnik nejakych 14 tymu, z kterych mame udelat 3 samostatne souteze? Nepocitam, ze by se objevilo nejak moc novych tymu, o kterych zatim nevime.

            Nemilpesek - Profil | Út 22.9.2015 11:33:29

            Přemet:-) >> Ahoj Přemku, vymaž prosím Tě tu mojí fotku s pohárem. To první místo v sektoru bylo správně o 10 gramů Jirky Svobody. Jinak ale díky za fotky. Já jsem tentokrát vůbec nefotil.

              NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 11:32:58

              Bečetka >> na jihocesky feederlize nejsou. . . A na ryb svazu jsem nenasel nikdy nic. :-D

                NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 11:30:45

                Tiky Květák >> existuje rybsvaz.cz nebo jihoceskafeederliga.mrk.cz, tak hledej šmudlo :-)

                  NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 11:16:21

                  Bečetka >> Mimochodem. . . Kde najdu výsledky druhého kola?

                    NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:53:45

                    Tiky Květák >> to mi povidej... Popravde jsem byl dost prekvapenej, ze me to nepusti dal po kruhaci, ale ze bych mel vyjet... :-)

                      NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 10:53:00

                      ryba-de >> Napycu.

                        Nryba-de - Profil | Út 22.9.2015 10:51:37

                        Tiky Květák >> V napicu máš chybu

                          NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 10:48:10

                          Přemet:-) >> vono je to tam taky dost napicu.

                            NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:46:15

                            Tiky Květák >> ale poznal, az kdyz jsi me predjizdel... :-) Ja jsem potreboval do McDonalda a byl jsem ve spatnem pruhu, kterej odbocoval jen do prava, ale to jsem zjistil az na vyjezdu z toho kruhace, ze bych potreboval jet jeste dal... Nejhorsi pro me je jet nekam v noci kde to neznam, to jsem pak zmatenej jak lesni vcela v desti... :-)

                              NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 10:33:59

                              Přemet:-) >> Přemete ty si hotovej kruháčovej mág. :-P. Tys me ani nepoznal jak jsem te v táboře na kruhaci pouštěl. . .

                                NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 10:29:50

                                Martin M. >> Tak na to se musim podívat do řádů, tam je to popsaný jednoznačně. Logiku by to sice mělo, ale ve skutečnosti by to znamenalo, že by se skoro veškerá divize přesunula do 2. ligy, někde by divize nebyly žádný a tou "divizí" by se tím pádem stala 2. liga, což by šlo proti myšlence zkvalitnění soutěží.

                                  NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:29:40

                                  A jedna vecerni pri zpatecni ceste... :-)

                                    NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:29:08

                                    Jedna ranni... :-)

                                      NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:28:06

                                      A tady vsichni tri snad uz se spravnymi pohary...

                                        NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:27:25

                                        A tady je celkovy vitez, i kdyz s poharem za druhe misto...

                                          Červené karty: Tloustobijec8