Soukromý revír v ČR

Zdravím všechny žábronožky. Mohli by jste mě prosím poradit nějaký revír který mám podobná lovná stanoviště jako je Ostrov nad Oslavou a aby tam mohl chytat i nerybář?
Autor diskuse: Příbor - Profil , 12.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:17:44

mixif >> To zní velice lákavě:-))

    NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:15:52

    wtfkiss >> A jsou nějaký ofiko stránky kde se dozvím co a jak?

      Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:15:14

      Piškothonza >> a cena je prosimte. Ja jsem tu pres telefon tak mi to moc nejde na to mrknout

        NPiškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 20:14:44

        Příbor >> oranžový tečky jsou max počet rybářů na místě,když přijede parta nebo ve dvou,můžeš si vybrat,místa jsou různě velký....

          Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:14:13

          Příbor >>vetsinou je tam misto. Ale vzdy si rezervacku delam. My tam chystame nejaky srandamac tak v 6-8 lidech. Vikendove na 48 hodin. Jen mezi sebou pretěky...pivko gril pohoda. Jeste nevim termin. Treba bys chtel taky

            NPiškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 20:09:56

            mixif >> max hloubka3,5m,bivaky normál,nonstop na tři,lodičky máme,tyčovky povolený,krmení taky....ted momentálně se doplnujou stránky o nové informace,o novém zarybnění...

              NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:08:31

              mixif >> Vypadá to tam hodně dobře. Cena je hodně v pohodě a to zázemý taky. A místo si asi musíš rezervovat po tel. že asi?

                NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 20:07:09

                wtfkiss >> To máš pravdu to mám kousek a na tu stranu to znám dlouhý leta jsme jezdili na Vranov.

                  Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:04:47

                  Příbor >> a je nam vazne bozskej klid. Zadnej tlak

                    Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:02:43

                    Piškothonza >> no mne spis zajima relief dna hloubka atd. Jak je to s bivakovanim. Vazne mne to zajima...budu vdecny za info

                      Nwtfkiss - Profil | Ne 12.1.2014 20:02:32

                      Když vyrazíš na Dešnou, tak chybu neuděláš, ba naučíš se navazovat a zkoušet i jiný montáže, když ti uteče jedna ryba nemusí tě to mrzet, ryb ja tam požehnaně
                      a máš to zabarákem pomalu , Okres Znojmo

                        Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 20:00:14

                        Příbor >> ja asi uz je ze zvyku...jezdim na 3 dny. Fouknu dve tycovky jednu bliz druhou dal. Chytam s klukem na tri hulky. Takze neco odhoz a neco vyvezu. Zalezi co ti vic vyhovuje. Vazne znam to tam celou vodu. Jsem tam pul dne drandil s echolotem

                          NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 19:59:55

                          Piškothonza >> Jak mám chápat ty oranžový tečky na lovným místě?

                            NPiškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 19:59:40

                            mixif >> jo znám,kamarád je majitel....kapři do 19,5 kg ty jsme dali ted na podzim,běžná ryba kolem 13kg,jeseteři transmontany nej 29kg,sumci nej 198cm ....koukni na stránky

                              NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 19:58:22

                              Piškothonza >> Díky taky hodně zajímavý. To je prostě to co hledám lovný místa a tak dále.

                                NPříbor - Profil | Ne 12.1.2014 19:56:27

                                mixif >> A zachytáš si v klidu i na odhoz nebo spíš na vyvážku? Žena říkala že to je hodně dobrý.

                                  Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 19:55:05

                                  Piškothonza >> na Borku jsem byl..a jak je to u vas s obsadkou...evidentne tu vodu znas

                                    NPiškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 19:53:54

                                    mixif >> yes,kousek...

                                      NPiškothonza - Profil | Ne 12.1.2014 19:53:26

                                      Příbor >> zadej jezerokopa,nejde mi přeposlt odkaz....

                                        Nmixif - Profil | Ne 12.1.2014 19:52:09

                                        Piškothonza >> hele to je vedle Borku ne?