- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Územní povolenka jiného ÚS
jsem členem východočeského územního svazu místní organizace Hradec Králové. Loni jsem měl koupenou celosvazovou MP povolenku u této organizace a ještě jsem si kupoval pstruhovou povolenku na severočeský územní svaz v MO Liberec. Dnes mi tam oznámili, že to letos nejde, že mi buď prodají drahou hostovačku na jeden revír, nebo že si musím koupit u své MO celosvazovou P povolenku, abych mohl chytat v SÚS, nebo že musím přejít pod nějakou MO v SÚS a tam mi povolenku prodají.
Jaktože to loni šlo a letos ne? Byla to loni opravdu chyba úředníka?
Opravdu si musím kupovat celosvazovou povolenku, když chci chytat na pstruhovkách pouze v SÚS?
Díky za rady..
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nsven - Profil | Pá 11.9.2015 14:41:28
Já jen, že sice některé MO do elektronického systému zapojené jsou ale ne zas tak moc....
Pokud je mi známo, tak některé nejsou zapojeny vůbec. Pak je celý takový systém pro kočku..
Nedávno tu proběhla bouřlivá diskuse, kdy jeden místní zlepšovatel tlačil další el. systém...
Moc nechybělo a instaloval u vody píchačky s web kamerou a nechal mančaft očipovat...:-)
Jsme zájmová organizace, spolek milovníků přírody a rybolovu a sami strkáme hlavu do elektronické oprátky...
Centrální evidenci určitě ano ale jen základní a nezbytnou, bez balastů, který si dokážou jednotlivé MO ohlídat a které jsou její interní záležitostí.
Co je kdesi, komu po tom, jaké mám tel. číslo, e-mail, kolik jsem odpracoval hodin, či do kdy mám platný rybářský lístek.....
Systém by se zjednodušil, odlehčil a při výdejích povolenek by se třeba ustavičně nekousal a nezdržoval provoz..
NJarda Š. - Profil | Pá 11.9.2015 13:47:40
Nsven - Profil | Pá 11.9.2015 12:39:46
Není to jen má platba ale komplet celé MO. A dle mých signálů, nejen této jediné..
Nikdo nereklamuje, nikdo neremcá, všichni jsou v pohodě, všem je to šumák.....tedy až na jednoho notorického rejpala...
Nakonec známky mám vylepené, povolenku v kapse, Územní svaz snad také nějakou platbu z jednotlivých MO za prodané povolenky obdrží........no tak vo co kráčí, že.
Je to jak za starých časů: Nikde nic není ale všichni mají všechno......vlk se nažral........
Ncomputerfish - Profil | Pá 11.9.2015 12:23:33
Nsven - Profil | Pá 11.9.2015 12:05:25
Platebním dokladem je ručně vypsaný, pokladní příjmový/výdajový doklad z bloku...
Nějak nás ten pokrok ne a ne dohnat...
Psa bych do toho netahal. Ještě by mohl ukázat, že je schopnější než řada čilimníků a být zvolen na nějaké to zasklené místo... a pak na nás být jak pes .. :-)
Nkakr - Profil | Pá 11.9.2015 10:44:43
Kdybys náhodou chytil, tak taky můžeš, všechno stejně pouštíš:-))
Ncomputerfish - Profil | Pá 11.9.2015 10:34:11
Ncomputerfish - Profil | Pá 11.9.2015 10:26:51
http://petruvzdar.cz/povolenkyreviry.aspx
Nkakr - Profil | Pá 11.9.2015 9:51:28
Právě jsi nám dokázal, že kážeš vodu a piješ víno:-))
Nemáš brigádu, nemáš RL,nemáš povolenku a na ryby chodíš.
Lipan za to nemůže:-))
Nsven - Profil | Pá 11.9.2015 9:32:34
Od roku 2010 žádný záznam ani o koupi povolenky ani o zaplacení známky ani kontaktní údaje ani odpracované brigády... slovy nic !!
Jednou jedinou vlaštovkou, která jak známo jaro nedělá, je záznam o brigádách 2014, kdy mi Lipan nadělil pěkných 23 odpracovaných hodin, namísto 50-ti...
Hlavní vinu vidím v systému... Kdyby fungoval jak má, nemohlo by docházet k takovým excesům aby byla vydána povolenka pět let po sobě někomu, kdo nemá splněno. Kdyby fungovaly kontrolní mechanismy, tak už dávno dostal nějaký zodpovědný/nezodpovědný lajdák za ušiska...
Tak mně připadne, že si opět jen někdo namastil kapsu za nedotažený program...
Nhraji - Profil | Pá 11.9.2015 8:27:54
NKolohnat10 - Profil | Pá 11.9.2015 8:23:41
NŠpráchys - Profil | Po 13.4.2015 18:59:38
Dobrý den, pošlete mi oskenovaný rybářský lístek, členskou legitimaci (zaplacení známky, zaplacení brigád). Dále napište zda se jedná o pstruhovou roční povolenku, datum narození, adresa kam to máme poslat. Posíláme na dobírku. Tady zaplatíte povolenku + dobírkové poštovné.
Tak v čem je ku*va v Liberci problém?..
Ncomputerfish - Profil | Čt 9.4.2015 21:41:48
NŠpráchys - Profil | Čt 9.4.2015 20:36:31
NŠpráchys - Profil | Po 24.2.2014 16:32:07
NŠpráchys - Profil | Po 24.2.2014 14:34:37
NMrknato - Profil | So 22.2.2014 21:56:09
NBadimura - Profil | So 22.2.2014 21:19:51
NMrknato - Profil | So 22.2.2014 12:13:47
NBadimura - Profil | So 22.2.2014 10:37:11
NLadineeek - Profil | Pá 21.2.2014 9:08:37
NMrknato - Profil | Pá 21.2.2014 8:59:27
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 21:03:18
Ncomputerfish - Profil | Čt 20.2.2014 20:33:11
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 19:41:21
NLadineeek - Profil | Čt 20.2.2014 19:38:10
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 19:31:29
NBadimura - Profil | Čt 20.2.2014 19:26:32
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 19:22:43
NBadimura - Profil | Čt 20.2.2014 19:16:50
NLadineeek - Profil | Čt 20.2.2014 19:13:46
NBadimura - Profil | Čt 20.2.2014 19:08:47
NLadineeek - Profil | Čt 20.2.2014 19:03:01
NLadineeek - Profil | Čt 20.2.2014 19:00:28
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 18:42:53
NBadimura - Profil | Čt 20.2.2014 18:33:45
NLadineeek - Profil | Čt 20.2.2014 18:24:58
NBadimura - Profil | Čt 20.2.2014 18:16:40
Nkakr - Profil | Čt 20.2.2014 14:10:59
Zcela správně na razítku bude místo o.s...... spol........ Finito.
Vsadím se s Tebou o vzácného kapra 70+, že u vás to bude nemlich stejné........
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:45:50
U vás asi budou též zapsáni ti z "půdy", ale to jsou spekulace. Na MRS nemám ánung..... Vy budete měnit jen razítka...))))
Ndantex - Profil | Čt 20.2.2014 13:39:11
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:38:19
Stanovy ČRS §1, odst. 4)
Sdružení vystupuje pod názvem Český rybářský svaz. Jeho organizační jednotky vystupují pod názvy:
- ČRS, místní organizace .......
- ČRS ....... územní svaz .........
Jestli to je jinak, tak mně prosím napiš od kdy a kde se to a kdo to řešil jinak, děkuji.
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:28:42
Nsintrix - Profil | Čt 20.2.2014 13:28:15
Nkakr - Profil | Čt 20.2.2014 13:25:17
Co tak zrušit orgán statutární, ten je jen jeden a pobočných spolků hafo:-))
A hnedle je ze spolku pobočného spolek hlavní......
Ndantex - Profil | Čt 20.2.2014 13:25:15
Ndantex - Profil | Čt 20.2.2014 13:24:28
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:21:13
§ 3045
(1) Sdružení podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů, se považují za spolky podle tohoto zákona. Sdružení má právo změnit svoji právní formu na ústav nebo sociální družstvo podle jiného zákona.
(2) Organizační jednotky sdružení způsobilé jednat svým jménem podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů, se považují za pobočné spolky podle tohoto zákona. Statutární orgán hlavního spolku podá do tří let ode dne nabytí účinnosti tohoto zákona návrh na zápis pobočného spolku, jinak posledním dnem této lhůty právní osobnost pobočného spolku zaniká.
Nsintrix - Profil | Čt 20.2.2014 13:18:34
Ndantex - Profil | Čt 20.2.2014 13:17:35
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:07:54
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 13:02:00
Ncomputerfish - Profil | Čt 20.2.2014 12:59:47
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 12:38:45
NSven - Profil | Čt 20.2.2014 12:35:30
Ndantex - Profil | Čt 20.2.2014 12:35:26
Co to má společné se závodníky nevím.
Ncomputerfish - Profil | Čt 20.2.2014 12:34:44
NJizera-CZ - Profil | Čt 20.2.2014 12:32:36
NMrknato - Profil | Čt 20.2.2014 12:31:54
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















