Doc bunda GARDA

Ahoj nemáte někdo tuto bundu?
http://katalog.mrk.cz/?kw=doc+garda

Chtěl bych vědět zda je i na zimu, samo že se svetrem nebo tak. Je i větru odolná? případně lehkému dešti.... Díky
Autor diskuse: MistralM - Profil , 18.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMistralM - Profil | Čt 23.1.2014 9:41:22

Nakonec jsem se rozhodl pro značku Helikon .... maj luxusní bundy, perfektní detaily a dobré recenze... Ceny super.

    NMistralM - Profil | Ne 19.1.2014 15:34:34

    NeBeroun alias Qwert >> to ne jednu mám a dneska je 12°C tak uvidíme....

      NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 19.1.2014 11:49:08

      Carpfisher >> MistralM - 19.1.2014 11:46:05 >> jasný :-) ale aby jsi do března u vody neumrzl ;-)

        NMistralM - Profil | Ne 19.1.2014 11:46:05

        Také dobré + :-) přemýšlím že to nechám na březen na výstaviště.... tam snad bude po čem koukat a ceny hlavně bívají good

          NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 19.1.2014 11:43:38

          Carpfisher >> MistralM - 19.1.2014 11:40:39 >> je dobré, že ti nefouká zipem...
          s pinewoodem nemám zkušenosti, ale Banner hadry můžu doporučit ;-)

            NMistralM - Profil | Ne 19.1.2014 11:40:39

            NeBeroun alias Qwert >>
            Vypadá dobře jen by mě štvalo to převlékání přes hlavu :-) podobnou jsem viděl od pinewood. Mám od nich kalhoty a jsou opravdu perfektní tak jsem si říkal že to skloubím dohromady :-)

              NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 19.1.2014 11:38:50

              Carpfisher >> MistralM - >> zkus tohle.. je to sice jiná cenová, ale budeš nadšený několik let ;-)

              http://www.banner-eshop.cz/cs/katalog/bundy/bunda-f​orte-exclusive-s-klima-membranou

                NMistralM - Profil | Ne 19.1.2014 9:52:26

                Rozumím taky co za ty love čekat, ale už na fleece je to dost drahý... koukal jsem na bundu od ACE nevypadá špatně ta oboustraná a nebo trakker... pokoukán a uvidím...
                Pak to případně nechám na veletrh až Bude v Brně, tam snad toho bude více

                  NSlavíček - Profil | Ne 19.1.2014 8:01:31

                  Mám od doca 2 bundy fleece sice starší model ale myslím si moc velký rozdíl v tom nebude . Pokud ti jde o odolnost vůči větru nebrat . I při malém větru v tom je zima . Chybí tomu membrána je to dobrý jako spodní vrstva pod bundu která neprofoukne a je dešti odolná .

                    NBatuta - Profil | So 18.1.2014 23:53:58

                    Fleecová bunda, takže 2.-3. vrstva pod nepromokavou...do deště a větru to nebude...