Soukromý revír v ČR

Zdravím všechny žábronožky. Mohli by jste mě prosím poradit nějaký revír který mám podobná lovná stanoviště jako je Ostrov nad Oslavou a aby tam mohl chytat i nerybář?
Autor diskuse: Příbor - Profil , 12.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:43:58

Příbor >> Ten Borek je hodne luxusni. Ale pomalu uz o nem vsichni vi...to vis dobre se vzdy rozkrikne. A za tu kratkou dobu co to maka...uz maji hodne dobre jmeno. Je to jiny level. Takhle velka voda ma dobry moznosti. Kdyz se o to lidi staraj.

    Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:43:19

    mixif >> 235 km to mám od baráku jsem to teď hledal

      Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:40:48

      VLK22 >> No někam určitě vyrazíme letos loni to nevyšlo a žena sama řekla že někam chce jet si zachytat tak pátrám kam.

        mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:39:43

        Příbor >> nemas to daleko. Ja na to prisel nahodou brouzdanim po netu. Jinak to mam asi 45km. Ted sem to pocital byl jsem tam 9 krat a neomzelo to

          VLK22 - Profil | Ne 12.1.2014 20:38:35

          Příbor >>To jo docela dobrý letos tam jedu zase.

            mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:37:39

            alda2211 >> jo jsem kaprar...a v Labi maj hold smulu ze je sezere masar v duchodu co si tim kompenzuje povolenku...ja poustim vse. At ma radost zase nekdo jiny. Neni umeni rybu zabit. Ale krouhnou 10 kilaka jako jsem to videl na Labi u dvou duchodcu...aby jim svatej Petr zlamal obe ruce. At jsou radsi v soukromaku a delaj radost dal

              Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:36:50

              VLK22 >> Tak to jste si celkem zachytali :-))))))

                Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:35:53

                mixif >> No tak nějaký typy mám tak jsem rád. Ale to u tebe vypadá hodně dobře to za se jo.

                  mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:34:10

                  mixif >> kdo nechyta zavodne...ten nepotrebuje klacek za Masaryka.

                    VLK22 - Profil | Ne 12.1.2014 20:33:30

                    mixif >> Ve 2 lidech za dva dny 60 ks pak jsem 2 dny spal.

                      alda2211 - Profil | Ne 12.1.2014 20:33:17

                      mixif >> vis proc bojujou prote stale doufaj ze se vrati do labe

                        mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:32:32

                        Příbor >> ja mam taky Tica Scepter GTX3 kousky a Mivardiky 3 dil a 3 kusy obyc Shimana Alivia. Ale kaprouny to taha...

                          mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:30:51

                          VLK22 >> na borku jsem byl...a stoji to za to...zrovna super vikend. 10 kaprounu...nej tedy 13kg ale bojovnici

                            Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:28:59

                            mixif >> Tak já mám obyčejný dvoudíli za pár kaček a žena teleskopy a komu by se to nelíbilo tak ať si však víš co. Mě jde o to abych si zachytal strávil nějakej den u vod y a odpočal si od hokny a víc nic.

                              VLK22 - Profil | Ne 12.1.2014 20:28:39

                              BOREK Opravdu krásné fleky spoustu místa a soukromí auto za zadkem zázemí WC , sprcha atd.
                              http://www.jezero-borek.cz/
                              KOPA celkem slušně zarybněná pohodovej majitel ale ty fleky na delší dobu se s Borkem nedá srovnávat.
                              http://rybarenikopa.cz/

                                mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:25:42

                                Příbor >> hlavne te tam nikdo nebuzeruje a nekouka jaky mam klacky. Jako uz mockrat slysis jak se pretahujou kdo ma drazsi pruty

                                  Příbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:23:21

                                  mixif >> no zkusím to doma nadhodit jak se na to budou tvářit:-)) ale mohlo by to klapnout.

                                    mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:21:42

                                    Piškothonza >> to neni tak hrozny na tak velkou vodu...a jak vam to tam rozmrza z jara...samozrejme ted to neni zamrzle...

                                      mixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:20:39

                                      Příbor >> no ja tam pojedu podle pocasi...koncem dubna az kveten. A kdo nema treba dost vybaveny spani. Tak chatka s manzelskou posteli a palandama za petibabu. Je dobra cena. Ma tam preparovanou vydru. A kluk ji porad muchla

                                        Piškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 20:17:46

                                        mixif >> 400 den,600 24hodin,1200 pá až neděle,týden 2800,.