Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:26:46

    Jestli si pamatuju dobre, tak ronny byl vyhlasenej jako vitez, ale fakticky byl na druhem miste...

      NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:25:50

      Treti misto celkove...

        NPřemet:-) - Profil | Út 22.9.2015 10:25:16

        Vitezove sektoru z druheho kola...

          Nryba-de - Profil | Út 22.9.2015 10:14:36

          Tiky Květák >> Myslím že z každé druhé 1 nahoru a z první 2 dolu

            NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 9:57:02

            Martin M. >> A az bude příští rok odchytana druha liga tak čtyři nejlepší týmy z druhé ligy postoupí do první a čtyři nejhorší z první ligy spadnou do druhe. ? Nebo jak se to plánuje?

              Nryba-de - Profil | Út 22.9.2015 9:40:08

              Tiky Květák >> já jedu zítra na servis tak se tam zeptám jestli by ten klip neměli

                NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 9:37:57

                ryba-de >> ano mam. Je umyt ej a suchej, v tejdnu se Pokusím ho opravit a do kolodej ho přivezu. :-)

                  Nryba-de - Profil | Út 22.9.2015 9:36:20

                  Tiky Květák >> no tam je víc divizí a jen v Středočeské je mrak týmů...nemáš náhodou můj cajdák?

                    NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 9:17:33

                    Martin M. >> Jo tak. . . V tom případe by to sedělo. Já ale myslím, že u nás v Čechách konkrétně z jihočeskýho územního svazu postupuje pouze vítězný tým.

                      NMartin M. - Profil | Út 22.9.2015 9:14:56

                      Tiky Květák >> mozna to spatne chapu, ale podle mne se 2. liga doplni do sveho plneho poctu zespodu z divizi.
                      U nas to je 4x SMS + 4x MRS + co sestoupi z I. Ligy, coz je neco mezi 0 a 6 tymy, v 2. lize ma byt tusim 12 nebo 14 tymu, ted nevim.
                      Jeste tam maji byt vychodni Cechy, ale tam nevim, jestli nejaka divize vubec letos byla.

                        NTiky Květák - Profil | Út 22.9.2015 9:07:27

                        Martin M. >> A jak je to možný? To přece muže jen vítězný tým divize jednoho územního svazu ne?

                          NMartin M. - Profil | Út 22.9.2015 8:58:07

                          Bečetka >> u nas do II. Ligy postoupi asi vsechny divizni tymy a divize by ani nemusela pristi rok byt.

                            NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 8:34:21

                            RADYNEK >> ale kdyby vyhrál hen ten onen (Mušováci?), tak by asi nechtěli postoupit, ne?

                              NRADYNEK - Profil | Út 22.9.2015 8:04:42

                              Bečetka >> jj, nekteri pobrali poháry a nechteli postoupit. U nas se to naštěstí nestalo.

                                NBečetka - Profil | Út 22.9.2015 7:21:12

                                Ondratdi >> Já vim. Jsou případi, kteří chytají pravidelně divizi s tím, že postoupit nechtějí a jen na konci inkasujou poháry. Podle mě to jsou ale pak vyhozený peníze.

                                  NOndratdi - Profil | Út 22.9.2015 6:34:23

                                  Bečetka >> Jen se ptám, jsou lidi co tam třeba nechtěj.

                                    Nemilpesek - Profil | Po 21.9.2015 21:56:45

                                    Maachal >> Hezký. Díky.

                                      NBečetka - Profil | Po 21.9.2015 21:11:29

                                      Maachal >> pekny fotky

                                        NMaachal - Profil | Po 21.9.2015 20:54:17

                                        Čus. Posílám pár fotek od vody. Z mé strany také není problém se zapojit do příprav závodů. Hokr se vždycky hodí... :-) Jirka S.

                                          NRADYNEK - Profil | Po 21.9.2015 20:38:12

                                          emilpesek >> to je jedinná cesta, aby to vydrželo co nejléle. Aby se přidalo více lidí, popřípadě se vystřídat.

                                            Červené karty: Tloustobijec8