zachrana vesta na 120kg

doporucte vestu na 120kg
Autor diskuse: kamet - Profil , 8.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npetr6955 - Profil | Ne 9.3.2014 23:33:01

Od hodonskyho velikost xxl ta zelena

    Nkamet - Profil | Ne 9.3.2014 21:18:58

    Ale porad nevim ktera to je

      Npetr6955 - Profil | Ne 9.3.2014 21:01:46

      Zkousel jsem to v lete na piskovne stit a udrzelo me to dobre ale musis to vic utahnout aby ti nezklouzla dolu.

        Ncarrrrp - Profil | Ne 9.3.2014 20:55:10

        petr6955 >> je to jen na podporu,nebo to udrží i bezvládný tělo nad hladinou?

          Npetr6955 - Profil | Ne 9.3.2014 20:48:38

          Xxl a dam ji i na zimni bundu.xxxl uz by ti mohla byt dost volna.

            Nkamet - Profil | Ne 9.3.2014 20:47:07

            Kdyz jde o kejhak jdou penize stranou

              Nkamet - Profil | Ne 9.3.2014 20:42:55

              Diky za odpoved a prosim jakou mas mam obavy aby nebyla uzka 120 mam tak akorat po lonskych zkusenostech bez vesty ani ranu

                Npetr6955 - Profil | Ne 9.3.2014 20:11:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj mam 115 kg koupil jsem taky vestu hodonsky pred rokem primo u nej na strankach a super muzu doporucit..levnejsi snad ani nesezenes