Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Po 21.9.2015 20:31:29

    Bečetka >> To určitě nebude problém. Stačí říct. Je nás tu dost, tak proč se nepodělit.

      NBečetka - Profil | Po 21.9.2015 19:39:29

      Agny >> My když postoupíme, tak sice už nebudu chytat jč divizi, ale krajskej přebor pořád ano (jihočeská feederliga). Můj eventuální postup nic nezmění a dál budu jezdit na všechny naše závody. Navíc na to nejsem sám, neobešel bych se bez Radka Křenka a Jardy Doležala. A časem se do všeho, věřim, víc zapojí i ostatní, aby to všechno neleželo na bedrech 3 lidí.

        NAgny - Profil | Po 21.9.2015 19:25:41

        dnes jsem byl na lipně a pláže jsou kolem do kola,ale to už je fuk

          NAgny - Profil | Po 21.9.2015 19:24:08

          já to přeju emilům,ten postup,protože,když vít´a odejde,tak se to rozpadne

            NBečetka - Profil | Po 21.9.2015 17:57:08

            Ondratdi >> Ano, jinak bychom tu divizi nechytali.

              Nemilpesek - Profil | Po 21.9.2015 17:36:28

              Ondratdi >> Proč by jsme to jinak dělali?

                NOndratdi - Profil | Po 21.9.2015 17:32:48

                Bečetka >> Jak to tam u vás máte? Chcete postoupit do 2 ligy?

                  NBečetka - Profil | Po 21.9.2015 14:14:26

                  Cloud >> Vše je závislé na zájmu a počtu účastníků. Já doufám, že bude příští rok pokračovat i divize (i potom, co na konci týhle sezony postoupí jeden ze dvou našich divizních týmu do 2. ligy).

                    NOndratdi - Profil | Po 21.9.2015 14:12:40

                    Bečetka >> Nepotřebuje ho, výhra na závodech. Mám plno jiných prutů.

                      NBečetka - Profil | Po 21.9.2015 13:05:40

                      Ondratdi >> V tejhle dýlce já nic nehledám. V čem mu nevyhovuje?

                        NOndratdi - Profil | Po 21.9.2015 12:50:31

                        Nechce někdo Ms range Econ Feeder 3,30m do 80g? Kamarád prodává cena 1200kč, je 5X použitej.

                          Nrybarvlodce - Profil | Po 21.9.2015 10:12:38

                          Ahoj chlapy. Díky všem co se podíleli na přípravě trati a organizaci závodu. Až moc slunečný, ale pěkný den a hlavně na rybách. Zase jsem se něco naučil a hlavně přesvědčil, že musím ještě mooc trénovat. Tak ahoj zase někdy u vody. Jdu doházet do vody zbytek krmení a možná si spravím chuť. A poprosím ty co dělali nějaké fotky, aby je sem daly. Díky Martin

                            NAgny - Profil | Po 21.9.2015 6:10:49

                            pectak >> ja měl v druhym kole,spodových ouklejí skoro půl kila))

                              Nemilpesek - Profil | Ne 20.9.2015 22:34:00

                              Bečetka >> Zkoušel. Asi poslední hodinu prvního kola a potom skoro celý druhý kolo. Na těch 42m to nebylo tak příjemný při nahazování jako se stogramovkou, ale řekl bych že jinak úplně v pohodě. Hlavně i když jsem se do něj víc opřel tak přesnost hodů zůstala velice dobrá. Velmi příjemnej klacík. Určitě je dobrý ty pruty rozdělit podle vzdálenosti nebo síly proudu. Potom to dává smysl mít oba. Myslím že s nima pokryju všechny své potřeby. Možná kromě zimního rybolovu kdy chytám na jemné 40g pikery.

                                Npectak - Profil | Ne 20.9.2015 21:31:30

                                šimpanz >> Všechno mimo oukleje :)

                                  Nšimpanz - Profil | Ne 20.9.2015 21:26:44

                                  Tiky Květák >> co to je spodová ryba?

                                    NTiky Květák - Profil | Ne 20.9.2015 21:03:22

                                    Me celý první kolo trvalo přijít na to, co ryby chtějí. Dohnat jsem to ale nestihl. V druhém kole to ale fungovalo. Sice jsem nechytal žádný obry, ale celou dobu jsem prubezne odlovoval spodovou rybu jako jedinej v sektoru B. Pak mi začal šlapat na paty ronny. Ale dva pěkni mrmlaci v poslední půlhodině me zachránili. :-)

                                      NCloud - Profil | Ne 20.9.2015 16:40:15

                                      Bečetka >>Je mi moc líto,že jsem se nemohl z účastnit,ale i tak děkuji všem co se o tyhle závody starají,a organizují je!
                                      Doufám, že i příští rok,to bude pokračovat!

                                      A velká gratulace vítězům!

                                      PS:doufam že jste ty krásný kapry pořádně vyudily,a nepouštěly! :-))

                                        NBečetka - Profil | Ne 20.9.2015 16:03:38

                                        emilpesek >> Zkoušels o závodě tu 80 g-ovku econa?

                                          NBečetka - Profil | Ne 20.9.2015 9:32:51

                                          Agny >> zatim ne, časem

                                            Červené karty: Tloustobijec8